Dabbe!!!!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Beyler başlarım böyle filme bune be sacma sapan efeklere dicek yok tamam ama kötüü :'(  yeni cıktım filimden millet sıkıntıdan saatlere bakıp durdu gitmeyin derim ben ama size kalmıs...

Ama bazı gercekleri daha iyi ögrendim mesela dabbe gercekten beyler kıyamet kopmadan önce olan bişi cok ilginc araştırında görün tühler diken diken a.k Filmin bana tek ögrettigi kıyametten önceki olucak bi olay

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

abi herkez bişey diyor.BAna kallırsa güzel bişey.Bu arada türklük türklük deyip gewzenler var.Madem ööle alın izleyin.Hiç değilse 1 ytl verip kiralayın cdyi 10-15 arkadaş izleyin çıkınca destek..

abi halakal die bişiy diyorya tünelde manyak yaw tüylerim tiken tiken oldu :D:D

halakel ihsan yada insan gibi bişe diyo geçekten etkileyici orası

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Filmi izlemedim ama fragmandaki seslendirme poke-imam ın seslendirilmesi gibiydi. Görüntüler de fena olmamış ama herşey çok parlak ve görünüyor. Oysa korku filmlerinde gizemli bir hava olmalı diye düşünüyorum. Yönetmen japon filmlerinden etkilenmiş olsa gerek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ajann
    ajann's avatar
    Erkek

S.a

Gerçek zaten Dabbet-ül Arz(Yanlış yazmış olabilirim imla),Kıyametten çok az bir vakit önce inecek olan ve dünyayı dağıtacak olan warlıklar,yaratıkmı inmi cinmi hiçbirşeye yer verilmemiş sadece Kuran'da yeryüzüne inecek olan ve zarar verecek olan bir varlık.

Fragman'daki Arapça konuşma çok hoşuma gitti hani biterken görmüşsünüzüdür.Gerçeklik payı olan filmler kategorisine giriyor buda o yüzden ilginç.

Tabi kötü demişlerse kötü olabilir hiç değilse "Korku" adlıydı sanırım böyle bir saçma filme bin basacak şekilde grafikler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ajann
    ajann's avatar
    Erkek
    Zumsuz kardeşim mesajını son anda gördüm.Aynen böyle şeylere inandığımız için (zaten gerçek olacak) orada "halakal" deyince bende bir garip oldum yeminederim o arapça yazıyı kastettim bende
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben filme gitmedim ama web sayfasında bişi gördüm  ve takıldım acaba tesadüfmü  şu aşağıdaki resim halkadan

şimdi şu resmi biraz yeşil tonları katalım

alttakide dabbeden bir kare

birde bunlar war

buda dabbe den

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    ilginç bir bağlantı,hakkaten benziyor resimler...

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    debboy.com geldi aklıma

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suc_ve_ceza
    suc_ve_ceza's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar bakım ben dun aksam dabbe ye gıttım sızınde gıtmenızı hıc tavsıye etmem  cunku hem urkutucu korkunc hemde  gercek olacak bakın olackqa mış öel bısey ılerde etkılenmenızı ısteem sonra uzulursunuz ben aksam eve nasıl gıttıgımı hatırlamıyroum korkudan:(

Ben Size BeLkİ SevMeyi ÖğrEtEmEm AmA SizDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMezSiNiZ!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

corvettte bunu yazdı:

filmi izleyenler heryerde oyunculuk ve seslendime sıfır demişler.

bizim arkadaşlardada var izleyen biride beklediim gibi çıkmadı diyo beenmemiş komik gelio dedi sesleri. şahsen izlemeden yorum yapmıyorum ama yinede birilerinin beenmedii filmi izlerken aklımda bi beklenti oluşmuo

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
Toplam Hit: 15034 Toplam Mesaj: 30