Dişçi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Hastalık işinde doktorun yakında olması öğretisi her zaman için psikolojik moral ve fiziksel motivasyonu yükseltir. 

Avrupa yakasından tavsiyeleri beklerim.

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben medipol öneriyorum oldukça memnun kaldım.

bezmialem e gidenler de memnunmuş. ( ama hocaya yaptırırsan )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Anadolu yakasında maltepe merkez camisinin altındaki tıp merkezinde Erkin Çelikyurt adlı doktora gidiyorum ben. Sonuna kadar tavsiye edebilirim. İşçiliği iyidir. Dolguları şaheserdir :) Her sene kontrole giderim. İlgilidir. Muhabbeti iyidir. Fiyatlarıda uygundur.

implant için bunu ben değerlendirebilirim ailem pendikte o yuzden lokasyon uygun. teşekkürler hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Anadolu yakasında maltepe merkez camisinin altındaki tıp merkezinde Erkin Çelikyurt adlı doktora gidiyorum ben. Sonuna kadar tavsiye edebilirim. İşçiliği iyidir. Dolguları şaheserdir :) Her sene kontrole giderim. İlgilidir. Muhabbeti iyidir. Fiyatlarıda uygundur.

implant için bunu ben değerlendirebilirim ailem pendikte o yuzden lokasyon uygun. teşekkürler hocam

implant bende yaptıracağım yakın zamanda hocam. Olmazsa birlikte gidip indirim yaptıralım :)

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Beşiktaş'ta tanıdığım var, zira kendisi dayım olur :) İşçiliğini vs çok beğeniyorum da ben dişlere bakmadığım için o beni beğenmiyor :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

implant bende yaptıracağım yakın zamanda hocam. Olmazsa birlikte gidip indirim yaptıralım :)

en azından bi fiyat alalım arge yapalım (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    TxT bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

en azından bi fiyat alalım arge yapalım (:

İmpant ben de tavsiye ariyuorum. Bunda hem malzeme mensei onemli hem de işçilik. İsvec mali en iyisi diye duydum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Up

‎‎‎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

gebzede tavsiye ederim.

https://www.instagram.com/drgurler/

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam istanbul için bir tavsiye veremeyeceğim ancak estetik sıralaması metal < zirkon < empress şeklinde. ön dişleri kaplatıyorsan zirkon ya da empress arka dişler için metal tavsiye ederim. arka dişlerde zirkon ve empress gereksiz pahalı olur gözükmüyor çünkü

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 3046 Toplam Mesaj: 26
kron diş hekimi diş doktoru zirkonyum kaplama dişçi