folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Derin Konular Gecici Olarak Kitlenmiştir.

Derin Konular Gecici Olarak Kitlenmiştir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Baskıcı yönetim bizi asla susturamayacaktır. Faşiste karşı omuz omuza...

Şaka bir yana, çok güzel bir karar. Millet birbirine laf yetiştirmekten icraat yapamıyor. Hani sloganımız " Software ve Internet Security" ya. Ona yönelik şeyler hız kazanmalı. Bu konuda birşeyler yapan insanlar ödüllendirilmeli. Hani ödüllendirilmese bile insanları bu konuda teşvik edecek ne varsa; örneğin kefillik hakkı verilmesi gibi şeyler artırılmalı. Tabi şimdi ne yapılabilir onlar aklıma gelmiyor. Ayrıca şu download bölümü kaldırılmalı. Burası varez sitesi değilki. Hem internette heryerde film bulunabiliyor. He mesela asp eğitim seti olur. Paylaşılır ama film vs gereksiz diye düşünüyorum. Ayrıca 1 video için ayrı konu açılmasın. Ona da bir çare bulunursa iyi olur.

Saygılar

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Hernekadar kuralında, yerinde, saygı çerçevesi içindede açılsa herhangi bi dinle ilgili konu nabılıp edilip kavgaya dönüyor..

ayarı kaçıyor sayfalarca uzuyor küfür edenmi istersin, banlananmı..

müslüman olan için Allah anne baba gibidir biri gelip kendini bilmez bi şekilde konuşursa otomatikman cevap verme mekanizması çalışır :)

istisnai şekilde bu yasaklansa problem kalmaz bence..

Altan naptın oğlum :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende önerilerimi belirtiyorum...

*Dini inanç konularında fikir belirtmek değilde dalga geçmek maskatlı konu açanlar mesaj yazanlar uzaklaştırılsın sorgusuz sualsiz ve derin konulara yazı yazması yasaklansın

*Ateistler ile de fikir bazında tartışma yerine dalga geçenler küfür edenler mantıksız alaya alanlar aynı şekilde uzaklaştırma almalı derin konulara ve bu tip konulara yazı yazma yetkisi kısıtlanmalı

*siyasi ideolojileri fikir bazında tartışmayıp ideoloji nin önde gelen liderlerine üyelerine küfür alaya alma dalga geçme söz konusu olduğu vakit uzaklaştırılsın bu konularda yorum yaptığı vakit 2. kez temelli sepetlensin (siyasi görüş ideloji her ne olursa olsun  )

*Etnik köken konusunda etnik kökeni ne olursa olsun bir kişiye küfür alaya alma vs söz konusu olduğunda uzaklaştırma almalı ve derin konulara yazı yazması yasaklanmalı

*Hiç bir şekilde siyasi partileri tanıtıcı konular açılmaması sağlanmalı tbt siyasi parti propaganda yeri değildir fikri benimsetilmeli

*Hiç bir şekilde Dini propaganda yeri haline getirilmemeli dinler tartışılmalı fakat reklamı tanıtımı yapılmamalı

*Tartışmayı beceremeyip ona buna küfreden yada yazılan yorumları alaya alan kişiler mimlenmeli o kişiler aynı tartışmalara girdiği vakit o mimli kişiler uzaklaştırma almalı

*Konum neden silindi konusu açanların konusu silinip 12 saat ban alması sağlanmalı ve silinen konu loglarında makara kukara yazılar yerine uzun açıklamalar yazılmalı

*Gündem yasakları pm ile herekese gönderilmeli bunu tekrar diyorum sebebi gündem yasakları için konu açıldığı vakit forumda olmayanlar oluyor sonra yasak konusu gerilere gidiyor görülmüyor bir kere konu açtım biz çobanmıyız dedi adminler sildi çoban değilsiniz ama gündem yasakları eklendiği vakit haberi olmayan bir sürü mürid çıkıyor sonrada karışıklıklar yüzünden böyle konuları kitlemek zorunda kalırsınız işte

şimdilik benim görüşlerim bunlar Adminler okuduğuna dair birşey yazarsa yazımın havaya gitmediğini anlayacağım çünkü geri sayfalarda kaldı gözden kaçabilir.
    Saygılarımla

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

zumsuk bunu yazdı:

hocam her zaman diyorum, derin konularda geyik gibi anasayfada gösterilmesin.

fikrim geldi ama ?

zumsuk herkes kendi seçse anasayfada göreceği konuları

gereksiz mi olur?

geyik yok anasayfada ama olmadıgı için benımde aklıma açıp bakmak gelmiyor

en son ne zaman baktım oraya bilmiyorum :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yerinde bir uygulama olmuş , ben boşa kürek çektiğimi anladıktan sonra ne mesaj atıyorum böyle konulara nede açıyorum 

gereksiz başka birşey değil , insan dinini istediği gibi yaşar sana göre öyleyse şuna göre böyle bırak ne yapıyorsa yapsın 

ama sen şöylesin ben böyleyim bu şöyle ye dönüyor forumun amacı tartışmaktır paylaşmaktır

dini konular tartışılmaz. fikir paylaşılır ama anında tartışmaya döndüğü için. . .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Kral_Benim bunu yazdı:

as3programmer bak güzel kardeşim yöneticilerin bu konuyu açma sebebi şuan bizim yaptığımızı yapmamamız gerektiğini beyan etmeleridir sen şimdi kalkıp halı sahada halı saha direkleri ile striptiz yapmaya kalkarsan olmaz. kimseye laf koyma gibi bir çabam olmadı ama arkadaşın çekim gücünün yüksekliğinden olsa gerek konuyu nerden nereye çekmiş. neyse mesele ab ile sonuçlanmadan son bulsun. boş tartışmaların olmadığı birilerinin birilerine bir şey sokma çabaları ile yanıp tutuşmadığı günler temennisi ile.

ben halı saha direkleriyle striptiz yapmıyorumda sana söylemek istediğim sadece ortamın gerginliğini yumuşatacak bir konuda bile bazıları üzülecek diye bir mesajına istiraden bunları yazıyorum.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Bende önerilerimi belirtiyorum...

