Digiturk Aldatmacası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

Digiturk telefonla arayarak, sampiyonlar paketini size iki ay hediye edelim eger memnun kalmazsanız 2 ay sonra telefonla arayarak iptal ettirebilirsiniz dedi ve şimdi arayıp iptal ettirmek istediğimizde o kullandıgımız sözde hediye paketin iki aylık ücretinin ilk faturaya yansıtılacagını soylediler. bu durumla ilgili yapılabilcek bişey varmı acaba ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İmkanı yok onlar o işlerin kurtları.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Benzerini film paketi ile yaptılar bize. İki ay kullanın sonra otomatik iptal olacak dediler. İki ay gecti bir baktım iptal olmamıs faturama yansımış. Aradım parami iade edin dedim ben böyle birşeye onay vermedim. Kayıt altında deyip duruyorsunuz onaybverdiğimi gösteren bir ses kaydı gösterin dedim. Laga luga iade olmaz iptal olur oda 48 tl dedi. Tümden iptal etcem iki yılım doldu dedim onada 48 istedier. Evrakları gönderdim iptal için. İki gü de bir arayıp 3 ay ücretsiz sonra su su 13 tl filan bişeyler dediler ama ben yinede iptal ettirdim izlediğimiz yok zaten.

Sende öyle yap. İptal etcem de evraklari gonder. Onlar rusvet teklif edince kabul et. Ama yine iki yillik sozlesme yapiliyordur onuda unutma

Nexus 4 ile yazıldı :|

kadirozdemir tarafından 31/Eki/13 21:20 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

böyledir bunlar hoca

hırsızlık diz boyu

zamanında cine5 i kapattırana kadar akla karayı seçmiştim :)

illada izlemek istiyorsan al bi tane güvendiğin birinden cccam server bak keyfine

bedava peynir sadece fare kapanında olur...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Digiturk mu sozlesmemi :) Digiturk soludugunuz hava benden hediye desene nefesimi tutarim olene kadar.

odemezsen ev telefonu cep telefonu devamli taciz ederler , eve evrak resmi avukattan yazilmis bir ton donuna kadar alirim diye zarflar gonderirler.

Piskolojik cokertirler odeditirler. ama direnipte odemeyen 1 kisi taniyorum 3. senesi hala taciz ediyorlar herhangi birsey yapabilmis degiller.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yada uğraşmak istersen bunu kabul ettiğini gösteren ses kaydını talep et. Yoksa mahkemeye başvuracağını bildir. Susa susa bu yüzü buldu bunlar. Mesela zamanım olsa ben o film paketinin parası için uğraşırdım. 3 kuruş için daha fazla gider belki ama işte.

kadirozdemir tarafından 31/Eki/13 21:25 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

kapat al korsan iptv kafan rahat olur

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Ruhunu şeytana sattığında daha çok teminat sahibi olursun o kadar diyeyim sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Digiturk baglaticam bende iyi bedava ne olursa olsun kullanmayayim bende.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fatura ödemeye gittim, ödenmiş görünüyor. Yanlışlık vardır diye müşteri hizmetlerin aradım orası da ödenmiş diyor ama eminim ödemedim. Adama sordum kim ödemiş belli ki bir yanlışlık var ismini numarasını verin adamı arayıp söyleyim dedim, sadece halkbank kredi kartıyla yatırıldığı bilgisini verdi :D

Önümüzdeki ay X2 fatura gelmezse top oluyum...

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

aynen banada aynısını yaptılar. ilk 2 ay bedava dediler. ulan bu memlekette babası oğluna bedava bişey vermiyor.

konuşmalarımız aynen şöyledi benimde ...

BEN------"digiturk ümü kapattırmak istiyorum"

Müşteri Temsilcisi..."xxx.. bey isterseniz kapatmayalım şöyle seçeneklerimiz var. hebele hübele...."

BEN------"efenim ben kapattırmak istiyorum şuan finansal sıkıntılar yaşadığımdan dolayı kapattırmak istiyorum.."

Müşteri Temsilcisi..."sizi anlıyorum xxx bey şu an işleminiz kontrol ettiğimde çok güzel bir paketten yararlandığınız görüyorum.."

BEN------"bencede güzel pakette fatura zamanı geldiğinde hiç güzel gelmiyor bana kapatalım lütfen."

Müşteri Temsilcisi..."anlıyorum sizi xxx bey şöyle yapalım şöyle bi kampanyamız var. 2 ay fatura falan ödemeyin bizim size hediyemiz olsun bir sene taahhüt edin"

BEN------"hmmmmmmmm. aslında iyiymiş hanfendi ama ben kapatmak istiyorum..."

Müşteri Temsilcisi..."xxx bey kullandığınız paket şuan harika bi paket. isterseniz bu pakete geçireyim sizi 2 ay hediyemiz olsun."

BEN------"hmm iyiymiş. aslında oda olabilir hanfendi. nasıl yapacağız ? "

Müşteri Temsilcisi..."xxx bey digiturk bilmemne paketimize geçtiğimizi onaylıormusunuz"

BEN------"ehööööm eeeiiiit"

Müşteri Temsilcisi..."anlamadım yüksek sesle bir daha tekrarlarmısınız ? bilmemne paketimize geçtiğimizi onaylıormusunuz?"

BEN------"eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet"

Müşteri Temsilcisi..."Bende sizleri karıkoca ilan ediyor bir ömür boyu mutluluklar diliyorum"
    ---------------------------------------

derccesine bi onaylıyor ki sonradan arkadaşın düştüğü durum gibi iptal ettirmeye kalktınmı onları alıyorlar. kanmayın bunlara kandırmayın

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
Toplam Hit: 2234 Toplam Mesaj: 28