Dinleme Cihazları..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    http://www.hobim.net/ sitesine bak fiyatlarda makul olabiliyor mesala örnek
    Renkli sesli ve ultra küçük ölcüsü ile parmak kamera. Fiyatı : 130.000.000 TL.

sex bir sanattır tecavüz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    niashzed bunu yazdı:
    -----------------------------
    nerde satılır o spyear amazonda falan bulamadım..

şaka değil eczanede az sğırlar için dinleme cihazı adamlar değşiklik yapmış sadece

sex bir sanattır tecavüz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bosnak_84
    bosnak_84's avatar
    Erkek
    İsteyene Her Türlü İstihbarat Aleti Getirilir.Yani İsteyen Olursa.Nerden Alıyon Onları Demeyin Tahrip.com üyeleri ve Stanley iyi bilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    Dedigim gibi isterseniz tüm olayı size açıklarım fakat anlatacaklarım sizin için kavranması çok zor.Dijital mantık ve lojik sistemleri çok iyi bilmeniz lazım ki dijital hack konusunda uzman olabilesiniz.

İster mermi kullanırsın,ister oy pusulası.İnsan iyi nişan almalı.Kuklayı değil,kuklacıyı vurmalı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_DaRkNeSs
    Fear_DaRkNeSs's avatar
    Erkek
    slm Neo bana bu konuda yardımcı olabilirmisin.Konu anlatımında sıkıntı çekmem.Bende bu konuların içindeyim özellikle digital bölümü ilgilendiriyo

$aban matrix reloaded
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    Bu konularda gerçekten uzmanım.Eğer phreak konusunda sizde çok iyi bir uzman olmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Zaten bu konuda yeterince ilgi toplanırsa ve insanlar phreak a yönelirse sizlere bir ev telefonuna istediginiz kadar fatura nasıl yazdırılır.Sistemler nasıl dinlenir(cep tel,ev tel vs..),ve bunlar gibi sadece phreak deil dijital ve elektronik her konuda bu zamana kadar hiçbir yerde ögrenmediniz bilgiler ögreticem.Radyoların frekanslarına bile girmek mümkün :D emin olun.Geçen gün polislerin telsizlerine girdim ve bizim bölgedeki yersiz int cafe kapatmalarını protesto ettim.Öbür gün yere telvizyonda hacker emniyetin sistemlerine girdi diye bir haber yayınladılar.Ve inanın bunu yapmak benim için çocuk oyuncağı idi.İstediginiz cep telefonlarında ki konuşmaları dinleyebilr ve atılan mesajları kendinize yönlendirebilirsiniz.Ve daha niceleri.Dijital dünyada sınırsızız.

İster mermi kullanırsın,ister oy pusulası.İnsan iyi nişan almalı.Kuklayı değil,kuklacıyı vurmalı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bosnak_84
    bosnak_84's avatar
    Erkek
    Parmak Kamera Renkli : 75.000.000 KDV Dahil.
    İsteyen Varsa Sölemesin MSJ Atsın ....Fiyat Konusunda Anlaşırız
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucu
    uykucu's avatar
    Erkek
    Leo bunu yazdı:
    Dedigim gibi isterseniz tüm olayı size açıklarım fakat anlatacaklarım sizin için kavranması çok zor.Dijital mantık ve lojik sistemleri çok iyi bilmeniz lazım ki dijital hack konusunda uzman olabilesiniz.

bende bir elektronik teknisyeniyim.fakat bu yazıyı elektronik değil. Türkçe katliamı üzerini yazıyorum.Leo arkadaşım af buyursun.
    "Dijital mantık ve lojik sistemleri çok iyi bilmeniz lazım "
    lojik Türkçe bir sözcük olmayıp, Türçedeki anlamı da mantıktır. Yani Leo arkadaşımın yazdığı şudur: "Hanesel(Sayısal) mantık be mantık düzenekleri çok iyi bilmeniz lazım." Bunun yerine sadece "Mantık düzeneklerini çok iyi bilmeniz lazım" demek çok daha doğru olacaktır. Arkadaşımı anlıyorum tabii bizede okulda karşıdaki bi bok anlamasın diye gavurca sözcükler konuşmamız önerildi. Ancak daha bilinçli bir forum için ve amaç paylaşımsa burada mümkün oldukça anlaşılır olmalıyız bilir kişi olarak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    kendini kanıtlamak istiyorsan bu kadar küçük hataları deil daha belirgin kanıtları kullanmanı öneririm.burada amacımız kimseye bilmişlik taslamak deil...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    bu arada aklıma gelmişken uykucu kardeşim madem elektronik teknisyenisin o zaman teknik lise okudun demektir ve teknik lise okudu isen dijital elektronik dersinde lojik mantık üniteleri isimli bir konu var buna ne dersin :D yani bu şimdi mantık mantık ünitelerimi oluyor ? sözlüğe bir daha bakmanı öneririm.İŞTE KATLİAM BUDUR !..

Toplam Hit: 11673 Toplam Mesaj: 34