folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Destek[At]Tahribat.Com'a Atılan Maillerle Kim İlgileniyor?

Destek[At]Tahribat.Com'a Atılan Maillerle Kim İlgileniyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet meraktan soruyorum destek@tahribat.com'a atılan maillere şimdi kim ya da kimler cevap veriyor ?

eskiden tek rene cevap veriyor diye biliyorduk şimdi kim ya da kimler cevap veriyor merak ettim doğrusu...

bilir ona göre hareket ederiz. 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben dedim yönetim kadrosunu komple ifşa etsinler diye.  daha büyük ve daha küçük forumarda kim nerede yetkili görülebiliyor

bizde ise sadece bizim bildikerimiz var.

Under = Banman

Yekta = UploadMan

mykb = news

panxer = gereksiz

holyone = trol

rene = afk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

değişim şart.

mod dedigin adam siteye fayda sağlar bizdekiler pusuda kime yol versek modunda bekliyorlar.

Martech tarafından 15/Şub/17 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ben dedim yönetim kadrosunu komple ifşa etsinler diye.  daha büyük ve daha küçük forumarda kim nerede yetkili görülebiliyor

Under = Banman

Yekta = UploadMan

mykb = news

panxer = gereksiz

holyone = trol

rene = afk

yönetim tayfası ifşa olsun diye değil zaten hepsini biliyorum ben konu şu eskiden bir tek rene bakıyordu onun işi olduğunda çok nadirde olsa under abi  ama artık sadece renenin bakmadığını düşünüyorum  önceden bir adminin yanlışları belirtildiğinde rene adminde olsa konuyu değerlendirip gerekli ayarı verirdi düşünsene şimdi bir adminin yanlışının görüyorsun söylüyorsun  mail atıyorsun bir bakıyorsun aa meğer o yanlışının söylediğin adam bakıyor okuyorsa o da olmuyor işte boşa olmuş olur
    üst karar eren merci rene ve holy mi tekrar diye merak ettim yargıtay gibiydiler adamlar :)

Martech: Modlar adam banlayamaz onlarda ban yetkisi yok bunu yönetimde açıkladı genelde baktığımda ban sonrası modlara sövülüyorda o yüzden dedim 

bu arada gerçekten meraktan sordum bir şeyi şikayet etmek yada tartışmak için değil 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

Under = Banman

Yekta = UploadMan

mykb = news

panxer = gereksiz

holyone = trol

rene = afk

ahaha ya alemsin adam kendine gereksiz yazmış ya la. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Ya dikkat ediyorum arkadaşlar  her 3  4 ayda bir böle yazılar çıkıyor ama ne yönetim değişiyor nede  konuya yorum atanlar değşiyor yani buda dikkatimi çekti otomatik bir düzen kurulmuş gibi Şeh değişklik yapıyordur belki bizim haberimiz yoktur ne malum  ? 

Kelimeler Kanatır !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

önceki anketlerde şeyhe başkanlığı siz verdiniz. Şimdi de parlamenter sistem nerede diyorsunuz. Siz seçtiniz alın işte...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abicim 2 kişi var ilgilenen, atılan tüm mailleri de ben tek tek inceliyorum, bir sıkıntı var mı kontrol ediyorum. 

Şu zamana kadar 4106 mesaj cevaplanmış bir tek senin problemlerin çözülemiyor serdar.

Modların ortaya çıkmamasının sebebi, hedef olmalarını engellemek, sonra a kişisi geliyor, sen mi banladın beni diyor ki bunu istemiyoruz.

Yönetimin kim olduğunun bilinmemesi kullanıcıların bireysel kinlenmesini engelliyor, bir tek serdarın problemler çözülemiyor tabi orası ayrı :)

Örneğin az üstte olduğu gibi Martech modların kendilerini banladığını söylemiş, oysa ki, bu sitenin 15 senelik tarihinde modlarda banlama yetkisi hiç olmadı...

Bu arada inceledim 26.000 üyeden gelen 4106 mesajın 116 tanesi seninmiş, dolayısı ile maillerin %3'e yakını sadece senin mesajlarınla alakalı...

renegadealien tarafından 15/Şub/17 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Abicim 2 kişi var ilgilenen, atılan tüm mailleri de ben tek tek inceliyorum, bir sıkıntı var mı kontrol ediyorum. 

Şu zamana kadar 4106 mesaj cevaplanmış bir tek senin problemlerin çözülemiyor serdar.

Modların ortaya çıkmamasının sebebi, hedef olmalarını engellemek, sonra a kişisi geliyor, sen mi banladın beni diyor ki bunu istemiyoruz.

Yönetimin kim olduğunun bilinmemesi kullanıcıların bireysel kinlenmesini engelliyor, bir tek serdarın problemler çözülemiyor tabi orası ayrı :)

Örneğin az üstte olduğu gibi Martech modların kendilerini banladığını söylemiş, oysa ki, bu sitenin 15 senelik tarihinde modlarda banlama yetkisi hiç olmadı...

Bu arada inceledim 26.000 üyeden gelen 4106 mesajın 116 tanesi seninmiş, dolayısı ile maillerin %3'e yakını sadece senin mesajlarınla alakalı...

yuhh maşallah serdara her ay mail atmış sanki :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

yuhh maşallah serdara her ay mail atmış sanki :))

serdarın maillere yazdığım cevaplar yerine tubitak raporu yazsaydım, şimdiye 3. projeyi bitirmiştim...

Artık ipin ucu kaçtı zaten, ne yazmıştım, ne istiyodu, ben ne yaptım, kimim nerdeyim...

renegadealien tarafından 15/Şub/17 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Adam sohbet ettiği adamın kim olduğunu merak etmiş sanırım. 

Toplam Hit: 6469 Toplam Mesaj: 31
deste tbt destek destek mail