*Dini inanç konularında fikir belirtmek değilde dalga geçmek maskatlı konu açanlar mesaj yazanlar uzaklaştırılsın sorgusuz sualsiz ve derin konulara yazı yazması yasaklansın

*Ateistler ile de fikir bazında tartışma yerine dalga geçenler küfür edenler mantıksız alaya alanlar aynı şekilde uzaklaştırma almalı derin konulara ve bu tip konulara yazı yazma yetkisi kısıtlanmalı

*siyasi ideolojileri fikir bazında tartışmayıp ideoloji nin önde gelen liderlerine üyelerine küfür alaya alma dalga geçme söz konusu olduğu vakit uzaklaştırılsın bu konularda yorum yaptığı vakit 2. kez temelli sepetlensin (siyasi görüş ideloji her ne olursa olsun  )

*Etnik köken konusunda etnik kökeni ne olursa olsun bir kişiye küfür alaya alma vs söz konusu olduğunda uzaklaştırma almalı ve derin konulara yazı yazması yasaklanmalı

*Hiç bir şekilde siyasi partileri tanıtıcı konular açılmaması sağlanmalı tbt siyasi parti propaganda yeri değildir fikri benimsetilmeli

*Hiç bir şekilde Dini propaganda yeri haline getirilmemeli dinler tartışılmalı fakat reklamı tanıtımı yapılmamalı

*Tartışmayı beceremeyip ona buna küfreden yada yazılan yorumları alaya alan kişiler mimlenmeli o kişiler aynı tartışmalara girdiği vakit o mimli kişiler uzaklaştırma almalı

*Konum neden silindi konusu açanların konusu silinip 12 saat ban alması sağlanmalı ve silinen konu loglarında makara kukara yazılar yerine uzun açıklamalar yazılmalı

*Gündem yasakları pm ile herekese gönderilmeli bunu tekrar diyorum sebebi gündem yasakları için konu açıldığı vakit forumda olmayanlar oluyor sonra yasak konusu gerilere gidiyor görülmüyor bir kere konu açtım biz çobanmıyız dedi adminler sildi çoban değilsiniz ama gündem yasakları eklendiği vakit haberi olmayan bir sürü mürid çıkıyor sonrada karışıklıklar yüzünden böyle konuları kitlemek zorunda kalırsınız işte

şimdilik benim görüşlerim bunlar Adminler okuduğuna dair birşey yazarsa yazımın havaya gitmediğini anlayacağım çünkü geri sayfalarda kaldı gözden kaçabilir.
    Saygılarımla

Hoca adminler okudumu bilmiyorum ama ben okudum, çok mantıklı yazdıkların, bencede  böyle olmalı.

Yanlız ilk yazdığın madde için konu açmaya sınır getirilmeli. Vatandaş üye olur olmaz bi haşmetle "Heyyyytt din elden gidiyor...." tarzında konu açamamalı bence.

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

zumsuk herkes kendi seçse anasayfada göreceği konuları

gereksiz mi olur?

geyik yok anasayfada ama olmadıgı için benımde aklıma açıp bakmak gelmiyor

en son ne zaman baktım oraya bilmiyorum :|

hocam , iki seçenek var;

ya derin konularda lan diyeni , höyt diyeni anında banlayacaklar, yani derin konularda en ufak bir küfür, hakaret, artistik olursa banlanacak, yada derin konulardan soğutmak isteniliyorsa komple gösteirlmeyecek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

anasayfada  görüntülenmemesi durumu kökünden halleder.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

şimdi derin konularda konu açan bazı arkadaşların amacı açık ve net biçimde insanları kışkırtıp bir birine düşürmekti... burada yapılabilecek en güzel şey açık ve net bir biçimde derin konularda bu tarz bir amaç gütdüğü hissedilen konuları açanları uzaklaştırmak yani bundan sonra... ama tabi bu konularda gerçekten bilgi sahibi olmak isteyipte samimiyetle konu açan arkadaşlarında samimiyeti konusunda açtığı konudan anlaşılabilecek bir takım şeyler çıkacağına inanıyorum...

yani bölüm kilitlenmesin ama insanları rahatsız etmek amaçlı olarak konu açan ve burada insanlara ve inançlarına sataşanlar uzaklaştırılsın... tabi burda uzaklaştırmada öncelik konuyu açanın olmalı... nitekim inanç konusu hassas olduğu için kimsenin burada kayıtsız kalması beklenemez... şahsen kendi adıma konuşuyorum bazı durumlarda bazı müridlere harika derecede yaratıcı olan bir takım küfürleri sarf etme isteğimi güçlükle bastırdım... yanlış anlaşılmasın banlanmaktan korktuğum için değil elbette tariqatı seviyorum ama bir takım arkadaşlar hadlerini bilmeden benim için kutsal olan birşeylere laf uzatırsa haklı olarak küfredebilirim ancak niye etmedin diyen arkadaşlara hemen cvp vermiş olayım ki farklı bir  anlam çıkarmasınlar bu tip insanların insana saygısı olmadığı için küfrederek onların seviyesine inmek istemediğim için cvp vermedim ve mümkün olduğu kadar bu provaktif yaklaşan arkadaşların konularına girmeme kararı aldım zaten...

umarım önerim ilgili admin arkadaşlar tarafından makul bulunur... kolay gelsin herkese

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
Toplam Hit: 7745 Toplam Mesaj: 54