folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Delikleri Küçük Olanlar İçin Tavsiye

Delikleri Küçük Olanlar İçin Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Bu delikler var ya bu delikler, dillere destan olacak söylemedi demeyin!!!

Alemin dilinde "Bu Delikler" yüz yıllarca kulakları çınlatacak.

Ayrıca aman ha kulak önemli ihmal etmeyin,hassas davranın. Yumuşak yumuşak geçirin sonra usulca çıkarın, maazallah sert hareketlerle bir anda yüklenmeyin zararı büyük olur, telafisi olmayan sonuçlar doğabilir.

Konu sahibi arkadaş artık aradığını bulmuş sanırım, umarım "Mutlu Son" olmuştur kendisi için,

AnaMuhalefet tarafından 09/Tem/20 02:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Atçı konu açtı zannettim :D

Sadece bi imza..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

Mürid uygun kulaklığı bulmana sevindim.

Artık nerede olursan ol canın istedikçe deliklerine sokarsın ve keyfine bakarsın :D

Bu arada yeni ürünün deliklerine ilk defa girdiğinde ne hissettin? Hayatında aradığın tadı bulmuş gibi miydi?

tesekkurler reis. TR'ye gelmediği için daha ne yazık ki benim olamadılar fakat düşününce bile dudağımı ısırtıyor bana. İlk deneyimlediğimde de gözlerimi kapatıp, müziğin içime akmasını bekledim ve heyecan vericiydi...

radres bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

hep oyleydi :)

hâlâ da öyle de, konu başlığı açık değil, aşırı yorumlara bi'hâyli açık.

tabiatıyla bu da kullanılıyor, kötü yada iyi anlamda. ^^`

meselâ benim de merâk ettiğim birşey var; dış kulak yolunun kulak kepçesine bakan ağzı yada deliği geniş olanların, Burun delilleri de geniş mi? (kulak içinde, bu yol üzerinde kulak zarı bütünüyle gözükmüyor sanırım, hafif kıvrımlar var, hafif bölümlü gibi. genelde niyeyse, ben KulakZarı'nı  mor renkli görüyorum.)

ama burada İnEar kulaklıkların Kulakta rahatça durmasının yada duramamasının sebebi de tam olarak bu değil; kulak kepçesi estetiği ve cerrahisi üzerinde, doktor olan birinin ifadesiyle, diş kulak kepçesi içindeki Merkez çukurluğu() da önemli, ve hattâ kepçe'nin kafatasına yakınlığı da önemli her'âlde. 

oradaki boğumlarının oluşumundan ve olgunlaşmasından, gebeliğin son dönemlerine yakın östrojen ve testo'nun , uygun zamanlarda ve miktarlarda olmamasından kaynaklandığını söylemişti. (geçmiş zaman oldu, Dr.'un adını hatırlamıyorum.) kepçe'nin düzgün şekilde olgunlaşmasına da,  engel olduğunu söylemişti. 

hocam geçen sene mayısta burnumdan ameliyat olurken doktor burun deliklerini sağlıklı nefes almak için biraz daha genişlettim dedi. her türlü küçük benim yani ama normalde iri bir insanım mesela :D

nurulmac11 bunu yazdı

hocam benim de kucuk deliklerim. ama silikon kulak ici kulakliklar sorun yaratmiyor. ama digerleri direk yara yapiyor kulagimi. sende onlar da mi olmuyor

hayır hocam hiç bir şekilde olmuyor. ekstra small falan benim herhalde.

FireX bunu yazdı

Deliği küçükleri bilmiyorum ama beyni küçüklerin aklını yakabilir müzik.

katılıyorum hocam, herkes kendisine dikkat etmeli.

radres bunu yazdı

ilk açıldığı zamanı hatırlıyorum bu konunun. daha çok uplanıcak gibi :/

ben kendim deneyim yasadim ve paylasmak istedim, konu hakkında bilgi olsun sonucta. rahatsizlik duyan varsa sikayet edilebilir, baslik degisebilir :)

hocam bunu yanlış anlayıp alınman için yazmadım :)
    konuyu ilk açarken seçtiğin konu adındaki ince espriyi senin kendin farketmemiş olman mümkün değil ve emin ol bu kadar kişi rahatsızlık duyduğu için değil, makarasına bu cevapları yazıyor sana. bununla birlikte, bu ve benzeri yorumları göreceğini bilerek bu konu adını seçtiğini düşünüyoum yoksa başlık şöyle olurdu "kulak delikleri küçük olanlar için kulaklık tavsiyesi - (istek)" ...

şimdi, bu seçimi yapmış olan kişi olarak şu yukardaki kişilere bu makaralı yorumlarından dolayı kızıyorsan eğer, yanlış ilerliyorsun bence. makaraya müsait başlık seçtiğin bir konuda %100 ciddiyet bekleyemezsin.

kaç yaşında adamlarız hepimiz sonuçta, birbirimizin zekasını küçümsemeyelim lütfen  :)

uygun kulaklık bulmana sevindim bu arada, güle güle kullan ...

attığım yorum "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" hesabı hocam :) ilk basta yemin ederim buyuk bir saflikta acilmis bir baslik, sonradan "lan bu nasil baslik" diyip gulen mudurumden sonra ayiktim :D tesekkurler, TR'ye gelmesini dört gözle bekliyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

attığım yorum "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" hesabı hocam :) ilk basta yemin ederim buyuk bir saflikta acilmis bir baslik, sonradan "lan bu nasil baslik" diyip gulen mudurumden sonra ayiktim :D tesekkurler, TR'ye gelmesini dört gözle bekliyorum. 

^^D` 

Başlığı ve konunun İlk Mesajını, zaman kısıtlaması olmadan Açan Kişi olarak istediğim zaman düzenleyebilirsin(yada düzenleyebiliyordun). öyle yazayım istedim. 

~@~

@PcK0, ^^D.

RitmFarbRacourci tarafından 09/Tem/20 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam benim delikler de her kulaklığı kabul etmiyor.

apple kulaklıkları uyuyor bana demişsin eğer 1. nesil airpods ise kastın i100 tws al. birerbir boyut aynı. kullanımı çok kolay hızlı bağlanıyor. 2 saat video izliyorum şarjı baya gidiyor. tavsiye ederim.

müzik çok leş ama. bass hiç yok tiz de fena sayılmaz. konuşma için çok iyi mikrofonu baya iyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Aklıma bu caps geldi :>))

SaNaL_AjaN tarafından 09/Tem/20 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Aklıma bu caps geldi :>))

(foto)

^^`

benimde aklıma bu geldi.

Kaplan gibi sırtında çizgileri olan Balık değil mi bu. Mısır unu ile harmanlayıp, tava'da kızgın yağ'da kızartınca acayip gidiyor bu ya.

ayrıca heralde 1numara Kuyruk , 4numara da kafaya yakın olan bölüm, ve aynı Balık. ama iyi görmüşler. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Her gördüğümde gülüyorum : ) 

bir tane mod "kulak" eklesin konu başlığına. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Opsiyonlar artmaya basladi, QCY T7 veya Lenovo QT83 TWS model kullanan var mi? QCY T7 f/p bakımından çok iyi duruyor, yorumları işin içine katarsak ^^D`

- @ -

Toplam Hit: 10328 Toplam Mesaj: 80
kulak deliği küçük kulak kulaklık küçük kulakiçi