folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

Deniz Kuvvetleri Yavaş Yavaş Lağvediliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

osmanlıyı anan yalakalara sorsanız istiklal savaşı olmadı çanakkale inönü muharebeleri yaşanmadı hiç bişey yapmadan beleşe aldık sanırlar bu vatanı onların okuduğu tarih budur. okuduğunuz tarih kitapların taaaaaaaaaaaaaaa

Hun devletlerini tanımayanlar OĞUZ boylarını altay dağlarını ötükeni bilmeyenler tarihten bahsediyor ya taşşak kafalılar bunlar taşşak ulen google var bi yazın a.q Türk devletleri diye bi yazın bi sorgulayın muhakeme edin baskasının bokunu yemeden düşünün araştırın bir.

malazgirt savaşıda olmadı zaten öyle havadan sudan kaptık girdik anadoluya zaten dimi. o zamanda bizanslılarla savaşmadı atalarımız ölmedi kimse savaşlarda çocuk oyuncağıydı hepsi dimi püüüüüüüüüüüüüüüüü

sktiğimin tarihçileri bunlara boş beleş şeyler yazıp okutuyorlar ya poffff

abicim bir ulus harap olmuş yıkılacak duruma mahvedilmiş bir duruma getirilmişse 2 şey önemlidir yazarlar ve şairler eğer günümüzde yavşak süzme piç yazarlar varsa ki % 80 i boktan şeyler yazıp gençlerin kafasına işiyor alayının a.q...yazar dediğin ülkesi memleketi için yazar genç ruhu özgürlük bağımsızlıkla büyütür besler bu yazar şairlerin boktan yazılarını okuya okuya bok beyinli yapıldı gençlik. sonra tahribata gelip osmanlıyı isterük osmanlıyı isterük osmanlı Allahın devleti derler...ulan sadece osmanlı mıydı Türk devleti ? cumhurbaşkanlığı forsu ne bok yemeye 16 yıldız olmuş a.koyim sktir gidin bir ya tarihinizi bilmiyorsunuz gelip ottan boktan duyduklarınızı yazıyorsunuz 

bu zamandaki milli ulus bilinci ile yazan yazarlar gelecekte kahramanlar arasında bahsedilecek
    kancık korkak para tutkusu yazar şairler amerikancı mandacı boş beleşci olarak anılacak
    genelkurmay baskanlarıda bugünlerde yaptıklarından gelecekte onlarda ne yapmış söylenecek herkes tarafından...

Allah bu ülkenin her karışını koruyor diye inanıyordum 18 li bluğ çağımda. şimdi ise inanmıyorum. 

Hun devletide benim göktürk devletide benim selçuklu devletide benim osmanlı devletide benim 16 Türk devletide benim Türkiye Cumhuriyetide benim siz kimsiniz ???

kaygusuz tarafından 26/Oca/13 03:08 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

hayır adam osmanlı padişahlarına ecdadım ecdadım diyorda ecdadı muhtemelen anadolu'da fakirlik içinde yaşayan insanlardan birisi.Adam ecdadım diye Kanuni'yi sahipleniyor sanki öz babası.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

hayır adam osmanlı padişahlarına ecdadım ecdadım diyorda ecdadı muhtemelen anadolu'da fakirlik içinde yaşayan insanlardan birisi.Adam ecdadım diye Kanuni'yi sahipleniyor sanki öz babası.

:D:D:D

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aslında bulaşmak istemiyordum ama yorumlar dayanılmaz boyutta.Birileri ordu sahipsiz kalmaz merak etmeyin, iyi olmuş gibi yorumlar atıyor.Onların anlayacağı dilden bir cevap verim ben.Umarım okursunuz.

Başbakan: Ordunun morali bozuk

"AMACIM YARGIYI YARGILAMAK DEĞİL"

Amacım yargıyı yargılamak değil, ama doğru adımlar atmak lazım. Bunların içinde karacısı var denizcisi var. Terörle mücadele etmek için onlara ihtiyacımız var, ama oralara gönderilecek subayımız kalmadı.

http://www.ensonhaber.com/basbakan-ordunun-morali-bozuk-2013-01-25.html

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

biz 600 yıllık tarihimizi savunan insanlarız. Ecdadımızın yolunda giden insanlarız. Osmanlının yıkılmasına da neden olan ittihatçı darbecilerdi zaten. hadi yallah şimdi

600 yillik nasil tarihmis bu icine zictigimi seyi.

600 yillik dedigi tarihe bak. Hic bir osmanli padisahinin anasi Turk degil.

Kendi kardesini, yegenini, kizini, torunu, amcasini acimadan kesen, dograyan, katleden insan disi mahluk bok suruleri.

