folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Dinleniyor Muyum? Paranoyaklığı

Dinleniyor Muyum? Paranoyaklığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

telekom özelleştirmesi, telekulak skandalları v.s derken artık öyle bi noktaya geldik ki acaba bizi de takip ediyorlar mı diye düşünmeden edemiyoruz..

benim şu saatten sonra artık ne google amcaya nede hotmail dayıya güvenim kalmadı..niye şu saat diyceksiniz..yeni kafaya şarj oluyor..belkide ne kadar pisliğe bulanırsanız o kadar pisliği temizlemekle vakit harcayacağınız için artık daha çok işkilleniyorum..herşeyden

işkilleniyorum bedava mail veren sitelerden  -  acaba yazışmalarım okunuyormu?

işkilleniyorum bedava antivirüslerden   -  acaba en güvendiğim antivürüs aslında trojanlı mı?

işkelleniyorum yeni tanıştığım samimi arkadşlarımdan  -  acaba poliste bizi mi yiyiyo? 

işkilleniyorum sermayesi yabancı kapitale geçmiş telekomdan  -  acaba ipimi dinliyorlar mı? 

belkide en güzeli özü sözü bir gerçek kimliğini açıklamaktan korkmayan KAMİKAZE bir hacker olmak diye düşünüyorum.. 

sizlerede bişey danışmak istiyorum..sizce hotmail dayıya  .googlemail amcaya yada linuxmail yengeye ne kadar güvenmeliyim..y

yada sizin %100 güveniyorum dediğiniz bir mail dağıtıcısı var mı? 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    işkil about life :D

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Omnuarliti dayı xD Kafaı yeme derecesine gelmssin :D

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

dinleniyorsun da..

kim napsın senin maillerini? 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

life is life :| demek isterdim

ama durum gayet ciddi :) paranoya seni ele gecirmeden gamsız olmaya başla derim.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocam hani hep diyoruz ya "Türk halkı uyuyor" diye, senin uyumadığını duyunca peşine ajan takmış mossad

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

siz beleş bi mail servisi sağlasanız hiç mi merak edip bakmazsınız?

siz beleş bi antivirüs piyasaya sürseniz içine çaktırmadan trojan koymazmı sınız?

artık kendimi kriptografiye ve stanografiye vercem internette hiçbir siteye güvencim yok  artık

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seni dinleseler bişey elde edeceklerse,emin ol dinliyorlardır bunca zamandır seni bildiğimden bu kanıya vardım.

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Google bedava arama hizmeti veriyor parayıda ona reklam verenlerden alıyor Youtube aynı keza Hotmail'da aynı şekilde...Hem senim maillarını yada internette ne yaptıgını izlemek için servis saglıyıcın üzerinden yada ana çıkış noktaları üzerinden izlerler ne kasıcaklar....Hani önce dinlenmeye deger biri olman lazım...O kadar degerliysende herhalde ülke meselelerini hotmailde konuşmazsın dimi

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    biliyorum reklam geliri fln ama  her ülkenin kendi çıkarları var  ve herkes kendi çıkarlarını koruyor..böyle bi koz  hem ekonomik anlamda hem dezenfarmasyonda hemde insanların fişlenmesinde kullnılabilir..bugün ABD nin hangi havalimanında fişlnmeden girebiliriz?heryerde bizi fişliyorlar aman yarabbim :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Dinliyorlar Kardeş Dinliyorlar, Sen Güvenmemeye devam et, Önemli Görüşmelerini Çok Sağlam Kriptolu İletişim Sistemlerini Kullanarak gerçekleştir, Ick Yada Mirc Chat sistemleride bir yere kadar Güvenlidir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3781 Toplam Mesaj: 17