Digiturk Aldatmacası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

android teller için ses kayıt programları var. ben 1 haftalıga ayrlıyorum, haftalık siliyor kayıtları. onemli bi kayıtsa sd karta kopyalıyorum. birinde hoca yersiz yere benim telden bi arkadaşa kızmış. nolurnolmaz diye hala duruyor mesela :D

şoyle şeyleri kaydedin. konuşma sırasında da ben de sesinizi kaydediorum onaylıyor musunuz diyin ki yasal olsun.

hangi prog o ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Dostum D simgesi olanlardan kesinlikle uzak dur.Çoçuklarınada izletme okutma. Hepsi  Doğan Holding - Aydın Doğanın. Hiçbirini ayırt etme.

- Digiturk

- Dsmart

- Kanal D

- DreamTV

- Dmax

- Radyo D

- D çoçuk

- Hurriyet

- Cnntürk

Digiturk ne ara Aydın Doğan'ın oldu ?

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Benide miktiler bu yaz. Kadina bastira bastira sordum ilk kaydimiz yapilirken 1 aylik erteleme veriyorsunuz degil mi dedim evet dedi, temmuz da aradim 1 ay dondurucam dedim 1 yilligi doldurmamisiniz kusura bakmayin dedi. ugrastim konustum ettim nafile o an kendime soz verdim ocakta bitecek kontrati turkiyeye iner inmez iptal edicem. Dsmart ve digiturkten uzak durun gencler. Anlasalim bizden birisi alsin ortak odeyelim buradan yayin yapsin

http://yanduvar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

bize de olmuştu. fazladan kitleyeceklerdi dava açtık sonradan aradılar uzlaşmaya çalıştılar tam süreyi hatırlamıyorum belli bir süre bütün kanalları bedava izledik şimdi sadece spor kanalları açık hala bir şeyler kitlemeye çalışıyorlar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

Benide miktiler bu yaz. Kadina bastira bastira sordum ilk kaydimiz yapilirken 1 aylik erteleme veriyorsunuz degil mi dedim evet dedi, temmuz da aradim 1 ay dondurucam dedim 1 yilligi doldurmamisiniz kusura bakmayin dedi. ugrastim konustum ettim nafile o an kendime soz verdim ocakta bitecek kontrati turkiyeye iner inmez iptal edicem. Dsmart ve digiturkten uzak durun gencler. Anlasalim bizden birisi alsin ortak odeyelim buradan yayin yapsin

yurtdısında da mı boyle yoksa biz millet olarak mı (bu aralar) cok serefsiziz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

dün dsmart beni çileden çıkarttı benim dsmartı almamın tek nedeni LA LIGA maçlarını izleyebilmekti fakat dün dsmart müşteri hizmetlerini aradım ve sordum Barcelona maçının yayını neden yok dediğimde bana şaka gibi bir cevap geldi. Yayıncı kuruluş ile ilgili problemleden dolayı canlı yayın olmayacaktır dendi. Ben müşteri kısmı olduğum için yayıncı kuruluş beni bağlamaz açıkçası cuma gününe kadar bu problemin giderilmesi gerekirdi ama yine yaptılar yapacaklarını malesef türkiye böyle bir ülke oldu öpen öpeneeeeeee

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

BTK'ya şikayet yaz dostum. Eşşek gibi geri dönüş yapıyolar ertesi gün.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 2815 Toplam Mesaj: 28