Dell Mi Asus Mu Laptop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

2 si arasında tercihim dell olur. 

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

amac oyun oynamaksa, 2-3 hafta once 38k ya gigabyte'in 3070ti 1tb ssd i7 12. nesil aldiydim. su anki fiyati 42-43 civarlari fakat tekrar kampanya olabilir. aldigim donemde bu ekran kartli laptoplardan en uygunu buydu o yuzden bunu aldim, bi kovala istersen.

GIGABYTE AORUS 15 XE4 i7-12700H 16GB DDR4 RTX 3070Ti GDDR6 8GB 1TB SSD 15.6" QHD 165Hz W11 Home Notebook

aldigim buymus, su an 512 gb ssd lisi 35k ya da varmis.

iskeltan tarafından 22/Mar/23 08:14 tarihinde düzenlenmiştir

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

asusun awk arkadaşlar. başka yorumum yok. kötü komşu insanı ev sahibi yapar derler. asus beni 2015te macbook sahibi yapmıştı.

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Asus kullanıyorum. 

Asus kullandım, Msi kullandım, Lenovo kullandım, asusa geri döndüm.

Özellikle 2021 den sonra çıkan modellerde sıvı metal macun kullanımına geçtiler. Zaten memnundum şimdi ekstrası oldu. Ben pc içini açmayı sevmeyen bir adamım. Açılınca sanki elimdeki sıfırken bi anda 3-4. el oluyor gibi hissediyorum. Saçmalık tabi bu kabul ediyorum.

Oyuncu notebookta olay ısınmadır. Olay maks-q ekran kartına dikkat etmektir. Olay ekrandır. (kalite +17 inç) 

Gerçekten diğer performans öğeleri zaten verdiğin para kadar hizmet edecek ama yukarıda saydıklarım ekstralardır. Asus bu konuda bence en iyisi.

HB bazı sıra güzel indirimler yapıyor. Ama indirimmiş gibi yeşil yazı ile belirtmiyor. Bu çok önemli. Değişik bir strateji. 3070-3070ti bu sıra revaçta yapıyor bazen bişiler. Öylesine alışkanlık oldu diye bakıyorum sürekli filtreleyip. Yakalarsam iyi bir örnek atarım sana hocam. Alınca buraya kesin 'aldım' yaz mutlaka bakmayı bırakayım :) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
Toplam Hit: 1772 Toplam Mesaj: 25
dell