folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Discovery National Geo Dtx Vs Belgesel Kanallarini En Ucuz Nasil İzlerim

Discovery National Geo Dtx Vs Belgesel Kanallarini En Ucuz Nasil İzlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ulkemizdeki digiturk dsmart tivibu tv+ vs gibi platformlar sadece belgesel.kanallarini izlemek istiyorum dedigim zaman ortalama aylik 30 tl istiyorlar ama bana bu miktsr fazla geliyor gereksiz bir para cebimden cikiyor bir tek filbox var uygun ortalama aylik 9 lira oluyor modullu ondada nat geo kanallari yok he birde kablolu tv varki masallah yillardir mahallemize gelemedi gitti dahada gelmez zaten bir ara blu tv vermis onlarda kaldirmis o kanallari 

Izlemenin baska yollarini bilen arkadaslar varmi aramizda ip tv ile izlesek donmadan nasil izleriz guncel linkleri nereden bulabiliriz yada en ucuz izleme sansimiz nedir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

tivibu ya baktin mi abi?

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

tivibu ya baktin mi abi?

Baktim hocam onlarda isi cozmus eger ip tv uzerinden izlersen butun kanallari vermiyor ama box alip tv de izlersen veriyor 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Birde hepsi oyle web siteler yapmislar ki isi cozemiyorsun bir turlu seni surekli "sizi arayalim" seklinde yonlendiritor boylece ikna edip neler verecekler bilmiyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Hocam bak en iyisi İnternetini turkcell superonline al televizyon olarakta turkcell tv 

ikisi beraber uyguna geliyor

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam bak en iyisi İnternetini turkcell superonline al televizyon olarakta turkcell tv 

ikisi beraber uyguna geliyor

Onlarda sadece fiber mi var benimki adsl cunku mahallede fiber de yok oyle bir noktadsyiz ki cevremizde her bok var tam mahallemde bir sey yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tvibu 5 tl su an. avea veya tel hattın varsa

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

Peki istedigim kanallar varmi hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

Kampanya linki var mı hocam bakalım içeriğe

Linki bu sanırım 5 TL http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi 

turkz tarafından 27/Haz/17 11:35 tarihinde düzenlenmiştir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

var evet.film spor belgelerin hepsi var. sifre alip android veya pc dende bazı kanalları filmleri veriyor.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Turk Telekom kullanicisi oldugunuz icin TIVIBU HER SEY DAHIL SUPER PAKET 5 TL. Basvuru icin 05522149484 numarali Yetkili servisten randevu aliniz. B250

Toplam Hit: 4659 Toplam Mesaj: 39
belgesel platform izleme