Ctrl + Alt + Del Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Bilgisiyarım açılırken windows7 işletim sistemim acılmıyo siyah ekranda ctrl + alt + del restart yazıyo cogu forumda arastırdım tum baslıklar ctrl +alt + del hatası diye bende 10 senelık pc kullancısıyım ama ilk defa basıma geldi nedeni ne olabilir bu hatayı pc açılırken alıyorum

Freedoom is not free.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam neyce yazdın bu yazıyı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

What the fuck is ctrl + alt + del hatası ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

ya bi siktir git aq uykuluuyum zaten biliyosan cvp yaz yoksa yazma arkadas töbe töbe

OFree tarafından 26/Tem/13 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

Freedoom is not free.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

ya bi siktir gin gidin aq uykuluuyum zaten biliyosan cvp yaz yoksa yazma arkadas töbe töbe

Lan beyinsiz uykuluysan önce siktirolup gidip elini yüzünü yıkayıp gelip ondan sonra gireceksin bu foruma adam gibi insan gibi sorunu soracaksın ondan sonra alacaksın cevabını 3 yaşındaki bebenin konuşması gibi aptal saptal şeyler yazıp cevap mı bekliyorsun ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

ya bi siktir gin gidin aq uykuluuyum zaten biliyosan cvp yaz yoksa yazma arkadas töbe töbe

uykulu uykulu yarak kurek yazmissin amk bide kufur ediyosun.

ctrl alt del hatasi nedir amk ? nerde veriyo hatayi ? bios ekraninda mi veriyo windows mu veriyo?

ekranda `ctrl alt delete hatasi` mi yaziyo? altinda bi hata kodu vardir bi mesaj vardir bisey vardir. bilgisayar sana killik olsun diye vermiyodur o hatayi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    ipTelefon bunu yazdı
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

uykulu uykulu yarak kurek yazmissin amk bide kufur ediyosun.

ctrl alt del hatasi nedir amk ? nerde veriyo hatayi ? bios ekraninda mi veriyo windows mu veriyo?

ekranda `ctrl alt delete hatasi` mi yaziyo? altinda bi hata kodu vardir bi mesaj vardir bisey vardir. bilgisayar sana killik olsun diye vermiyodur o hatayi

ya arkadasım bende bilsem sormam aynen oyleyazıyo ctrl +alt + del rrestart bu 

Freedoom is not free.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Yemin ediyorum beyinsiz bu çocuk.

Bu saatten sonra nah yardım eder sana millet.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Yemin ediyorum beyinsiz bu çocuk.

Bu saatten sonra nah yardım eder sana millet.

beyinsiz olan sensin adam arkadasim diyorum kafan basmıyo herhalde

bir onceki mesaj gozukmemis u235 le tanısyorum sana bisi yazmadim ustune alındıysan bişi demicem

OFree tarafından 26/Tem/13 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

Freedoom is not free.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Cok pis ban koktu

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2827 Toplam Mesaj: 27