Dinleme Cihazları..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xalonzo
    xalonzo's avatar
    Erkek
    dinleme cihazlari cok zor ve karmasik seyler degildir. bir dinleme cihazi yapmak yani alcak frekans bir cihaz yapmak artik gunumuzde cok basittir. hatta yapmaniza bile gerek yok bence.
    karakoye gidin ve hobi devre satanlardan bir tane fm transmeter alin.. yani fm verici.. kafaniza gore dizayn edin:) alin size bir alcak frekans verici..

kolay gele..

Elektronik Ag-ge Uzm.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucu
    uykucu's avatar
    Erkek
    Leo bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu arada aklıma gelmişken uykucu kardeşim madem elektronik teknisyenisin o zaman teknik lise okudun demektir ve teknik lise okudu isen dijital elektronik dersinde lojik mantık üniteleri isimli bir konu var buna ne dersin :D yani bu şimdi mantık mantık ünitelerimi oluyor ? sözlüğe bir daha bakmanı öneririm.İŞTE KATLİAM BUDUR !..
    -----------------------------

amacım kimseye bilgiçlik taslamak değildi. hatanı kabul edip doğru cümleler kurabilirdin. ama kurmadın, bunun yerine karşılık verdin. bu senin tercihin tabiki de insanlar hatalarını düzeltir yada devam eder. ben hatamı düzeltmek için mantıksız birisiyle "mantık" tartışmasından çekiliyorum.

anladığım kadarıyla "harun bayram" dan çalışıyordunuz. doğrusu lojik ile mantığı aynı yerde kullanan cahil zihne başka yerde rastlayacağımı sanmıyordum.

cevabım,
    evet aynen "mantık mantık üniteleri" oluyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leo
    Leo's avatar
    Erkek
    Harika bir katilsin.Senaryonun sonunda öleceğimi bile bile okuyorum.Hataya bak :D Sanırım insanların senden özür dilemesine alışmışsın.Eğer biraz mantıklı isen doğrunun imkansızlığı felsefesini bilirsin.Umarım bir daha görüşmeyiz...

İster mermi kullanırsın,ister oy pusulası.İnsan iyi nişan almalı.Kuklayı değil,kuklacıyı vurmalı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    tavsiye edeceğim adresler:

http://shop.data.com.tr/produce_detail.asp?pid=1620
    http://www.yeniteknolojiler.com/

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    tartışmaya devam mı edeceksiniz yoksa konuyla ilgili bilgilendirme mi yapacaksınız?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    Leo kardeş Sana E-mail inden ulaşamıyorum sana e-mailimi vereyim bana şu tel dinlemeden biraz bahset
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ALF
    ALF's avatar
    Erkek
    ya arkadaslar 3-5 milyona hazır devreler satıyolar hepinizin evinde havya lehim falan fıstıq vardır alın birleştirin ama unutmayın ki mesafeler cok kısa oluyo bisim evde bi hatun klıyodu ben kucukkene (16 yasındaken) ykındaki bi okul gidiodu ben onun odasına koymustum kıs arkadasları gliodu muhabbet ediolardı dinniodum ama aynı muhabbetleri duvara bardak dayayarakda dinniebiliodum buda ayrı

ben pırtladım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mucahit
    mucahit's avatar
    Erkek
    bireder ben elektronik teknisyeniyim bir keresinde yapmayı denedim ama beceremedim devreyi yaktık eğer bulursanız banada bir ulaştırın bee.

yihahahahaaaaaaa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swat_khoronoS
    Swat_khoronoS's avatar
    Erkek
    leo bişeyler anlatsan... :=) yanı cok mu karısık yada senınle ırtıbata nasıl gecerız.... saygılar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoid_Android
    Paranoid_Android's avatar
    Erkek
    bir de mesela duvara,pencereye infra-red gönderip titreşimleri lazerle çözme olayı var. uzaktan oda dinnemek için ideal yani. bu hususta bilgisi olan varsa şeyetsin bi zahmet.
    leo, adres schizophrenia003@yahoo.com biseyler gonder bi zahmet.zor mor ogrenecez artık.

yaslı gittim şen geldim, aç koynunu ben geldim...
Toplam Hit: 11680 Toplam Mesaj: 34