Dark (2017) 8.8 Netflix

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

En azindan bende kafa var sende o da yok 

SkynetX stranger things'i sen mi cektin de konusuyorsun amk, 

Izlemeden otuyorsun on yarginida st'inide sikiyim tamam mi.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Lan beyinsiz çomar

Tahribat.com bir forumdur. FOrumdaki bir konuya olumlu olumsuz yorum gelebilir. Kaldıramıyorsan zoruna gidiyorsa sktir olur gidersin. Ne bekliyorsun amk? Herkes gelip oooo süper muhteşem bir dizi mi diyecek?

Önyargımı kırmak için derdini insan gibi anlatamayıp küfre başvuruyorsan ağır bir gerizekalısın demektir.

Konuyu okuan bir mod varsa bu küfürbaz çomarın banlanmasını talep ediyorum, belki küfür etmeden de konuşabileceğini düşünebilir.

SkynetX tarafından 11/Oca/18 18:59 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu iyice turkishmusic.org'taki tartışmaya döndü :

https://docs.google.com/document/d/1p0q62yfrG_dG36IyJBKDmC_DYxlB5N5c5UtWyQXi24g/edit?pli=1

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Lan beyinsiz çomar

Tahribat.com bir forumdur. FOrumdaki bir konuya olumlu olumsuz yorum gelebilir. Kaldıramıyorsan zoruna gidiyorsa sktir olur gidersin. Ne bekliyorsun amk? Herkes gelip oooo süper muhteşem bir dizi mi diyecek?

Önyargımı kırmak için derdini insan gibi anlatamayıp küfre başvuruyorsan ağır bir gerizekalısın demektir.

Konuyu okuan bir mod varsa bu küfürbaz çomarın banlanmasını talep ediyorum, belki küfür etmeden de konuşabileceğini düşünebilir.

Lan aminagodugumun ilk kufur eden sensin, tahribatin ne olduguna bana mi anlatiyorsun? 
    On yargini kirmak icin insan gibi yazdim anlamayip bok atiyorsun sonrada hakaret ediyorsun sen siktir git.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

------------------- Halen daha çomarlığa devam ediyorsun. Edebini takın.

Beyinsize laf anlatmak ne kadar zor bir şey ya dön konuya bak kim küfretmiş.

SkynetX tarafından 11/Oca/18 19:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hoppala arkadaşlar siz neyin kavgasını ediyorsunuz? ortada cidden bir şey yok, ikiniz de gerginsiniz her halde, bence bilgisayar başından kalkın biraz dışarı çıkın hava alıp geri gelin, sakin olun..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hoppala arkadaşlar siz neyin kavgasını ediyorsunuz? ortada cidden bir şey yok, ikiniz de gerginsiniz her halde, bence bilgisayar başından kalkın biraz dışarı çıkın hava alıp geri gelin, sakin olun..!

Adam haklı. Boktan bir kavga. Arkadaş ilk küfrü edince patladım ben.

Neyse @override kusura bakma. Dark muhteşem bir dizi. Ben beyinsizim.

Hadi sağlıcakla kal.

SkynetX tarafından 11/Oca/18 19:19 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Adam haklı. Boktan bir kavga. Arkadaş ilk küfrü edince patladım ben.

Neyse @override kusura bakma. Dark muhteşem bir dizi. Ben beyinsizim.

Hadi sağlıcakla kal.

@SkynetX onyargin senin hayatindaki en buyuk sorun, bunun yuzunden cekeceksin senin gibi sig kafaliya laf anlatmaya calistigim icin kendime kiziyorum.
    Evet beyinsizsin anladigina gore hoscakal.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Stranger thingsle alakası olmadığı gibi karanlık atmosferli, güzel oyunculuk barındıran daha ciddi bir dizi dark. Stranger things daha çok çoluk çoluk filmi gibi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Beni pek sarmadı.. Stranger Thingsin üzerine gitmedi yani.. Böğg dedirtti 1 kaç bölüm izlemeye çalıştım..

Herkes de sevip sevmemekte özgürdür

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 6466 Toplam Mesaj: 45
dark