Dell Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan5816
    furkan5816's avatar
    Erkek

dell inspiron 7520

-2.2 ghz işlemci (turbo boost 2.8)

-8 gb ram 

- 1 tb harddisk

-win 7 (benim aldığım freedos tu)

tavsiye edilir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orhan06
    orhan06's avatar
    Erkek

hocam bende ınspıron 5110 kullanıyorum hatta aynı özellikler seninle. bişey sorayım sana değişime karar vermeleri için ne gibi sorunlar çıktı acaba? benim sağ menteşenin vida yuvaları kırılmış sadece menteşeyi kasanın altından takılan vida tutuyor. garantiye söylesem değişirler mi acaba komple alt kasanın değişmesi gerek. garantim de 3 ay mı ne kaldı bitmeden halledeyim.

Koca Oğlan Bırak Saymayı !...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    orhan06 bunu yazdı

hocam bende ınspıron 5110 kullanıyorum hatta aynı özellikler seninle. bişey sorayım sana değişime karar vermeleri için ne gibi sorunlar çıktı acaba? benim sağ menteşenin vida yuvaları kırılmış sadece menteşeyi kasanın altından takılan vida tutuyor. garantiye söylesem değişirler mi acaba komple alt kasanın değişmesi gerek. garantim de 3 ay mı ne kaldı bitmeden halledeyim.

Hocam bnde ekran karincalandi. Anakart degisti ekran lcd alt kasa herseyi degisti.yapacagin işlem servisi ara.Mentese kirildi de gelirler değiştirirler. 

Сухое говно к жопе не липнет
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

olm sen bu notebook işini bırak Ramazan  Sende bi Cenabet'lik var olm benim üstüme kac kere değiştirdin amk :D

CooLSTuFF tarafından 09/Haz/13 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

Boş insan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

amk bende acer var 

cihazın tek güzel yanı 

sesi güzel çıkıyor hem yüksek hemde düzgün çıkıyor diğerleri gibi çok açınca bozmuyor 

o yüzden yurtta felan film izleyeceğimiz zaman benim bilgisayarı kullanıyorduk :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

18.4" toshiba notebook kullanıyorum,

Alalı tam 2 yıl oldu,

hiç servise ihtiyacım olmadı,

hiç mavi ekran görmedim.

Haftalarca hiç kapatmadığım oldu.

240gbSSD +750GB hdd var.

20saniyede açılıp(herşey hazır halde), 5 saniyede kapanıyor. 

PC ağzına kadar dolu, yüzlerce program kurulu, format atalı 1 yıla yaklaştı. Format atma ihtiyacı duymuyorum.

Ne kadar dell pc alan tanıdığım varsa hepsi sorun yaşadı, şu anda masamın üstünde tamir için gelen bir tane var bile.

Toshiba iyi yapıyor bu işi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    CooLSTuFF bunu yazdı

olm sen bu notebook işini bırak Ramazan  Sende bi Cenabet'lik var ol benim üstüme kac kere değiştirdin amk :D

Olum ne yapiyim.adam gibi laptop yapmiyorlar.hep bnm elimde kaliyo.bu iade ettigim 3 oldu.bu sefer alirsam ve iade edersem daha laptop almam artik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orhan06
    orhan06's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı

Hocam bnde ekran karincalandi. Anakart degisti ekran lcd alt kasa herseyi degisti.yapacagin işlem servisi ara.Mentese kirildi de gelirler değiştirirler. 

dışardan belli olan bişey değil ama ekranı açıp kapatırken sorun bile yok, ben fanı temizlemek için açtım içini o zaman gördüm. harddisk değişimi oldu bende de o zaman servis elemanına sormuştum ben ram değiştircem ssd takacam yine servisi mi aramam lazım gibisinden o da bozmandan sök tak sorun olmaz demişti zaten garanti bandı filan yok sorun olacağını sanmıyorum ama bunu nasıl izah edecem. telefonda ortadan ikiye ayrıldı deyip gelen elemana mı izah etsem bu şekilde :)

zaten bartında servisi filan yok dellin zonguldaktan gelmeleri gerekecek büyük ihtimal ne desem de ikna etsem sadece alt kasayı kargolasalar yeter bana :)

Koca Oğlan Bırak Saymayı !...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    CooLSTuFF bunu yazdı

olm sen bu notebook işini bırak Ramazan  Sende bi Cenabet'lik var ol benim üstüme kac kere değiştirdin amk :D

Olum ne yapiyim.adam gibi laptop yapmiyorlar.hep bnm elimde kaliyo.bu iade ettigim 3 oldu.bu sefer alirsam ve iade edersem daha laptop almam artik.

Olm ne kadar iyi marka varsa hepsini kullandın hepsimi dandik yapti :D CAsper tek gecerim amk baskada bişey demem.

Boş insan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

hocam vatan bilgisayara işlemcisini sordum.kız inatla 1.9 ghz diyo.3.00 olduguna emin misin

Toplam Hit: 3145 Toplam Mesaj: 37