Dell Mi Asus Mu Laptop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Amacımız nedir? 

amacım kendim için degil yegenim için alıcam hem ortaokul hem oyun oynar

ayrıca bilgi veren herkese teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Dell kalitesi bir başka hocam. Ben Asus da kullandım şuan evde bir dell laptop var, arada dağlar kadar fark var. Gerçi yeni nesil asusları bilmiyorum haksızlık olmasın.

Bir arkadaş AMD işlemci demiş, benim PC'de var. Aldığım güne lanet ediyorum (özellikle yazılımcıysan). İlk fırsatta tüm sistemi satıp yeni sistem toplayacağım Intel'le.  Bir daha amd'ye tövbe. 

Bu arada Ahmet mergen'in kitabı hala aklımda ama fırsat bulamadım inan. Ama halledeceğim hocam. Sen bana haftasonu mesaj atar mısın? 

tamam hocam kesinlikle hatırlatırım aklımdasın teşekkür ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

1.5 sene de Dell G serisi 5 tane notebook aldım hiç birinden pişman değilim hatta geçtiğimiz hafta 10 yaşında olan ufaklığa da Dell G15 aldım. Bir sene yerinde garantisi var. Bir sorun olduğunda gelip evinde tamir ediyorlar. Sonraki sene normal garantili. Henüz hiç birinde bir sorun yaşamadık. Daha önce de Asus vardı çok narin ve nazikti o nedenle Asus dediklerinde tüylerim diken diken oluyor hala.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

iki marka arasında seçim yapılacaksa Dell tercih edilebilir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Ben şahsen asus'u tercih ederim. 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Dell öneririm. Garanti hizmeti çok iyi. Gelip evinde hizmet veriyorlar. İş yerinde bir pc arızalandı, biri geldi şantiyede anakartı değiştirdiler, uğraşıp, ilgileniyorlar. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

1.5 sene de Dell G serisi 5 tane notebook aldım hiç birinden pişman değilim hatta geçtiğimiz hafta 10 yaşında olan ufaklığa da Dell G15 aldım. Bir sene yerinde garantisi var. Bir sorun olduğunda gelip evinde tamir ediyorlar. Sonraki sene normal garantili. Henüz hiç birinde bir sorun yaşamadık. Daha önce de Asus vardı çok narin ve nazikti o nedenle Asus dediklerinde tüylerim diken diken oluyor hala.

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g5-15-intel-core-i7-12700h-32-gb-1-tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-g55201800ua41-pm-HBC00003HEDKS

bu nasıl yada link verirmisin bakayım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g5-15-intel-core-i7-12700h-32-gb-1-tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-g55201800ua41-pm-HBC00003HEDKS

@dcpromo bana genelde bunu al diye önerileri veriyor. Konuya gelsin önerileri yapsın :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

hocam

DELL Gaming G5 15 G55201800U Intel Core i7-12700H 16GB 512GB Fiyatı (hepsiburada.com)

aynı makina, sadece 16gb ram ve 512gb ssd farklı sanırm, çocuk içinde 32gb ram 1tb ssd için o kadar fiyat farkı vermene gerek yok, güzel makina 

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ikiside değil Lenovo yu tavsiye ederim.

Gerek malzeme kalitesi gerek cihazın stabilitesi çok çok iyi.

Dell kullandım allah bin belasını versin ben bu kadar kötü malzeme kalitesi casper da bile görmedim tek rakibi HP.

Bu forumdan ve gerçek hayatta da dell alıp pişman olan çok tanıdığım oldu 10 sene önce de vardı evde servis muhabbeti , ürün iyi olsun bozulmasın eve gelmese de olur.

Asus da ise çok model var hepsi bir değil kronik sıkıntısı varmı yokmu iyi araştırmak lazım.

Dell pişmanlığımdan sonra onu çöpe atıp Lenovo ya geçtim geçen sene cihazı yeniledim ve yine Lenovo aldım.

Cihazda çift ssd slot olduğu için 512 yi 1.5 TB yaptım yaz sonu 3 TB çıkaracağım.

Toplam Hit: 1773 Toplam Mesaj: 25
dell