folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cs:Go Hakkinda Yardim Gerekli

Cs:Go Hakkinda Yardim Gerekli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

oyunu uzun sure once aldim daha yeni oynamak kismet oldu aklima takilan bi kac soru var;

1-Kutular nasil dusuor neye gore dusuyor

2-Rank macinda 2dir basima geldi adamlar oylama ile durduk yere oyundan atiyor kotu oynamiorum atildigim 2 macdada ilk 3 deydim 

3- Bu sekilde atildikdan sonra rankdan puanim gidiormu ve kutu vs cikma sansimi kaybediyormuyum

4- boyle kafaya gore atmak nedemek bunu engelleyemiormuyuz 2 kisi duo girdimi ibneligine atar durur 

5- cikan kutu vs diyelim 0.010 luk bisi bunu satisa koydun bunlar satiliormu abi 100bin falan dior :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

bende yeniyim bende aynı sıkıntıları çekiyorum :( 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Herkesin haftalık item ve kutu düşme hakkı var. Mesela sana her hafta toplamda 4 şey düşecek. Bunların kaçı kutu kaçı item olur onu bilemem ama haftalık böyle bir sınır var diye biliyorum. 

Ucuza koyduğun herşey satılır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

1-haftalık drop rate var 6-7-8 değişiyor o sayıya 1 günde de ulaşabilirsin sonra düşmez. bunlar dışında şu anda mevcut görevler var onlardan da ekstra kutu düşüyor.

2- Görev yapmama, takıma uymama vb henüz bilmediğin bir hata yapıyorsan atabiliyorlar. Zaten gereksiz yere takımdan oyuncu atanlar ceza alıyor bir süre sonra.

3- Bu soruya kimse cevap veremez. Her durumun etkisi farklı kaybetmeden atarlarsa daha az kayıp oluyor diye biliyorum.o yüzden sıkıntılı adamları atmak yerine maçın bitip onunda kaybetmesini bekliyoruz genelde.

4- Engelleyemezsin.

5- kutular ilk çıktığında pahalı oluyor sonra kademeli olarak 0.10 dolar civarına düşüyor. kutuları ve içinden çıkanları markette satabilirsin. değerleri  değişiyor. 100 bin e bir şey yok tabiki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

illa paralı falan mı almak lazım bunu serverlara katılabilmek için.. torrentten indirdim offline oynuyorum.. ağlara bağlanmıyor. var mıdır bi yolu.. 

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

illa paralı falan mı almak lazım bunu serverlara katılabilmek için.. torrentten indirdim offline oynuyorum.. ağlara bağlanmıyor. var mıdır bi yolu.. 

18tlye tüm cs pack'i vardı hocam geçen hafta. 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

oyunu uzun sure once aldim daha yeni oynamak kismet oldu aklima takilan bi kac soru var;

2-Rank macinda 2dir basima geldi adamlar oylama ile durduk yere oyundan atiyor kotu oynamiorum atildigim 2 macdada ilk 3 deydim 

3- Bu sekilde atildikdan sonra rankdan puanim gidiormu ve kutu vs cikma sansimi kaybediyormuyum

4- boyle kafaya gore atmak nedemek bunu engelleyemiormuyuz 2 kisi duo girdimi ibneligine atar durur 

5- cikan kutu vs diyelim 0.010 luk bisi bunu satisa koydun bunlar satiliormu abi 100bin falan dior :D

1. Kutuların haftalık maksimum çıkma olasılığı var sen ne kadar çok oyun oynarsan çıkma olasılığı artıyor , cs go bazı dönemlerde özel kutu ve rozet oluşturuyor ya 4 dolara , işte o paketi al oyun oyna 1 haftada 20 dolar yaparsın zatnn ilk kutular pahalı oldugu için o operationlarda düşen kutular pahalı oluyor.

2. kicklemek için kişinin iyi yada kötü oynaması önemli degil , takım oyununa uymuyorsa kick i yer. iyi oynasan da adamların istediği gibi oynamıyorsan gene atarlar.

3. puanın gitmiyor , tam tersi bazı oyunlarda bilerek kick atıyorlar ki kaybediyorlarsa arkadaşının puanı düşmesin.

4. engelleyemezsın kendi klanın ile oyna

5. herşeyi satabilirsin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

3. puanın gitmiyor , tam tersi bazı oyunlarda bilerek kick atıyorlar ki kaybediyorlarsa arkadaşının puanı düşmesin.

kick yediğin maçı kaybetmiş sayılıyorsun rank düşüyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocalar bende cs go almak istiyorum ama kararsiz kaldim alsam iyi yapmis olurmuyum paranin bosa gitmeyeceginden emin olmak istiyorum bide silah skinleri falan var ucretli mi ve ekstradan ozellik katiyor mu go indirimde mi yada ne zaman indirime girer

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Hocalar bende cs go almak istiyorum ama kararsiz kaldim alsam iyi yapmis olurmuyum paranin bosa gitmeyeceginden emin olmak istiyorum bide silah skinleri falan var ucretli mi ve ekstradan ozellik katiyor mu go indirimde mi yada ne zaman indirime girer

oynamayı seviyorsan pişman olmazsın. indirimdeydi, artık değil. yılbaşında tekrar girer. kostümler var görünüşten başka özellik katmıyor. bildiğimiz cs yani.

herlocksholmes tarafından 04/Ara/14 23:44 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

1. Kutuların haftalık maksimum çıkma olasılığı var sen ne kadar çok oyun oynarsan çıkma olasılığı artıyor , cs go bazı dönemlerde özel kutu ve rozet oluşturuyor ya 4 dolara , işte o paketi al oyun oyna 1 haftada 20 dolar yaparsın zatnn ilk kutular pahalı oldugu için o operationlarda düşen kutular pahalı oluyor.

2. kicklemek için kişinin iyi yada kötü oynaması önemli degil , takım oyununa uymuyorsa kick i yer. iyi oynasan da adamların istediği gibi oynamıyorsan gene atarlar.

4. engelleyemezsın kendi klanın ile oyna

5. herşeyi satabilirsin

Cvplar icin eyw muridler saolun varolun 20 dolar cikarmak icin gunde 5-6 saat kasmak gerekir herhal oakdar vakit yok ben par akasacagimdan deilde ole duserse die sordum

@whopper hocam 100bin derken adetden bahsettim fiyattan deil :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 3895 Toplam Mesaj: 32