folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Depresif Müridler İçeri

Depresif Müridler İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

bugün benim doğum günüm. 

bir sürü aşmam gereken basamak var önümde.

umutsuz değilim.

bunların hepis bir gün geçecek. geçmesini beklemiyorum çünkü şu an mutluyum en azından aklıma bunu tekrarlatıyorum.

(:

BUDA GEÇER

HAYAT ÜZÜLMEYE DEĞMEYECEK KADAR KISA (:

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadSoul
    DeadSoul's avatar
    Erkek
    Bırak her şey düşeceği yere düşşün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam giriştiğin onca farklı uğraşın tek sebebi, kendini kabul edememen ve maymun iştahlı olman. Ayrıca yaşımızın vermiş olduğu bıçkınlık ve hormonel denge bozuklukları ayrıca aile'nin dağınıklığıda eklenince seni delidana'ya çevirmiş vaziyette. Elindeki, aklındaki yapmak istediklerini önce bir bırak. Herşeyi bıraktığında önünde olanlara bak. İş-Okul-Sevgili-Aile ve bunlardan hangisi varsa önünde ilk olarak ona odaklan. Yeni insanlarla tanış, yeni insanlara alışmak zordur ancak yeni insanlar sana enerji verir. Ama önce bir dur, kontrolsüz gidiyorsan, gittiğin yol yol değildir.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

yazicaklarim senin red ettigin kisimlardan seni cok iyi tanimiyorum ama nezaman bi konunu gorsem yine ne sacmalamis diye girip bakiyorum. ve yazima basliyorum belkide uygularsan senin icin gercekten bi farklilik olabilir.

oncelikle su yaradilisa inanmalisin cunku senin ruhunu toparlayacak sey asil budur. bukadar cok bilim adaminin apple kurucusunun hayatini vs okuyacagina birkerede ac bi kuran-i kerimi oku incili oku nedir ne anlatilmistir bunlari gercek anlamda anlamaya calis ben sana bunlari kabul et demiyorum ama red ettigin seyin ne oldugunu oncelikle bi anla daha sonra egerki bunlari gercekten yaparsan bana pm at sana gercekten hayatina yon verebilecek bazi konular hakkinda yardimci olabilirim ama oncelikle bu yukarida bahsetttigim 2 kutsal kitabi oku.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

ayrica bunlarin hepsinin tek sebebi teknoloji uzaklas ondan biraz elindeki akilli telefonu birak tuslu bir telefon kullan bilgisayarin basinda oturma video izleme maillerini gunluk degil haftalik kontrol et butun sosyal ag hesaplarini kapat yemek yap evi temizle ve bir is bul CALIS... ama bu is senin cok istedigin degilde hic istemedigin bi is olsun ole bi is bulki hayatta insanlarin nekadar zorluklar cektigini gor

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

ben gidiyim ozaman :(

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

tüm bu sorgulamaların gelecekte çok mutlu ve başarılı bir hayat süreceğinin belirtisinden başka birşey değil...

Hayatla olan mücadelende başarılar :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

O değilde bu türkiyede artık yaşanılmaz mk. bok gibi hayatım var sikeyim böyle derdi tasayı :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

hayatı fazla ciddiye aldığınızı hissettiğiniz de bunun önüne geçmeye çalışın sadece. 

ölümün yaşamdan daha anlamlı olduğunu düşünün mesela. 

kısacık ömürlerimizde hırs yapmadan birşeyler başarabilmenin huzurunu hayal edin. sanata yönelin mesala. her iki yılda bir aşık olun felan.

çevrenizdeki insanlara sınıf atlatıp onları yüceltmektense daha bencil düşünüp iç huzurunuza önem verin. 

geride kalanlara aldırış etmeden gidebilin başka şehirlere başka hayatlara. 

en önemlisi de zamanın yapay düşüncelerinden arının. milyarlarca insan yaşadı ve gitti hiç bir kuşak bizim kadar boş düşüncelere ve strese sahip

olmadı. 

dünyanın yaşını 100 ( yıl ) olarak kabul edersek eğer biz insanlık olarak dünyada sadece 20 dakikalık bir bölümdür misafiriz. 

kendinizi o kadar abartmayın lan. bir hiç olmayı kabullenmek en temel şart.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

O değilde bu türkiyede artık yaşanılmaz mk. bok gibi hayatım var sikeyim böyle derdi tasayı :/

İstanbul emniyet genel mudurlugune geldim aynen 'bu ulkede yasanmaz' dedim. Polisler adamla tartisiyor, tartismiyorda azarliyor. Avukat misin nesin diye. 

2-4 polise soru sorduk hepsinde bi hava , adamlar istifini bozmuyor. Gercekten garip. Yabancilar geliyor herkes burda; polislrin hepsi birbirinden suratsiz. 

Herhangi bir yer olsa tamamda eminyet genel mudurlugu yahu. Davranis egitimi vermeleri gerek. Kutukleri adam etmeleri sart ! Bune boyle. 

Bu ulkede bankalarla devlete isin duserse sictin

Toplam Hit: 2908 Toplam Mesaj: 25