folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Denizli'de 5.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu

Denizli'de 5.7 Büyüklüğünde Deprem Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ulan deprem nedir, bina nasıl sallanır bilmeyen ben, egeye geldim geleli her allahın günü sallanır olduk. uykudan uyandım öyle büyük bir sallantıydı. Var mı buralarda olup da hissedenler ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

10 dk önce bende hafif sallandım yer antalya.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

geçmiş olsun 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben en son hatırladığım 2008 yılında Elazığ Sivricede deprem olmuştu, oradaki sarsıntıyı diyarbakırda hissetmiştim, binamız beşik gibi sallanmıştı, gece uykudan kalkıp yatağın sağa sola sallandığını görmek gerçekten korkunç bir şey. Geçmiş olsun.. Bence şehir yapılanmalarımızı yanlış yapıyoruz, binalarımız yer altına doğru olmalıydı, bu hem telsiz dalgalarımızın sağlığımızı etkilemesini engelleyecekti, hem de sarsıntılarda can kaybı olmasını büyük oranda engelleyecekti. Ama sanırsın dağ inşa ediyoruz, bir de gökdelenler yapıyoruz. İnsanoğlunun bence katedeceği çok yol var daha. Gelecekte evler yer altında olacak, bunu geçte olsa anlayacaklar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bende antalya ilindeyim. Çocuğu parka götürmüştüm eve geldim annem deprem oldu diyor. Ben hissetmedim.

Denizli de kardeşim var, baya baya sallandık diyor.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Ben de uzun zamandır deprem hissetmiyorum. Nasıl denk gelemiyorum. Hatta bu deprem Isparta'da güçlü hissedildi ama ben yine denk gelmedim ya da götümün ayarı bozuldu anlamiyorum

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

arkadaş herkes deprem oldu diyo ben niye hissetmedim ya

bu arada denizli buluşmasını iptal edelim 

zaten buluşmuyorduk

buz gibi

dask

:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Ben en son hatırladığım 2008 yılında Elazığ Sivricede deprem olmuştu, oradaki sarsıntıyı diyarbakırda hissetmiştim, binamız beşik gibi sallanmıştı, gece uykudan kalkıp yatağın sağa sola sallandığını görmek gerçekten korkunç bir şey. Geçmiş olsun.. Bence şehir yapılanmalarımızı yanlış yapıyoruz, binalarımız yer altına doğru olmalıydı, bu hem telsiz dalgalarımızın sağlığımızı etkilemesini engelleyecekti, hem de sarsıntılarda can kaybı olmasını büyük oranda engelleyecekti. Ama sanırsın dağ inşa ediyoruz, bir de gökdelenler yapıyoruz. İnsanoğlunun bence katedeceği çok yol var daha. Gelecekte evler yer altında olacak, bunu geçte olsa anlayacaklar.

Yeraltında ev mi olur ya, güneş ışığı olmadan kafayı yerim, çok sigara içtim camı açayım da havalandırayım şansı hak getire, en basitinden çiçek yetiştiremeyiz evde.s

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sabah 5ten beri sallana sallana geziyoruz evde. nasıl bir psikolojidir bu valla bıktırıyor insanı.  3-5 arasında sürekli git gel yapıyor.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Ben de uzun zamandır deprem hissetmiyorum. Nasıl denk gelemiyorum. Hatta bu deprem Isparta'da güçlü hissedildi ama ben yine denk gelmedim ya da götümün ayarı bozuldu anlamiyorum

^^D` Bi' an aklıma, "To The Victory (Zafere hücum)"  filmindeki Ana karakter Nikki lauda  geldi. 

O'nun ifadesine göre; o da Kafasının çalışmadığını ifade edip İyi bir toto'sunun olduğundan bahsetmişti. Araçtaki bütün Titreşimleri alıyormuş. Ne gülmüştüm ya ^^D` Bunu da yeni tanıştığı birine anlatıyor ha.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
Toplam Hit: 1908 Toplam Mesaj: 15
denizli deprem 5.7 deprem titreşimine sokayım