Dark (2017) 8.8 Netflix

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam 2 bölümden sonra sarmaya başlıyo dizi, zaman kırılmalarında beyin yakarsanız tek kelimeyle harika !...

bu arada netflix alın lan !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam 2 bölümden sonra sarmaya başlıyo dizi, zaman kırılmalarında beyin yakarsanız tek kelimeyle harika !...

Spoiler adi altinda neden mukemmel oldugunu yazarmisin? Ben spoiler ile izliom genelde

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Başta Almanca idi dizi sonra İIngilizceye döndü buna da gıcık oldum biraz sanki..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Filmdi diziydi bişeyler tavsiye ediyorsunuz ya,seviyorum lan sizi..... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Spoiler adi altinda neden mukemmel oldugunu yazarmisin? Ben spoiler ile izliom genelde

hocam dizide zaman kırılmaları var bir bakmışın 1980 lerde bir bakmışın 1950 lerde ve bunu o kadar iyi işlemişlerki, oyuncusundan kurgusuna müziklerine kadar herşey mükemmel ...

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Filmdi diziydi bişeyler tavsiye ediyorsunuz ya,seviyorum lan sizi..... 

bir gün izleyecek dizi bulamazsan haber et

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Amk yerinde internet alt yapimiz yok ki acip izleyek... ooof of serefini s...m muteahit. Oc

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

En güzeli bence burada buradan seyredin Türkçe alt yazılı ve kalite şahane...  Bu arada hocam Tenkyu..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Yönetmen Baran yine yapmış güzel dizi tavsiye ederim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o ona noronun yok diyo digeri comar diyor :D  normal konusurken biri hakaret ediyo sonra mevzu bu hale geliyor. 

baska konulardada insanlık dersi vermeye calısıyor bunlar :D majesteleri ve exselanslari sizi :D 

su diziyide ben bırakayım belki ilgisini ceker birinin

http://www.imdb.com/title/tt5290382/

ozetide bu

1979 yılında geçecek dizide, seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları çözmeye çalışan FBI Davranış Bilimleri Birimi özel ajanları Holden Ford (Jonathan Groff) ve Bill Tench'in (Holt McCallany) maceraları konu edilecektir.

do_som tarafından 12/Oca/18 13:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6478 Toplam Mesaj: 45
dark