Ctrl + Alt + Del Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam neyce yazdın bu yazıyı.

ya bi siktir gin gidin aq uykuluuyum zaten biliyosan cvp yaz yoksa yazma arkadas töbe töbe

Lan beyinsiz uykuluysan önce siktirolup gidip elini yüzünü yıkayıp gelip ondan sonra gireceksin bu foruma adam gibi insan gibi sorunu soracaksın ondan sonra alacaksın cevabını 3 yaşındaki bebenin konuşması gibi aptal saptal şeyler yazıp cevap mı bekliyorsun ?

hocam yukardaki arkadas 3 yıl lise okudugum cocuk sen ise beni tanımadan bu kadar agır bir şekilde nasıl konusursun bana cocuk deyip kendin cocuk gibi davranma

Freedoom is not free.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

işletim sistemi nedir hocam . 

ctrl+alt + del yani görev yöneticisi ekranı açılıyorsa . görev yöneticisinden uygulamalar sekmesine gel . ordan yeni görev>explorer.exe yaz . windows penceresini geri getirir.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

98 senesinden beri bilgisayar kullanırım; ctrl+alt+del hatasını ilk defa duydum. Anlatmak istediğin başka birşey ama bu şekilde olmamış. Yapışık tuşlar mı aktif, nedir yani ?

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

98 senesinden beri bilgisayar kullanırım; ctrl+alt+del hatasını ilk defa duydum. Anlatmak istediğin başka birşey ama bu şekilde olmamış. Yapışık tuşlar mı aktif, nedir yani ?

hocam tekrar yazdım

Freedoom is not free.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    OFree bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam neyce yazdın bu yazıyı.

ya bi siktir gin gidin aq uykuluuyum zaten biliyosan cvp yaz yoksa yazma arkadas töbe töbe

Lan beyinsiz uykuluysan önce siktirolup gidip elini yüzünü yıkayıp gelip ondan sonra gireceksin bu foruma adam gibi insan gibi sorunu soracaksın ondan sonra alacaksın cevabını 3 yaşındaki bebenin konuşması gibi aptal saptal şeyler yazıp cevap mı bekliyorsun ?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi aldığın şey ctrl atl del hatası değil onu sana ctrl alt del yaparak sistemi yeniden başlatacağını anlatmak için söylemiş.

mümkünse o hatayı aldığın yerde foto çek koy yardımcı olalım

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ahaha geri vites :D

Başta siktirin gidin demişin sonra editleyip siktir git yapmışın.Ben tanıdıksın diye bişey demiyomda kötü bişey demedik olm ne yazdığını anlamadığımzden söyledik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Güvenli moddan açmayı dene.

Zamanında o problem benim başımada gelmiştide unuttum nasıl çözdüğümü.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Sisteminde sorun var. HDD bağlantılarını kontrol et. Sistemi uçurmuş olma ihtimalin var. C altında .ini dosyası silme ihtimalin nedir ?

Errare Humanum Est
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Sisteminde sorun var. HDD bağlantılarını kontrol et. Sistemi uçurmuş olma ihtimalin var. C altında .ini dosyası silme ihtimalin nedir ?

HDD bağlantısı sorunu yok bence hocam eğer öyle olsa win komutu olan ctrl + del i nasıl görsün.Ama c altında .ini dosyası silme ihtimali yüksek dediğin gibi.

EDIT:Onarma var mı 7 de bilmiyorum ama varsa onarma yap.

u235 tarafından 26/Tem/13 16:22 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2855 Toplam Mesaj: 27