folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder CS:GO Danger Zone

CS:GO Danger Zone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

PUBG tarzı güncelleme gelmiş. Şuan aşırı yoğunluktan kasıyor site.

http://www.counter-strike.net/dangerzone

https://www.youtube.com/watch?v=570OkaIts-0

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Baya guzel gorunuyor pubg yi geride birakir.Ben en son cs 1.6 kaldim :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

AMD ve intel ekran kartlarıyla an itibariyle oynanmıyor :(

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/a3soit/csgo_new_update_constant_crash/

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

aşırı kötü

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

pabgiden iyimi ki acaba ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

CS:GO Artık OYNAMASI ÜCRETSİZ 
    Arkadaşlarını davet etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

Tehlikeli Bölge Kasası
    Danger Zone Kasası'nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak bıçakları yer almaktadır. Daha fazla detay içinclic buraya tıkla.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

pabgiden iyimi ki acaba ?

Karşılaştıralamaz bence. Pubg ile aynı seviyede değil, dün gece stream'de izlediğim kadarı ile oyunlar kısa sürüyor, mermileri tek tek alıyorsun filan. Oynanır mı oynanır, çerezlik mini battle royale olmuş bence.

Wingardium Leviosa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

CS:GO Artık OYNAMASI ÜCRETSİZ 
    Arkadaşlarını davet etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

Tehlikeli Bölge Kasası
    Danger Zone Kasası'nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak bıçakları yer almaktadır. Daha fazla detay içinclic buraya tıkla.

gerçekten ücretsiz olmuş. bende satın alsam mı diye düşünüyordum

edit: pubg almasak olur mu acaba? ne diyorsunuz

Ekerci tarafından 07/Ara/18 10:23 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

csgo ilk çıktığı zaman satın almış. bir iki hafta sonra bizim forumdaki panxtere vermiştim. hiç sarmamıştı. şimdi beleş olmuş ama yine oynamam :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Allah belanızı versin Valve kere gaben kere.

Ulan zevkle kanser ola ola oynadığım 1 tane oyun vardı onu da bedava yaptınız hileden aimbottan geçilmez şimdi.

S*keyim yapacağınız işi pubgninde fortnite'ında aq Allah belanızı versin oynayacak multiplayer oyun kalmadı...

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Csgo hilecilerden geçilmiyor, 

2 arkadaş her gece 1-2 saqt giriyoruz. 2000saatimiz var, Le ve Lem rütbeler. Hilelerden dolayı sürekli düşüp yukseliyoruz.

Hilelerin bu kadar çok olmasinin sebebi oyunun ucuz olmasıydı. Şimdi daha kötü olacak.

Toplam Hit: 3910 Toplam Mesaj: 25
şişko gabe