Birde utanmadan bu vahsi, elinde 1.5 yasindaki kardesinin kani olan yavsaklarla ile gurur duyuyor.

Hababam sinifinda bir replik var "Utanacaginizi bilsem yuzunuze tukururdum ama ondanda anlamazsiniz ki siz"

gurur duydugun boktan tarih 600 yil icinde insanlara iyilik ve guzellik namina tek bir sey ogretmemistir. Bugun anadoludaki insanlarin cehaleti halen osmanli denilen boktan imparatorlugun mirasidir.

Aldin kapagi, sen bas git simdi.

hiçbirinin anası türk değilmiş. türk olması gerektiğini savunan kim ki? onu anca senin gibi şovenistler savunur. çok şükür ki ben ırkçı değilim.

senin örnek aldığın ataların da çankayaya giden nişanlısı fikriyeyi öldürten adam, kendine muhalefet olan ali şükrü paşayı, gidip de milliyetçi duygularıyla oynadığı topal osman aracılığıyla öldürten adam, şapka takmadığı için şehir bombalatan adam, şehinşaha beylerbeyi sarayında türk kadınlarını sunan adam vs vs.

Gurur duyduğum o tarih sayesinde bugün afrikaya gidildiğinde siz osmanlı çocuklarısınız diyen ve onları ana insanların özendiği bir tarih.

Senin gibi birinden kapak yemem ben. daha tüm pislikleri buraya yazmadım. yazarsam seni ağlatırım.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    solutionman bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

adam istifa etti, emekli olacak amk. bu mu lağvedilme. hiç problem değil. zamanında 3 komutan birden istifa etti. bu tür şeylerde artık kriz yaşayacak bir ülke değiliz çok şükür.

Evet ne olacak ki sanki hepsi gitse ne olur? Manda adamar her türlü her ortam da asalak gibi yaşayabilir zaten.

Sana sadece şunu söylürum: Engin Alan eğer bir ülke düzenine karşı bir suçlu ise gelsin beni alsınlar. Adam böyle suçlanacağını bilse APO'yu uçakta vurur gelir öyle yatardı. Kızın kafasını kesen Cem Garipoğlu 24 yıl aldı bu adamda 18 ? Vursa da o kadar yatardı.

engin alanın 28 şubat dönemindeki faaliyetlerinin hepsi internette mevcut. milletin dini ile uğraşmaktansa terörle uğraşsalardı apo çoktan dağda ölmüş olurdu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

hiçbirinin anası türk değilmiş. türk olması gerektiğini savunan kim ki? onu anca senin gibi şovenistler savunur. çok şükür ki ben ırkçı değilim.

senin örnek aldığın ataların da çankayaya giden nişanlısı fikriyeyi öldürten adam, kendine muhalefet olan ali şükrü paşayı, gidip de milliyetçi duygularıyla oynadığı topal osman aracılığıyla öldürten adam, şapka takmadığı için şehir bombalatan adam, şehinşaha beylerbeyi sarayında türk kadınlarını sunan adam vs vs.

Gurur duyduğum o tarih sayesinde bugün afrikaya gidildiğinde siz osmanlı çocuklarısınız diyen ve onları ana insanların özendiği bir tarih.

Senin gibi birinden kapak yemem ben. daha tüm pislikleri buraya yazmadım. yazarsam seni ağlatırım.

Biliyorum senin gibi adamlar ummetcidir.

ummetcide, din iman her zaman ondedir. ummetci adam icin; ar, haya, namus, seref, haysiyet, onur, vatan, millet ve bayrak gibi insani insan yapan degerlerin hic birisi yoktur.

bir ummetci icin; evde anasinin kimin altinda oldugu onemli degildir o sadece kildigi namaza bakar.

bir ummetci icin; vatan demek sadece toprak parcasidir. ve onun vatani sadece seccadesinin degdigi alan kadardir.

bir ummetci icin; bayrak hicbir anlam ifade etmez, onun bayragi sadece seccadesidir.

kafasina sictigimi yobazi; fikriye intihar etmistir. Ataturk tarafindan oldurtulmemistir. Acaba boktan ummetci beynin aradaki farki anlayabiliyormu?

Ali sukru pasa, yi olduren topal osman kendisi de teslim olmamak icin girdigi catismada oldurulmustur. Madem Ataturk tarafindan topal osman'a oldurtulmus o zaman ne diye idam yasasi cikarildi? niye tutuklanmasi istendi? Sen git oglum lemalari oku o boktan ummetci kafaniza bu isler 32 beden buyuk gelir.

Sen git abd de cia in kicini, papanin elini salya sumuk yalana biat et, tap. senin gibilerin ne isi olur vatan, millet ile.

