folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cs:Go Hakkinda Yardim Gerekli

Cs:Go Hakkinda Yardim Gerekli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

1- kutular kişilere rasgele düşer, sürekli oynarsan düşme şansı azalır (bi haftada 3-4 şey düşürdüysen o hafta fazla bişi bekleme babında)

2- sürekli türkçe konuşuyor olabilirsin, gereksiz muhabbet yapıyor olabilirsin

sürekli eleştiriyor olabilirsin, senin dışındaki 4 kişi takım olup sana gıcık kapmış olabilir

farkında olmadan bi hareketinle onları kızdırmış olabilirsin

adamlara şurda öldüm, şurdan 2 kişi gelio demio olabilirsin, aynı adama 3-4 kişi ölürse

sinir olabilirler

3- kutu çıkmayla alakası yok ama öyle çok atılırsan rütbeni olumsuz yönde etkileyeBİLİR (varsayım)

4- engel diye bir şey yok ama gereksiz yere senle uğraşıyolarsa atmadan önce

sana laf atanları oyunbozan diye reportalayabilirsin

5- kutu çok para etmez (yeni tür değilse)

YekteranBaymedir tarafından 05/Ara/14 00:28 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Cs: Go alıcam bende ve bu konu aydınlattı beni :

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Yeni sorularla karsinizdayim yeni konu acmamak icin konuyu hortlatiyorum :D

Bu steam lvl kasma olayini cozemedim cs go hic exp vermiyor bu lvl nasil kasiliyor steam icin ? hic kart dusmuyor 2 kutu silah falan dustu ( bidaha kutu acani zksinler :) 

payday 2 vs den 4-5 kart dusmustu onlari ben sattim bu kartlar yeniden dusermi ? hangi oyuna giresem kart vs gelmiyor lvl kasamiorum

bu steam lvl kasma olayinida bilen varsa detayli bi anlati versin :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

arada strest atmak için oyun varmı 3 4 sene önce wolfteam oynuyordum şimdi alayı para olmuş 

bu cs go çok konuşuluyor fiyatı nedir tam olarak ?

http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish burada 16 tl diyor o yıllıkmı ne ki o anlamadım

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

arada strest atmak için oyun varmı 3 4 sene önce wolfteam oynuyordum şimdi alayı para olmuş 

http://store.steampowered.com/app/730/?l=turkish burada 16 tl diyor o yıllıkmı ne ki o anlamadım

bir kere alıyorsun oyun senin oluyor.aylık ücret yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Yeni sorularla karsinizdayim yeni konu acmamak icin konuyu hortlatiyorum :D

Bu steam lvl kasma olayini cozemedim cs go hic exp vermiyor bu lvl nasil kasiliyor steam icin ? hic kart dusmuyor 2 kutu silah falan dustu ( bidaha kutu acani zksinler :) 

payday 2 vs den 4-5 kart dusmustu onlari ben sattim bu kartlar yeniden dusermi ? hangi oyuna giresem kart vs gelmiyor lvl kasamiorum

bu steam lvl kasma olayinida bilen varsa detayli bi anlati versin :)

kart drop sınırı vardır. her oyunu ne kadar oynarsan süre bazında kart düşüyor mesela cs de max 8 kart düşüyor vs. yani ne fazla oyunun olacakki doğal yolla kart düşürüp level atlayasın. kart düşmüyorsa ki genelde son rozeti görmek için yetmez marketten satın alıp level atlayabilirsin mevcut oyunlarının rozetleri için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

yani 16 tl alsam oyun benim oluyor üyelik veriyor kısacası ? zaten tüm silahlar felan aynı

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

Source daha zevkli. Cs:goda steamin kendi sunucularında oyun leş, competitivede biraz neti iyi olsun hergelen önüne geleni vurabiliyor.

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Güzel konu olmuş. Steam'de 16.08TL fiyatı var alayım bende keyifle oynanım herhalde. Ücret vermek istemeyen veya eşya-kutu sistemini merak edenler için team fortress 2 indirip oynaya bilirler. Ücretsiz ve eğlenceli.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı

yani 16 tl alsam oyun benim oluyor üyelik veriyor kısacası ? zaten tüm silahlar felan aynı

eski 1.6 silahlarıyla aynı mı diyorsan değişti baya. oyunu kutusuz satın almış oluyorsun steamde

Toplam Hit: 3937 Toplam Mesaj: 32