folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dambıl İle Ne Kadar Kas Yapabilirim

Dambıl İle Ne Kadar Kas Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Elimde 2 tane 9 kiloluk dambıl var takıp çıkarmalı bütün ağırlıklar üstündeyken 9 kilo oluyor biri.

Ben bu dambıllarla göğüs ve kol kası yapmak istiyorum ama görünür şık duracak kadar istiyorum şekilli istiyorum yani ama elimdeki dambıllarla olurmu acaba .

Yorumlarınız bekliyorum.

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

dambılla kas yaparsında 2 tane 9 kilolukla yapamazsın. 5 kilo 7.5kilo 10 kilolarda lazım. çünkü aşama aşama gitmen lazım bi anda 9 kiloyla olmaz. bazı hareketleri 9 kiloluk dambıllarla yapamazsın. dambıl al bikaçtane daha oyle basla bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm farklı pozisyonları yapman gerekiyor  http://www.uzmantv.com/ da vardı bununla ilgili videolar

bende 5 kilodan başlıycam kollarım güçsüz kalmış.. 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek

20 kg lik dumbella çalıştırıyordum kolları şimdi bi damacanayı kaldıramıyorum :S

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Hocam başka dambıl alma imkanım yok ve ben sadece göğüs ve kol istiyorum.

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Lostgun bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam başka dambıl alma imkanım yok ve ben sadece göğüs ve kol istiyorum.

Malesef öyle birşey yok dostum. Vücut bir bütündür. Omuz çalışmassan örneğin, birçok çalışmada güçlük çekersin. Veya karın çalışmassan, hiç estetik bir görüntü oluşmaz. Anlayacağın az az heryerini çalıştırman gerekiyor. 5 kiloluk 2 adet dumbıl al. İçi kum dolu olanlar war 2 tanesi 10 lira mı ne. Al onlarla çalıs 5 kiloyu...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

diyelim ki aldı, çalışma çizelgesi nasıl olucak onuda paylaşırsanız güzel olur

Yırtıl ulen oradan .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

13 14 yaşımda 2 ayda 29 cm kol 34 yaptım tabi azdan başlayıp yükselttim program çıkarırsan güzel birşey yapabilirsin

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

kronik bunu yazdı:

diyelim ki aldı, çalışma çizelgesi nasıl olucak onuda paylaşırsanız güzel olur

İnternetten Biceps, Triceps olarak ön ve arka kol çalışma egzersizlerinin ilk ve en basitlerini bulacak.

Omuz, ön omuz ve yan omuz olarak ufa kkas grubu çalışma egzersizlerini bulacak.

göğüs çalışma stilleri çok fazladır. Kendine uygun olanlarını seçecek.

Bacak çalışma ezgersizlerini bulacak

Mide çalışma egzersizlerini bulacak.

BUnları 10 tekrarx 3 set halinde yapmaya çalısacak. ( her sette 10 tekrarı tamamlayamayabilirsiniz. ancak düzgün olsun 3 tekrar olsun...)

Egzersizlerini en az 1.5 - 2 saate ayarlayacak. Bol su tüketecek.

Yağdan, tuzdan ve şekerden uzak duracak.

Disiplinli bi hırslı olacak.

Karşılığını alacak.

Daha fazla detay için bana PM atacak.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Kol olarak10kilo ile baya yaptım 4ay civarı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://www.passion4profession.net/

İyi ki varsın Eren.
Toplam Hit: 6167 Toplam Mesaj: 30