folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Değişen Tbt #2

Değişen Tbt #2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Elemanlar geçen 6 seneye bakıyorum, eski üyeler bir ağırbaşlı daha seviyeli olumuşlar. Eski postlara bakıyorum sadece gülüyorum. Ama bir gerçek şimdiki postlar daha çok gülüdürüyor beni. Eskiden küçüktük, "Yeterli" değildik diye sesimizi çıkartmaz sadece konuları okurduk. Ayda 1 post attığımı hatırlıyorum. Şimdinin elemanlar ota boka post atıyor, herkes kendini kanıtlama çabası içinde vs. Eskiden daha samimi ve iyi bir ortamdı tbt, şimdi alınmayın ama biraz çocuk bahçesine döndü. Gerek saçma sapan siyasi ve dini konular, gerek güncel saçmalıklar forum seviyesi çok düştü. Herkes bir taraf belli etme çabasında. Rene eskiden postlarında gülermiş, şimdi o gülücüklere hasret kaldık :) Birkaç ricam olacak hepinizden. Mümkünse şu sıralar siyasi ve dini konuları gündeme getirmeyelim. Eğerki bir konun değerlendirilmesi şart ise bunu cidden "hakim" arkadaşlara bırakalım. Görüyorum konuları, adam yardım istiyor veya ciddi derin bir konu arada saçma sapan postlar:
    -olur öyle
    -iyidir iyi
    -kedidir kedi
    -Adam gibi konuş adam ol
    -sen zaten Akpcisin
    -sen zaten chplisin
    eskiden çocuktuk hala çocuğuz fakat herkes adam akıllı seviyeli sohbet etsin. Çocuk bahçesine döndürmeyin burayı. Bu arada bu forumda bilişime dair hiç birşey göremiyorum artık ...
    (Eskiden herkes birşeylerin peşindeydi, artık heryer yarımyamalak projeler ile dolu)

NOT: foruma verdiğim "küfür" rahatsızlığından dolayı özür dilerim ..!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

sanki bu konu daha önceden de vardı yada dejavu

haklısın bu arada.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=89008  bu açtığın konuda da aynı soruna değinmişsin.

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir, sen öylesin diye yenilerden de bunu bekleyemezsin...

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

g*tu kalkiklar çok oldu bunlarin çoğu yeni gelen çömez üyelerin sayesinde hepsi değil tabi bazilari

=) biz  eski üyeler

8 Eylül 2005 (Persembe) 02:23

de biraz sertleştik bukadar kişi görünce biraz fark koyduk hocam

ağır başlı seviyeli olduk yoksa b*ku çıkar

Bozamaz Aramızı Yarasa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ben de bilisim üzerine az konu olmasından yakınıyorum.söylediklerine de yüzde 90 katılıyorum.

edit: bu arada sandman nerelerde ya.bilen var mı?

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Size bu değişimle alakalı bir örnek vericem..

Sene 2003,bir buluşma yapıyor TBT ve konusu açılıyor,resimler ekleniyor..

Bundan 6 sene evvel,o başlığa yorum yazmışım,yorum aynen şöyle; 

"Dostlar gene masa da coco cola lar yav Ne olur Başka Seçenek varken yedirmeyin Şu maeriklalıara parayı"

Link:http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4745&sayfa=2#30195 

Aynı konuya,artık aramızda nadiren görünen Islamic_Force,şöyle bir yorum yazıyor;

"Böyle bulusmalar hakkaten camiamizi digerlerinden apayri kiliyor, ins böyle birlik beraberlik icinde devam ederiz.. Bu arada resimde su Coca-cola lara uyuz oldum, pepsi falan yokmuydu beyler :) " 

Link: http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4745&sayfa=6#31359 

Konu Linki: http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=4745 

Konunun 7 sayfasını da inceleyin,ben ve Islamic_Force'un eleştirisine karşı bir nahoş tepki bulamazsınız.Benim ve Islamic_Force'un tepkisi doğru olduğundan bize hiç tepki verilmedi demiyorum,saygı vardı diyorum..

Yarın burada bir konu açılsa ve aramızdan biri "içmeyin coco colayı" dese,şu cevaplar verilecektir o arkadaşa;

"sanane amk"

"hacı bsg ya"

"sen mi kurtarıcan dünyayı a.q" 

-----------------------------------

İŞTE FARK BUYDU,ÖNCESİYLE ŞİMDİ ARASINDA : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yooo Bence Tahribat Yine Tahribat, Değişen Yeni Üyelerin Olması, Varsa arada Çocuklar Onlarıda Gözetecez artık, Öğrenecekler, Öğretecekler. Zamanla.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bence tahribatın büyük sorunlarından biriside aşırı geyik ortamıdır.

Adam soru soruyor altta 3-4 tane geyik mesajı.Adam öğrenmeye gelmişse elleme git geyik konusunu içinde fink at.Öğrenme isteği olan bir adamlada dalga geçilmez.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

bence tahribatın büyük sorunlarından biriside aşırı geyik ortamıdır.

Adam soru soruyor altta 3-4 tane geyik mesajı.Adam öğrenmeye gelmişse elleme git geyik konusunu içinde fink at.Öğrenme isteği olan bir adamlada dalga geçilmez.

evet her konunun geyiğe vurulmasından bende rahatsız oluyorum

DOM..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    degisen tbt ek$i'ye de yansimis ;]

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

egalix bunu yazdı:
    degisen tbt ek$i'ye de yansimis ;]

evet elma sekeri'nden alıntı;
    eskiden fanatik bir üyesiydim. zaten tahribat üyesi olup da siteyi sahiplenmeyen biri yoktur o ortamda. ama ne yazık ki çok fazla sevgi yanında 2 katı kadar da alınganlık yaratır herzaman. bu yüzden her geçen gün, bende dahil çoğu eski üyesinin siteye küsmesiyle ve çömez olarak adlandırılan yeni üyelerin açılan her konuya saçmasapan ve eleştirisel cevaplar yazmasıyla boku çıkmış olan bir efsanedir benim için artık. ama oradaki dostlukları, üyeler arasındaki bağı hiçbir zaman unutamam, hayatıma çok şey katmıştır, büyümeme yardımcı olmuştur, doğrudur. ayrıca yöneticilerine bok atılmasına da izin veremem, renegadealien olsun holyone olsun ikiside sitede takıldığım süre boyunca siteyle alakalı hertürlü sorunumu halletmişlerdir.

ayrıca VBDream küfür yasağınada sitem etmiş galiba.bencede küfür geyik vs hepsi olmalı ancak dozunda olmalı.biri birşey soruyor iki üç mürid gelip geyiğe vuruyor konuyu

Toplam Hit: 10073 Toplam Mesaj: 72