Yazmamis mis mis mis. Yazmaz isen adisin. Bakalim ne kadar cok pislik biliyormussun Ataturk hakkinda. Kusura bakma ben cahilim ben bilmemde

Edit : Yukaridaki yobazin Tahribat kurallarina gore siteden banlanmasini talep ediyorum.

Tahribat.Com Forumlarında, Türkiye Cumhuriyeti‘nin bekasına kasteden herhangi bir bölücü örgüt propogandası, gizli yada açık terör örgütü sempazitanlığı, cemaat propogandası ve Atatürk İlke ve İnkilaplarına karşıt herhangi bir görüşe yer verilemez. Aksi taktirde "Birinci Sınıf Ceza" ve "Dokuzucu Sınıf Ceza" uygulanır.

sniperscope tarafından 26/Oca/13 07:40 tarihinde düzenlenmiştir

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

Biliyorum senin gibi adamlar ummetcidir.

ummetcide, din iman her zaman ondedir. ummetci adam icin; ar, haya, namus, seref, haysiyet, onur, vatan, millet ve bayrak gibi insani insan yapan degerlerin hic birisi yoktur.

bir ummetci icin; evde anasinin kimin altinda oldugu onemli degildir o sadece kildigi namaza bakar.

bir ummetci icin; vatan demek sadece toprak parcasidir. ve onun vatani sadece seccadesinin degdigi alan kadardir.

bir ummetci icin; bayrak hicbir anlam ifade etmez, onun bayragi sadece seccadesidir.

kafasina sictigimi yobazi; fikriye intihar etmistir. Ataturk tarafindan oldurtulmemistir. Acaba boktan ummetci beynin aradaki farki anlayabiliyormu?

Ali sukru pasa, yi olduren topal osman kendisi de teslim olmamak icin girdigi catismada oldurulmustur. Madem Ataturk tarafindan topal osman'a oldurtulmus o zaman ne diye idam yasasi cikarildi? niye tutuklanmasi istendi? Sen git oglum lemalari oku o boktan ummetci kafaniza bu isler 32 beden buyuk gelir.

Sen git abd de cia in kicini, papanin elini salya sumuk yalana biat et, tap. senin gibilerin ne isi olur vatan, millet ile.

Yazmamis mis mis mis. Yazmaz isen adisin. Bakalim ne kadar cok pislik biliyormussun Ataturk hakkinda. Kusura bakma ben cahilim ben bilmemde

ohoooo sen ümmeti, islamı yanlış anlamışsın, utanmadan da ümmetçiliğe sövüyorsun. senin temelin bozuk, onları düzeltmek de bana düşmez.

edit: bak sen çok kalitesiz bir adamsın. yorumların sürekli ağır hakaretler içeriyor. saygılı olmaya çalışıyorum ama inasnları bu şekilde tahrik etme. bildiğin birşeyler varsa anlat, öğrenelim. Ama küfürle yoğrulmuş safsatalar, ancak fikirler karşısında verecek cevabı olmayan eziklere özeldir. Sana cevap felan vermeyeceğim bundan sonra. Her mesajında ağır küfürler var. Bu zamana kadar insan olduğumuzu hatırlarsın da düzelirsin diye bekledim, yok.

Edit: ehehe lan fikirlere, tarihe bile tahammülünüz yok. herkes atatürkün ülke ve inkılaplarını savunmak zorunda değil ki. ben liberalim. ne yani şimdi liberalim diye banlanmam mı lazım.

diamonique tarafından 26/Oca/13 07:51 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

ohoooo sen ümmeti, islamı yanlış anlamışsın, utanmadan da ümmetçiliğe sövüyorsun. senin temelin bozuk, onları düzeltmek de bana düşmez.

Bak bir onceki mesajimda Yazmaz isen adisin dedim. Sen simdi siktir et benim neyi karistirip neyi karistirmadigimi. Sen Ataturk hakkinda bildigin pislikleri yaz.

Tekrar yaziyorum sana Yazmaz isen adisin

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Aga Osmanlı devletinden bahsediyorsunuz. Ama Atatürk yüzünden osmanlı devleti yıkılıp Cumhuriyet, Türkiye kurulmadı.

Osmanlı tarihi her zaman yükseliş döneminde değildi. Atın artık şu zihniyeti osmanlı eski de kaldı.

Artık Atatürk Türkiye'sinde yaşıyoruz.

Hep Kanuni, Fatih'ten bahsediyorsunuz peki son dönem padişahlarından neden söz etmiyorsunuz ?

Bırakın amk artık her başınız sıkıştığında osmanlı diye zırvalamayı.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 11929 Toplam Mesaj: 123