Ddos Saldırısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kumarbaz
    kumarbaz's avatar
    Erkek

TEŞEKKÜRLER VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN BU ARADA CÜMLETEN SELAMUN ALEYKÜMMM

HAYATTTA EN BÜYÜK GERÇEK SUÇTUR, YASALAR İSE İKİYÜZLÜLÜKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

xzone bunu yazdı:

slm bende bu konuda yardım istiyorum bilgi bankasına baktım pek bişe anlamadım yani program felan yokmu kolayca kullanabilecegimiz

Güzel kardeşim ama http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=30 da ne güzel anlatmış işte....

valla gelmişinden girmiş şimdikinden çıkmış ..

Ne dediysem :P Gzl dokuman okumanızı tavsiye ederim..

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CapkinlarKrali
    CapkinlarKrali's avatar
    Erkek

SwmeRt bunu yazdı:

www.aventgrup.net ten antirus u indir . Key : gRup Sonra kullanım kılavuzunu oku . Çok etkili.

hım bab antirus güzel bir prgram ama calısomu burda

federal ajanlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek
    ya nasıl olyor pek anlamadım antirus ile saldırdıgım sitelerin cokmesi icin kac saat pinglemem gerek cokmuyolar yaa ya etkili bir prog degil ya da ben az saldırıyorum cvp pls????

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Creator
    Creator's avatar
    Erkek

corvuscorax bunu yazdı:

ya nasıl olyor pek anlamadım antirus ile saldırdıgım sitelerin cokmesi icin kac saat pinglemem gerek cokmuyolar yaa ya etkili bir prog degil ya da ben az saldırıyorum cvp pls????

Hoja sen saldırmayı bilmiyon demekki  karetedeye benzemez bu git biraz oku öğrenirsin herşeyin zamanı ver şıp die olmuyo  

aquila non captat muscas! - d0gma.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek
    creator_first bunu yazdı:

corvuscorax bunu yazdı:

Hoja sen saldırmayı bilmiyon demekki  karetedeye benzemez bu git biraz oku öğrenirsin herşeyin zamanı ver şıp die olmuyo  

bu konu hakkında cok okudum fakat bir sonuca ulasamadım (sadece antiRUS hakkında) yani anlamıyorum anitRUSla site indiren adam var mı??

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
Toplam Hit: 4639 Toplam Mesaj: 17