folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Delikleri Küçük Olanlar İçin Tavsiye

Delikleri Küçük Olanlar İçin Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    end bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

çözümün bende kardeşim.

benim de deliklerim küçük. ne yaptıysam genişlemiyordu. aşağıdaki kulaklık tam deliklerime uydu huzuru buldum.

bu kulaklık olmasa da deliğine girecek bu tarz kulaklık bakabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/bose-sound-sport-spor-kulakliklar-apple-mavi-p-BDHIFI741776-MV?magaza=Uzman%20Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw-r71BRDuARIsAB7i_QPer629jUSHqVXsqyoPLa4y4lGT8ua7pGJe8ZjH3TDkKzQwDTCaaJgaApdUEALw_wcB

hocam nasıl mutlu ediyormu ? 

etmez mi hem de nasıl.

yanımdan ayıramıyordum, sürekli deliklerimdeydi. en sevdiğim şeye dönüşmüştü.

ama çaldırdım sonra.

benim delikler kendimi bildim bileli genis, hic keyifli olmuyor genis delikli olunca...

Daracik deliklerinize uygun bir sey buldugunuzda mutlu olmaniza oyle imreniyorum ki.

doğuştan genişse deliklerin güzel sokarken zorlanmazsın hepsi kolayca girer çıkar..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    end bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

çözümün bende kardeşim.

benim de deliklerim küçük. ne yaptıysam genişlemiyordu. aşağıdaki kulaklık tam deliklerime uydu huzuru buldum.

https://www.hepsiburada.com/bose-sound-sport-spor-kulakliklar-apple-mavi-p-BDHIFI741776-MV?magaza=Uzman%20Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjw-r71BRDuARIsAB7i_QPer629jUSHqVXsqyoPLa4y4lGT8ua7pGJe8ZjH3TDkKzQwDTCaaJgaApdUEALw_wcB

etmez mi hem de nasıl.

ama çaldırdım sonra.

benim delikler kendimi bildim bileli genis, hic keyifli olmuyor genis delikli olunca...

Daracik deliklerinize uygun bir sey buldugunuzda mutlu olmaniza oyle imreniyorum ki.

doğuştan genişse deliklerin güzel sokarken zorlanmazsın hepsi kolayca girer çıkar..

Hissetmiyorsun ki oyle olunca. Hissetmeyi seviyorum ben.

Senin delikler nasil?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    end bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    end bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

çözümün bende kardeşim.

etmez mi hem de nasıl.

ama çaldırdım sonra.

Hissetmiyorsun ki oyle olunca. Hissetmeyi seviyorum ben.

Senin delikler nasil?

ben sokmalı denedim zevk vermedi  acıttı o yüzden üstten koymalı varya girmeden olanlar onları kullanıyorum . 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Sümbülzade Vehbi Efendi ve müridleri 🙂

.. you only have you ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Kulağınız  havasız kalırsa Mikrop  kapar.. Ara sıra havalandırın..

Ciddi mi ya @.o, ?) Mantar mı, Bakteri mi?

Yaz-kış kepçe, raslantısal çok kızarıyor ama neden bilmiyorum. bi de duşların arası açılırsa, bildiğin Mumsu bi tabaka atıyor. Açık Sarıdan, kimi zaman Turuncu ve Kırmızıya kayan, bi yapısı var. 

otit kulak iltihabi oluyorsun kirmiziya ya da kahvrengiye geçince

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

hocam deliklerine göre birşey bulabildin mi ?? yada özel mi yaptırdın ??  @holycat in delikleride küçüktü açtık onunkileri. 

bulamadım hocam ne yazık ki :( en sonunda estetik falan olup büyütücem bunları yoksa bana rahat yok...

end bunu yazdı

ben de genis deliklerinize imreniyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Nasıl muhabbetler bunlar. Gugıl indexleyecek, aramalarda çıkacağız. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Nasıl muhabbetler bunlar. Gugıl indexleyecek, aramalarda çıkacağız. 

senin için fesat

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

tekrar selamlar, tam olarak kulaklığımı buldum. delikleri küçük olan kişiler Realme firması, Buds Air / Air Neo ve Q olarak üç model çıkardı. tasarımı iphone kulaklıkları gibi. arkadaşım yurtdışından air neo almış ve gerçekten iyi. TR'ye yakın zamanda gelecek ve kesinlikle öneririm. Realme'nin telefonunu da kullanıyorum güzel firma.

not: sadece Realme Buds Q silikonlu.

ayd tarafından 08/Tem/20 12:33 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Kulağınız  havasız kalırsa Mikrop  kapar.. Ara sıra havalandırın..

Ciddi mi ya @.o, ?) Mantar mı, Bakteri mi?

Yaz-kış kepçe, raslantısal çok kızarıyor ama neden bilmiyorum.

bi de duşların arası açılırsa, bildiğin Mumsu bi tabaka atıyor. Açık Sarıdan, kimi zaman Turuncu ve Kırmızıya kayan, bi yapısı var. 

Otit Kulak İltihabı  oluyorsun Kırmızı'ya ya da Kahvrengi'ye geçince

Kulak Kiri bana çok Doğal geliyor, iltihabi  değil gibi sanki. LTcelik'in dediği gibi k.kiri, dış kulak yolunda mantar bakteri gibi oluşumları için bataklık yada tuzak gibi çalışıyor sanki.

bi'de böyle nadiren arada bir Pıt diye bir ses geliyor, o an anlıyorum Dış kulak Yolu'nda toplu iğne başından biraz büyük Kir var. kulak çubuğuyla alıyorum.

bir de, aralıklı da olsa uzun süre Kulakİçi'yle müzik dinleyince, dâhâ hızlı geliyor gibi. asıl sorun, yerli yersiz kulak kepçesinin kızarması. 

~@~

KaptaN, End, OliWeR, ^^` 

~@~

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 10179 Toplam Mesaj: 80
kulak deliği küçük kulak kulaklık küçük kulakiçi