folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Destek[At]Tahribat.Com'a Atılan Maillerle Kim İlgileniyor?

Destek[At]Tahribat.Com'a Atılan Maillerle Kim İlgileniyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Abicim 2 kişi var ilgilenen, atılan tüm mailleri de ben tek tek inceliyorum, bir sıkıntı var mı kontrol ediyorum. 

Şu zamana kadar 4106 mesaj cevaplanmış bir tek senin problemlerin çözülemiyor serdar.

Modların ortaya çıkmamasının sebebi, hedef olmalarını engellemek, sonra a kişisi geliyor, sen mi banladın beni diyor ki bunu istemiyoruz.

Yönetimin kim olduğunun bilinmemesi kullanıcıların bireysel kinlenmesini engelliyor, bir tek serdarın problemler çözülemiyor tabi orası ayrı :)

Örneğin az üstte olduğu gibi Martech modların kendilerini banladığını söylemiş, oysa ki, bu sitenin 15 senelik tarihinde modlarda banlama yetkisi hiç olmadı...

Bu arada inceledim 26.000 üyeden gelen 4106 mesajın 116 tanesi seninmiş, dolayısı ile maillerin %3'e yakını sadece senin mesajlarınla alakalı...

Adam sohbet ettiği adamın kim olduğunu merak etmiş sanırım. 

hahahahahahhahahaahahaha

:D

Serdar bu arada pm attım jabberdan yazarsan görüşürüz :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Serdarın 116 mailine bak, benim attığım maille ilgilenme, bi Serdar kadar değerimiz yok :(

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Valla bende yazdim gectigimiz gunlerde icinde soru var yazdigim seyin.  Soruda olumlu yada olumsuz cevap verilmesi gereken soru. 

Laps diye mesajlasma durdu. Yani karidaki adam oldumu, mesajmi gitmedi acaba diye dusundurdu.

Ayni zamana aciklamasini yaptigim birsey hic okunmadan cvp verilmis givi birseyde oldu. Dedim sanirim 6 7 kisi okuyup kime denk gelirse o cvp veriyor sanirim. Cunku bur konu birligide yoktu.

Bu vesile ile burdan sorayim.

Hayvanyasar  kullanici adinin maili ben kefil oldugum icin orada 

Asdasdasd@asdasd.com gozukuyor.

Bunu vefat ettiginde biri mi o sekilde girdi? 

Cunku o mail adresine ben mail attigimda gitmiyor. Ayjisini almaya calistigimdada var deniyor.

Piromontanri  kullanici adi ile acilan hesabin da hangi mail uzerinden acildigini ohrenebilme sansimiz varmi demisim. Bunada cvp gelmedi.

Ogrenme Sansimiz varmi derken diye sorarken isin teknik kismini soruyorum size.

Yoksa benim oz kardesim olup olmadigi konusunda zamaninda suphe duyulmustu. Teknik olarak ogrenme sansikiz var. Fakat biz durduk yere veremeyiz derseniz ben ona gore ispatla birseyler yapmak isterim. Yabanci bir ortam olmadigindan samikiyetle soruyorum lakin geri cvp alamiyoruz.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sitenin yönetimindeyim buyurun nasıl yardımcı olabilirim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

bizim maillere serdar yüzünden cevap gelmiyormuş onu anladım :)))) 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

bizim maillere serdar yüzünden cevap gelmiyormuş onu anladım :)))) 

bende sitedeki en sıkıntılı adamın serdar olduğunu anladım. banlayın gitsin :)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Abicim 2 kişi var ilgilenen, atılan tüm mailleri de ben tek tek inceliyorum, bir sıkıntı var mı kontrol ediyorum. 

Şu zamana kadar 4106 mesaj cevaplanmış bir tek senin problemlerin çözülemiyor serdar.

Modların ortaya çıkmamasının sebebi, hedef olmalarını engellemek, sonra a kişisi geliyor, sen mi banladın beni diyor ki bunu istemiyoruz.

Yönetimin kim olduğunun bilinmemesi kullanıcıların bireysel kinlenmesini engelliyor, bir tek serdarın problemler çözülemiyor tabi orası ayrı :)

Örneğin az üstte olduğu gibi Martech modların kendilerini banladığını söylemiş, oysa ki, bu sitenin 15 senelik tarihinde modlarda banlama yetkisi hiç olmadı...

Bu arada inceledim 26.000 üyeden gelen 4106 mesajın 116 tanesi seninmiş, dolayısı ile maillerin %3'e yakını sadece senin mesajlarınla alakalı...

yuhh maşallah serdara her ay mail atmış sanki :))

serdarın maillere yazdığım cevaplar yerine tubitak raporu yazsaydım, şimdiye 3. projeyi bitirmiştim...

Artık ipin ucu kaçtı zaten, ne yazmıştım, ne istiyodu, ben ne yaptım, kimim nerdeyim...

Aslında sevinilecek bir durum burayı bu kadar çok önemsediğimi ve ilgilendiğimi gösterir Bu kadar seneye bence gayet normal bu mail sayısı  ayrıca desteğe sadece şikayet için mail atmadığımı da biliyorsun rene görüş Öner'i mailleri de mevcut vs vs 

ayrıca sadece soru cevap değil bir konu hakkında bir kaç soru olabiliyor 

sanki sadece şikayet ediyorum ya da şikayetlerden oluşuyor anlayabilir okuyanlar. Gördüğüm kadarıyla da öyle anlamışlar neyse çok da önemi yok 

konu zaten benim attığım mailler değildi desteğe kimlerin baktığıydı konu bana dönmüş 

neyse teşekkürler cevap için hocam

SeRDaR tarafından 16/Şub/17 07:15 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

1 seferlik butun banlar temizlenip af gelse fena olmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@Serdar sana yonetimdeki arkadaslarin cebini gonderiyorum (Rene nin 3-4 hatti var hepsini gondereyim) bir sorun olursa direk ulasabilmen icin.

-

@patates hayvanyasar in mail adresini bizde degistirmis olabiliriz ama emin degilim.

Piromontanri diye kullanici bulunamadi.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

aha rene çıktı piyasaya :) özlemişiz ışıl ışıl madalyaları görmeyi :D

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 6472 Toplam Mesaj: 31
deste tbt destek destek mail