Dell Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

alabilme şansım var hocam.iyi gibi göründü gözüme.de aklıma takıldı 1.9 olduguna bakma derken hocam;).senin yolladıgında 3.00 burda 1.9;) ilginç

sistem yük altına girdiği anda 3ghz görüyorsun zaten hocam, onu işlemcin otomatik ayarlıyor.

bu makina senin için gayet ideal alabiliyorsan al derim kaçırma.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

Slm muridler.dell inspiron i7 bi laptobun vardi.baya sorunlari oldu. Dell ile gorusmelerim sonucunda o laptobu geri aldilar.degisim karari verdiler.ancak ben yine marka dell almak istiyom.ancak model konusunda karar veremedim.onerileriniz nedir.onceki laptop ozellikleri i7 intel islemci 2.2 ghz turbo bost ile 3.1 oluyo.8 gb ram 500 gb harddisk 1 gb nvidia ekran kartı. 

Daha önce ben anlatmıştım aynısı bana oldu 2 üst modelini gönderdiler. Sana hangi bilgisayrı istiyorsun diye sormazlar diye tahminediyorum. Çünkü bana göderdiklerine itiraz edemeyecğim kesindi:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

var mı gelişme hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

Slm muridler.dell inspiron i7 bi laptobun vardi.baya sorunlari oldu. Dell ile gorusmelerim sonucunda o laptobu geri aldilar.degisim karari verdiler.ancak ben yine marka dell almak istiyom.ancak model konusunda karar veremedim.onerileriniz nedir.onceki laptop ozellikleri i7 intel islemci 2.2 ghz turbo bost ile 3.1 oluyo.8 gb ram 500 gb harddisk 1 gb nvidia ekran kartı. 

business serisi alırsan sorun yaşamazsın fakat görüntüsü biraz çirkindir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Hocam vatana gittim o cihaz ellerinde yokmus getirdin dedim depoyu sorgularken sistemleri arizaya gecti ellerim bomboş döndüm. Busines serisi mi

Сухое говно к жопе не липнет
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

harddisk olarak 7200 RPM olmasına dikkat edin performans olarak çok etkili.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bende de dell inspiron n5110 i7 2.2 ghz var

dell in teknik servisi çok iyi fakat dell in öellikle inspiron malzeme kalitesi çok kötü.

LCD nin bağlı oldugu yer kırıldı laptopta elimi koyduğum yerler soyuldu , 3 ay önce bozuldugu için 5400 rpm lik HDD yi 7200 ile değiştirdiler

termal macun yenilendi ve tozunu aldılar.

hoparlörün birinden ses gelmiyor , ses kartından bazen gelmiyor.

Aga servis mükemmel ama dell in şöyle yeni LENOVO lar gibi performansı yüksek malzeme kalitesi mükemmel cihazları yokmu. arıyorum bulamıyorum

ayrıca alienware sersininin 1-2 modeli ancak var tr de hepsini getirsinler o kadar ürün satıyorlar. 1 YIllık garantim devam ediyor hala yaşadığım sorunnlara bak :) 

ben bu makinadan aldıgım günden beri bir uyumsuzluk seziyorum ve performans sorunu yaşıyorum.

yokmu dell de tanıdıgı olan biri değiştirtmenin bir yolu yordamı varmıdır neler yapabilirim ? 

ayrıca 

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-lenovo-ideapad-y500-59-367293-fiyati,1035687.html

bu veya 

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-lenovo-ideapad-y570-59-306380-fiyati,547603.html

gibi bir çok fiyat performansda ve sağlam yapıda lenovo var.

ha biliyorum artık tablet alırım evdede masa üstü olur ama bu makine piç gibi kalacak ortada garanti bitmeden bişiler yapmaliyim.

PanxeR tarafından 08/Haz/13 15:47 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bende de dell inspiron n5110 i7 2.2 ghz var

dell in teknik servisi çok iyi fakat dell in öellikle inspiron malzeme kalitesi çok kötü.

LCD nin bağlı oldugu yer kırıldı laptopta elimi koyduğum yerler soyuldu , 3 ay önce bozuldugu için 5400 rpm lik HDD yi 7200 ile değiştirdiler

termal macun yenilendi ve tozunu aldılar.

hoparlörün birinden ses gelmiyor , ses kartından bazen gelmiyor.

Aga servis mükemmel ama dell in şöyle yeni LENOVO lar gibi performansı yüksek malzeme kalitesi mükemmel cihazları yokmu. arıyorum bulamıyorum

ayrıca alienware sersininin 1-2 modeli ancak var tr de hepsini getirsinler o kadar ürün satıyorlar. 1 YIllık garantim devam ediyor hala yaşadığım sorunnlara bak :) 

ben bu makinadan aldıgım günden beri bir uyumsuzluk seziyorum ve performans sorunu yaşıyorum.

yokmu dell de tanıdıgı olan biri değiştirtmenin bir yolu yordamı varmıdır neler yapabilirim ? 

ayrıca 

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-lenovo-ideapad-y500-59-367293-fiyati,1035687.html

bu veya 

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-lenovo-ideapad-y570-59-306380-fiyati,547603.html

gibi bir çok fiyat performansda ve sağlam yapıda lenovo var.

ha biliyorum artık tablet alırım evdede masa üstü olur ama bu makine piç gibi kalacak ortada garanti bitmeden bişiler yapmaliyim.

hocam sen baya kötü kullanmışsın.iade veya degişim istiyorsan aynı arızadan 3 defa vermesi yada faklı arızadan 4 kere vermesi lazım.bunları göz önünde bulundur.ayrıca dell de kenan bey var.işinin uzmanı.bi görüş.kenan işleyen:)

bu soyulma sorununu görüş.servis iste gelip degiştirsinler.kasanın yenisini getirirler.ihmal etmee

l_i_o_n tarafından 08/Haz/13 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pazartesi arayacagım hocam yani en kötü ses kartı ile ilgili ve hoparlör ile ilgili problem çözülür.

işin kötü yanı 1 kere kötü bir şekilde düştü laptop , büyük ihtimal o LCD mandalı o zaman kırıldı , alttaki vidalar da eksik 

HDD değişirken adam bu cihazın garanti dışı kalabileceğini ama yine de değiştireceğini söyleyip değiştirmişti HDD yi

PanxeR tarafından 08/Haz/13 16:02 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Hocam kasayi söyle. Cihazın kullanmadan dogan soyulma oldugunu derlerse onu süs icin almadığını de.biraz sert konus sorun çözülür

Toplam Hit: 3109 Toplam Mesaj: 37