folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike Hileleri

Counter Strike Hileleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    BiLiNMeYen HiLeLeRİnİZ VaRSA LüTFeN VeRiN MESELa DuVaR ARKaSı GöRMe ŞiFreSi

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    waypoint noclip on (duvar arkası görme özelliğini aktif etme aynısının sonuna off yazarsan kapanır.ama sakın ayakların yerden yuksekte yada alcaktayken kapama ben denedim öle donmuştum..

bide şey vardı ışınlanma yani teleport olayı..onunda modu...

waypoint teleport 1"den 150"ye kadar bir rakam.eğer belli etmek istemiyorsanız.120"yazın ortalarda bir yerlerde çıkarsınız.130 olunca ct iseniz teröristlerin base"sinde çıkarsınız.bide eskiden şey vardı teleportla hem ışınlanıyorsunuz.hemde terörseniz ct modeli olarak çıkıyorsunuz.yani ctlar sizi ct olarak görüor.onunda scripti vardı.neyse çok kafa patlattım.umarım işine yarar.hah son olarak hile kodlarını aktif hale getirmek için.sv_cheats 1 yazacaksın console"a...

black metal ist krieg...

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    hah unutmadan banada acil olarak sms bomber lazım.xxkamikaze kardeşim.sana yardımcı olmaya çalıştım..sende bana yardımcı olursan sevinirim.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cannabis
    cannabis's avatar
    Erkek
    al bılader sana yardımcı olıım http://www.quios.com/q200_intro.php sıtesınden genelde en ıı arıa da calısıo noyu yaz +905******** seklınde bayagı saglam yanı al cos kımden geldıgıde bellı omuo sıtenın adresı gelıo falan fistan ıngılızce sekılde tessekkur fln edıo ole al yoollaaa bendende yoollaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum
    ben o şifreleri biliyorum bana duvar arkası görme şifresi lazım

'Ben SevDaMı DowLoad EdiP Masa üStünE aLıyoRum. En ÇoK da EkRanı kapLadığın anı ÖzLüyoruM. İtaLik YüRüyüşLüm BoLd ßakışLım. ÖyLe ßiR HaLt YedimKi aFFetme ßeni, SimGe DuRuMunda KüçüLt SaatLeRCe ßekLet ßY : ¤·.¸I{ħÄßÄ£I£ÄR¯`¤
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redshark
    redshark's avatar
    Erkek
    Dostum duvar arkasını gormek ıstıyosan gl_zmax o
    yaz ok eger sılmek ıstersen gl_zmax 3600 yaz

bildigim birsey varsa oda bi bok bilmedigimdir saygılarımla cizildiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    bende biliyorum gl_zmax olduğunu birde işe yarasa cok güzel olacak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sobek
    sobek's avatar
    Erkek
    ya kamikaze bu cheating death in anti sürümü varmı sende veya bu serverlardaki hileyi nereden buluyorlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    cheating deathi nasıl aşarsın anlatayım bir şekilde cs serverının ftp sine dalarsın sana lazım olacak sey serverlarda kurulu olan admin modun şifreleri users.txt diye bir dosya olması lazım cstrike klasorunde şimdi sen ne yapıcaksın server boşken burdan aldığın bir şifreyle servera girip mysql ile admin moda kendi komutlarını ekliyeceksin ve yetki seviyeni sadece bu komutları kullanmak üzere ayarlıyacksın cok dusuk yetkili admin mod userları oyun üzerinde admin olarak gözükmezler

yetkilerinide admin modun helpinde bulunan yetki hesaplamaya yarıyan bir heap makinesi gibi bişey var onunla yapabilirsin

bu şekilde cok ilerilere gidebilir ve oyunun kurulduğu makineyi bile kapatabilirsin

bak dene cs.ikimiz.net tarafımdan ucurulmuştur hala geri getiremediler cs serverlarında genelde kullanıcı adı yaa kurucunun maili yada serverın adıdır mesela ikimiz.net"in ftp sinde username ikimiz di ve benim için cok kolay oldu ama WON tabanlı çalışan serverlarda bunu deneme subnet kullanıyorlar hiç bişey yapamazsın ölee bakar kalırsın :)))

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkamikazexx
    xxkamikazexx's avatar
    Erkek
    abi senin anlattığından 1 kelimesini bile anlamadım :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redshark
    redshark's avatar
    Erkek
    olu gl_zmax kaldırmıyomu bılgısayar her makıne kaldırmıyo
    sifre agır gelio

bildigim birsey varsa oda bi bok bilmedigimdir saygılarımla cizildiniz
Toplam Hit: 3967 Toplam Mesaj: 18