folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Daha Önce Hiç CANLI DOĞUM İzlediniz Mi? İzlemediyseniz Buyrun :)))

Daha Önce Hiç CANLI DOĞUM İzlediniz Mi? İzlemediyseniz Buyrun :)))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    midem kalkti yaw cocugun rengi neydi ole :D

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    höööööyyyyyyykkkkkkk midem bi hoş oldu a.q. ulan o karının *mının rengi,çocuğun rengi,sonra çocuğun kafası kadının *mından çıkıyo falan höööööyyyyyyykkkkkk.daha önce de görmüştüm ama ilk defa bu kadar açık ve net gördüm.iğrençti allah doktorlara sabır versin(iyi para alanın sabıra ihtiyacı yok ama)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    ne len bunda hayatın gerçeklerinde bi denesini daha izlemiş oldunuz.Bence bu, HULK vardı ya -yeşil dev- onun doğum anı :P espri iğrençti :D

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Sevgili kardeşlerim gözden kaçırmış olabilirsiniz diye öncelikle iki önemli hususa parmak basmak istiyorum: Birincisi cocuk erkek ( jop'unu gördüm :) ) , ikincisi velet dışarı çıkınca kadının karnı balon gibi söndü :), lem kadının içinde sular fışkırmaya başlayınca dedim velet herhalde büyüyünce mühendis olajak, baksanıza anasının karnına bile bi tane baraj yapmış, çıkarken de setleri yıktı.. Doğum odasını sular seller bastı..!! Walla bu video ne zaman çekilmiş, velet şimdi kaç yaşında bilmiyorum ama eğer tanışmak nasip olsa ona ne diyeceğimi şaşırır karşısında sükut ederdim... :S
    SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    heralde national geographic in the human body diye özel bi belgeseli vardı orda ilk işin yapıldığı geceden doğuma ve gelişmesine kadar ayrıntılı almışlardı orda iki tane ayrı ayrı doğuruyodu bunu izlemedim ama bence national geographic in ki kadar ayrıntılı vermemişlerdir :P

Son Of OTTOMAN Empire
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    abi kuscam bööööööööööö a.q bu doktarlarki iş değil allah yardımcıları olsun

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_KoRSaN
    SaNaL_KoRSaN's avatar
    Erkek
    eheuehueheueu Kuptummmmmm icRat yapın oLum (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ıyyyyyy böghhhhhh ughhhh bu ne aq yaaa....Allahım sana binlerce şükürler olsun erkek yarattın beni.lan tıpta bu doğurma işlerine bakan bölümü okuyanlar hemen bıraksın olm ben sölim bu ne lan???

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    BaBaCaN hatunları mı, sünnet ediyon :s

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ne alaka aq.her konuya bi bokluk sokmasanız olmaz.

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 6501 Toplam Mesaj: 44