folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ders Çalışanlar İçin Koltuk Tavsiyesi

Ders Çalışanlar İçin Koltuk Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar. 

Günde ortalama 4-5 saat masabaşı ders çalısıyorum. Boyun ve bel fıtığından muzdarip olduğum için ders çalışırken gün boyu süren çok fena bel ve boyun ağrılarım oluyor.

Bel ağrısına katlanıyorum fakat boyun ağrısı hayatımı zindan ediyor. Bunun için sizden bir sandalye tavsiyesi istiyorum. Kitabı elime alıp rahatça yaslanıp boynumu destekleyebileceğim bir sandalye arıyorum.

Fikir açısından örnek:

https://www.hepsiburada.com/turksit-817-file-calisma-koltuk-plastik-ayak-siyah-p-OFISTURKSIT817S?magaza=Avta&wt_gl=cpc.nelk.mobilya.pla&gclid=EAIaIQobChMIpMbsicGZ2wIVB-AZCh13yADBEAQYAyABEgI3JfD_BwE

Varsa tavsiyeleriniz yapıştırın inceleyeyim. Fiyat en fazla 400 olur. Piyasada bir sürü var benim aradığım tarz kullanan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. 

Şu kardeşinize bi yardımcı oluverin müridler :) 

Moda not: Sağlık konusundan ziyade ortopedik sandalye tavsiye konusudur. Silmezseniz sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence bu cok geçerli :D

sana tavsiyem parça parça olan koltuklar yani evde kendinin kurulumunu yaptıgın koltuklar belli bir süreden sonra bozuluyor gacır gucur ediyor.

bence yekpare olan birsey bul gidip al internetten alma 

do_som tarafından 22/May/18 17:32 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

bence bu cok geçerli :D

sana tavsiyem parça parça olan koltuklar yani evde kendinin kurulumunu yaptıgın koltuklar belli bir süreden sonra bozuluyor gacır gucur ediyor.

bence yekpare olan birsey bul gidip al internetten alma 

Haklısın hocam. :)

O gacur gucur etmesine bende fitil oluyorum 1 sene idare etsin yeter. Çok daha iyisini alırım sonrasında. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bence, sorun Sandalye değil,Masa.

Şöyle ki: Masada kitapların konulduğu yüzeyin, yerle yaptığı Açı. Bu konu ve, kitapların Acılı bir yüzeyde stabil-sabit tutulabilmesi. ve tabi, kalemlerin. ve yanısıra Yüzeye düşecek ışık Açısı ve Miktarı.

böyle bir Masayla ilgili bir fikrim var. Mimar masaları var, Şahaneler. Ama şimdi örnek veremiyorum.

Herşeyden önce, yerle olan Yüksekliği bile, ayarlanabiliyor.

Masa lambasını da, siperli ve mandallı birşey buldun mu, değme keyfine.

Müzik: yosef Salvat, OpenSeason.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın , gün boyu masa basında oturanlar içinde koltuk tavsiyesi alınır :)) max 250tl lakin 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben bi sandalye aldım 2 yıl önce felan aynı arkadasın attıgı resimdeki gibi.

koltugun altında iki tane vida var o vidalar okadar uzunki koltuga oturunca götüne batıyor insanın amk iki yandan 

yaptıkları sandalyeye sokayım minderle oturuyoruz :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Aslinda banada lazim

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Koltuk önemli ona lafım yok .

Ufak 1 tavsiye

1 spor ayakkabı . Haftada 3 gün 30 dk hızlı yürüyüş .bol terleme +  su içme 

Deneyin 1 ay sonra değişimin tadını aşın 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ben kneeling chair al durusunu da duzeltsin sorunlara kokunden saldirmis ol desem, sen de bir fizyoterapiste danissan, o da iyi olur derse o sekilde yapsan belki guzel olur (:

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Ben kneeling chair al durusunu da duzeltsin sorunlara kokunden saldirmis ol desem, sen de bir fizyoterapiste danissan, o da iyi olur derse o sekilde yapsan belki guzel olur (:

Tavsiye için sağol hocam danışayım gittiğimde. 

@samaccc teşekkürler hocam :) 

hergün yürüyüş yapıyorum 1 saat. Benim sıkıntım masabaşında ve kalktıktan sonra başlıyor. Onun için masada çalışmayı bırkakmam lazım çünkü fıtıklar ilerliyor bir de üstüne üstlük boyunda düzleşme başlamış sanki fıtık yetmiyormuş gibi.

Onun  için koltuk ya da sandalye tavsiyelerine ihtiyacım var. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kendimi bildim bileli çekyatta bağdaş kurar kitabı defteri kucağıma alır çalışırım. Laptoba da böyle alıştım.

Toplam Hit: 2362 Toplam Mesaj: 18
tavsiye ortopedik sandalye