folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Daha Önce Hiç CANLI DOĞUM İzlediniz Mi? İzlemediyseniz Buyrun :)))

Daha Önce Hiç CANLI DOĞUM İzlediniz Mi? İzlemediyseniz Buyrun :)))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    dunya daki en rezil varliktir insan demis dusunurun biri.kendinden tiksinme sallarsin oda gider gecer.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ertan bu tamamda, düşündüm bide sezeryanla doğum var, o daha bi başka olur herhalde, varsa onun da videosu bulunursa müridlerle paylaşılırsa fena olmaz.. Ama tabii sadece ertana söylemiyorum, bütün müridlere sesleniyorum ben de arıyorum :) SaYGıLaR mina kyimm..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    kadın olmak zor valla iyiki erkeğim dedirtecek olaylardan biri

You think the game is over ? It has just begun ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    bana o kadar iğrenç gelmedi bendemi problem var acaba ? gayet normal bir şekilde izledim ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haroldshipman
    haroldshipman's avatar
    Erkek
    yaw vatandaslar ben tıpta okuorum...kürtaja girdim de(tabi bana yapılmadı ameliyatına girdim:D )...innın bundan daha iğrenç..parça parça etler çıkıo içinden....ama alışıo insan zamanla...

iNSANOĞLU O KADAR ACI ÇEKER Kİ TÜM HAYVANLAR ARASINDA YALNIZ O GÜLMEYİ İCAT ETMEK ZORUNDA KALMIŞTIR...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    ilerrleyin biraz yaw ilerrrleyin :D

Parlayan bizi paylar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    rapid işte bana aynen böle dior:

You have requested the file canli_dogum.rar (4383 KB). This file
    has been downloaded 4322 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Your IP-address ********** is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
    Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!
    If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well.

Bu arada proxy kullanmıorum ve son 1 haftadan beride rapidden bişi indirmedim...
    ---------------------------------------------------------------------------

hoca sen dosya indiriyo görünüyosun,aynı anda rapid iki dosya indirmiyo.bunun sebebi ya aynı anda iki tane dosya indirmeye çalışıyosundur da ikinciye izin vermiyodur ya da HIDE IP PLATİNUM programı var sen sanırım onu kurmuşsun.o programı kapatıp öyle indir.mesela ben de kullanıyorum o programı şu an 218.202.36.94 benim ip ve çin üzerinden bağlanıyorum,onun için rapidden ben de indiremiyorum ve programı kapatmam gerekiyo.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hocalar başka bir adrese daha upload ettim.İzlemek isteyen izler o iğrenç şeyiiii :)) İleride belki daha iyilerinbi bulurum.Daha önce duymuştum bazı aileler çocukların doğumunu kaydediyorlar,bunlar da onlardan sanırım

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    abiler zamaninda ben de canli canli beyin ameliyati izlemistim babam doktor da (aslinda babam urolog ama arkadasi yapiyodu ameliyati) 7 saat boyu ayakta izledim beyin ameliyatini ondan sonra 1 hafta et yemedim a.q. o kafatasini keserken oyuyolar odun talasi gibi kemik sicriyor. simdi diyorum keske yanimda bi kamera olsaydi da cekip size gonderseydim. ama soz bi daha izlersem kameraya alirim size gonderirim. buna 10000 basar walla igrenclikte..

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek
    BİZDEMİ BÖYLE DOGDUKK :):)

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
Toplam Hit: 6524 Toplam Mesaj: 44