folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Diş Hekimini Nereye Şikayet Edebilirim.

Diş Hekimini Nereye Şikayet Edebilirim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhaba,

Çalıştığı kuruma şikayet ettim ama sonuç ne gelir bilinmez. Adam yeni mezun. İkna ettik şöyle iyi böyle iyiyim diye. Dişi çekerken damağımı yaraladı. Sağlam dişime aletle öyle bir vurdu ki sızlıyor dişim muhtemelen o dişte gidecek. Ayrıca kökün birini çekmiş içerde unutmuş saatlerce dişim kanadı. Acile gidince film çektiler orada belli oldu kökü çıkarmadığı. Dünya kadar da para vermiştim. Tedaviyi kestim bu kuruma ve hekime karşı haklarım nelerdir yol gösterebilir misiniz? Şuan elimde acilde çekilen film var kökü çıkardığı halde içinden almadığı görüntü ayrıca diş iltihaplıymış. Bilgili arkadaşlardab yorum rica ederim.

Teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun iltihaplı dişi nasıl çeker aklım almıyor valla, geçen haberler de gösterdiler 2 yaşındaki kızın iltihaplı dişini çekmiş doktor. Çeker iken zorlamış çenesini kırmış, iltihap ise virüs gibi yayılmış kız 10 12 yaşlarında idi. Sağlık bakanlığını ara bence şikayet et direk, Ağrı olduğu için başka hastaneye gittim böyle dediler de. Bimere cimer sağlık bakanlığına yaz bence. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Önce durumu firmayla çözmeye çalışacağım şayet anlaşma yoluna giderde bişeyler sağlarsa sıkıntı yok yok sağlamazsa o zaman soracağım hesabını

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

iş işte öğrenilir

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

iş işte öğrenilir

Okuldayken öğrenecekti. Şuan ağrı sızım yok şükür ama o akşam o kökün orda olduğunu bilmeden uyusam sabaha kadar dişim kanayacak kanı yutacaktım. Bir hocam bu şekilde öldü uyurken boğazındaki yara kanıyor direk soluk borusuna dolmuş ve öldü adam. Bana öyle geliyorki firma adamını satmaz suçu benim dişin kökünde bulurlar hadi hayırlısı. Bir kere daha böyle hakkımı ararken işten kovuyorlardı beni az kaldı. Sonunu göreceğiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ombudsman, eğer kamu kurumuysa.

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

iş işte öğrenilir

Umarım şakadır hocam.

o zaman bu mantıkla yeni mezun adam açık kalp ameliyatı yapsın :)

Zeybek geçmiş olsun.Ben doktordan kötü muamele görünce devlet hastanesinde internetten şikayet etmiştim bimara.Bimar olayla ilgilenmişti ama eğer senin beklentin para falan almaksa nasıl olur bilmem.Belki çalıştığı kuruma hastane masraflarının olduğu makbuzu falan götürüp para talep edip vermezlerse mahkemeye gideceğini söyleyebilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

malmıs cıdden ıltıhaplı dısı cekemz . gıt bı avukata tazmınat davası actır. mıllet antıbıyotk verır skntı gecer snra ceker 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

malmıs cıdden ıltıhaplı dısı cekemz . gıt bı avukata tazmınat davası actır. mıllet antıbıyotk verır skntı gecer snra ceker 

Bencede. Insanlar işlerini önemsemiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

üniversitenin diş fakültesinde dolgu yaptırmaya gittim. dişimi yeterince uyutuşmayıp yüklenince canımın yandığını görünce maskenin arkasından sırıttı gözleri kırışınca anladım. tabi elemanı dövünce ben sakinleştim hocası devam etti.

Toplam Hit: 4387 Toplam Mesaj: 34
hekim şikayey