folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Cüzdanım Çalındı - Kayboldu

Cüzdanım Çalındı - Kayboldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

Elim ayağım titriyor amk :/ 100 küsür tl + kimlik + öğrenci kimliği + 2 enpara kayboldu.

Bakırköy minibüsüne bindim, para uzattım cebime koydum mu koymadım mı emin olmamak ile beraber, indikten 3 saat kadar sonra para çıkartmak istedim bi baktım cüzdan yok.Yürüdüğüm heryere baktım yok.Galiba minibüste tırtıkladılar veya düşürdüm.Yarın sabah bağcılar - bakırköy minibüslerinin kahyasına sorucam bulmuş olan var mı vs vs şeklinde hiç sanmıyorum ama.

Asıl olay şimdi, ne yapmam gerekli? 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hemen polise git ve anlat. Kimliklerin  ve banka kartlarını kapattır. Hatta ilk bankaları ara...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

cüzdanı bulamazsan, 100 küsür lira için sağlık olsun yapacak birşey yok, kimlik için nüfus müdürlüğüne gidip yenisini çıkartırıyorsun parasını istediğin zaman verirsin, öğrenci kimliğini siktir et, enparaları tekrardan çıkartırsın sıkıntı bi durum yok ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı

Hemen polise git ve anlat. Kimliklerin  ve banka kartlarını kapattır. Hatta ilk bankaları ara...

reşit değilim hocam karakolda reşit birisi isterler mi? 

@Lotus : hocam o 100 küsür lira para ilaç gibiydi normalde :/ öğrenci adamı 100 lira en tepeye çıkartıyor. ama yapıcak bişey yok sağlık olsun. Mecburen yenisini çıkartıcaz.

TheKorsans tarafından 19/Oca/15 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Aileni al git caldirdim de sana ifadeni alirlar kayip kimlik formu doldururlar alinan ifadeden ornek iste birini sakla digeriyle nufus mudurlugune git yeni cuzdan cikar para almazlar diger turlu alirlar kimlik icin para.

hesaplari kapattir.100 lirada helal haran et baskada bisey yok.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı
    Rabinski bunu yazdı

Aileni al git caldirdim de sana ifadeni alirlar kayip kimlik formu doldururlar alinan ifadeden ornek iste birini sakla digeriyle nufus mudurlugune git yeni cuzdan cikar para almazlar diger turlu alirlar kimlik icin para.

hesaplari kapattir.100 lirada helal haran et baskada bisey yok.

yarın babamla gidicem. öğrenci belgesi alıcam okuldan akbili de halledicem. çok aksiyon oldu çok. bi daha 2 kere kontrol edicem cüzdanı amk :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

kayboldu dersen ceza yiyorsun. çalındı dersen sorun yok. son değişmediyse tabi

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Son 6 ay icinde degismediyse bu sekilde.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

tırtıkladılar diyeyim o zaman. Para ödemeye de gerek kalmasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun fatih mahallesi bakırköy hattına bindiysen cepçiler kol geziyor o hatta  kaç sefer denk geldi 3 kişi dolaşıyor o.ç ları görüyorsun bir şey diyemiyorsun tek kişi olsa a.k sında 
    giden 100 liraya olsun takma kafanı a.k kimlikleride çıkartırsın geçti gitti sakin ol hocam

SeRDaR tarafından 19/Oca/15 21:47 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 3470 Toplam Mesaj: 24