folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder CS:GO Danger Zone

CS:GO Danger Zone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Allah belanızı versin Valve kere gaben kere.

Ulan zevkle kanser ola ola oynadığım 1 tane oyun vardı onu da bedava yaptınız hileden aimbottan geçilmez şimdi.

S*keyim yapacağınız işi pubgninde fortnite'ında aq Allah belanızı versin oynayacak multiplayer oyun kalmadı...

Hocam galiba yanlış anlamışsın olayı. Bünden sonra bedava sürüm indirip oynayanlar sadece dm ve pub gibi seçkinlik gerektirmeyen yerlere girebilecekler resmi eşleştirme ve danger zone için 80tl lik sürüm satın almak gerekiyor. Bnece bir nevi iyi oldu hilecilerin seçkin maç için 80 tl vermeleri zorlaştı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Ulan zevkle kanser ola ola oynadığım 1 tane oyun vardı onu da bedava yaptınız hileden aimbottan geçilmez şimdi.

S*keyim yapacağınız işi pubgninde fortnite'ında aq Allah belanızı versin oynayacak multiplayer oyun kalmadı...

Hocam galiba yanlış anlamışsın olayı. Bünden sonra bedava sürüm indirip oynayanlar sadece dm ve pub gibi seçkinlik gerektirmeyen yerlere girebilecekler resmi eşleştirme ve danger zone için 80tl lik sürüm satın almak gerekiyor. Bnece bir nevi iyi oldu hilecilerin seçkin maç için 80 tl vermeleri zorlaştı.

VAlla hocam haklı olabilirsin. Dün akşam 8den beri ödev yetiştirmeye çalışıyorum o yüzden cidden iyi değilim aşırı tepki gösteriyorum.

Eğer gerçekten dediğin gibi "Rekabetçi girmek için 80tllik DLC tarzı paketi almak şartsa" ozaman ellerinden öperim efendi gibi özürümü dilerim Valve ve Gaben'dan.

Umarım dediğin gibidir hocam (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    costantin bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

VAlla hocam haklı olabilirsin. Dün akşam 8den beri ödev yetiştirmeye çalışıyorum o yüzden cidden iyi değilim aşırı tepki gösteriyorum.

Eğer gerçekten dediğin gibi "Rekabetçi girmek için 80tllik DLC tarzı paketi almak şartsa" ozaman ellerinden öperim efendi gibi özürümü dilerim Valve ve Gaben'dan.

Umarım dediğin gibidir hocam (:

merak etme hocam durum o şekilde. 

Alıntı

Not: Oyuna daha önceden sahip olan kullanıcılar oyunun Prime sürümüneotomatik olarak sahip olabilecekler. Bunun haricinde ise oyunu ücretsiz indiren kullanıcılar ise rekabetçi eşleşmelerine katılabileceği Prime sürümü için 80 TLgibi bir ücret ödemesi gerekiyor.

costantin tarafından 07/Ara/18 12:39 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu dükkanın CS GO sürümü çıkar artık.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

daha önce banlanmış kullanıcılar bu yeni paketi falan alarak girebilecek mi peki bu danger zone'a ?  sanmıyorum böyle bir hata yapacaklarını.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

haydaa. girdim bi el. çok tuhaf olmuş. 

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

daha önce banlanmış kullanıcılar bu yeni paketi falan alarak girebilecek mi peki bu danger zone'a ?  sanmıyorum böyle bir hata yapacaklarını.

vac banı duruyorsa giremez danger zone a anca vacsız topluluk serverları falan olursa ileride onlara girerler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

CS:GO'nun silah yetersizliği kendini çok belli ediyor. Ayrıca haritalar kötü. PUBG'de pusu atma, taktik geliştirme vs yapabiliyorduk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pubg ve fortnite ı çöp olarak gören benim gibi kişiler için iyi olmuş daha büyük bir cs haritası.

fakat bence gerçekten pubg büyüklüğünde bir harita eklenmeli oyuna.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

en güzel hala cs 1.6 benim için. gereksiz aşırı görsellik yok, kasma derdi yok. oyun hızlı ve akıcı.

ancak şu sxe hatası yüzünden 1 yıldır oynayamıyorum. format atmadan da düzelmiyor meret

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3919 Toplam Mesaj: 25
şişko gabe