folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Discovery National Geo Dtx Vs Belgesel Kanallarini En Ucuz Nasil İzlerim

Discovery National Geo Dtx Vs Belgesel Kanallarini En Ucuz Nasil İzlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Linki bu sanırım http://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

baya inceledim hocalar ama anladığım kadarıyla faturalı hat olacak ve başka ücretler istiyorlar sanırım kurulum başvuru vs gibi 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

2 tane faturalı hat referans gosterirsen aylık 5 tl oduyorsun. canak antenin vardir sanirim  turksat. ful paket. baska para odemiyorsun.

sansar55 tarafından 27/Haz/17 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

yada ip tv  alacaksin.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

IP Tv hizmeti sunanlar belgesel kanallarınıda yayın yapıyor fakat İngilizce. Türkçe dublaj yayın yapan görmedim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam bak en iyisi İnternetini turkcell superonline al televizyon olarakta turkcell tv 

ikisi beraber uyguna geliyor

aylık 9 tl veriyorum buna , 4k alıcım var + bütün kanallarım açık

istediğim kanalı/yayını 24 saat geri sarabiliyorum , altyazılı ve dil seçenekleri kanalına göre mevcut

daha uygununu ve ucuzunu görmedim bu ayarlarda :)

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Hocam bak en iyisi İnternetini turkcell superonline al televizyon olarakta turkcell tv 

istediğim kanalı/yayını 24 saat geri sarabiliyorum , altyazılı ve dil seçenekleri kanalına göre mevcut

Peki hocam bu fiyatlar icin ne istiyorlar nasil yaptiniz acarmisiniz @baristbt

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Peki hocam bu fiyatlar icin ne istiyorlar nasil yaptiniz acarmisiniz @baristbt

turkcell superonline kullanıyorum hocam onla beraber aldım

http://www.superonline.net/yardim/tv-plus

ayriyettende alınıyordu daha önceden , 5 cihaz limiti var.

pc telefon web vs. diye.paket fiyatları sizi aldatmasın , en düşük paketi alın. 

aralarındaki tek fark kayıt süreleri ve geri sarma, atıyorum ben prison break izlerken, kaydet tuşuna bastıgımda ister bütün sezonu ister o bölümü hdd'ye kaydedebiliyorum.

o kayıt süresi ve geri sarma süresi değişiyor paketlerinde ben aile paketini kullanıyorum. 24 saat geri alabiliyorum yayını aile paketinde , diğer paketlerde bu daha uzun

https://www.superonline.net/kampanyalar/turkcell-tv-kampanyalari

baristbt tarafından 27/Haz/17 14:46 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Digiturkplay turkcelltv farkı ne? Turkcell'in sadece webtv olan paketi yok mu cihazsız?

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Turkcell hattim da yok hocalar dtx ve nat geo dan vazgecip filbox alacagim en sonunds

Toplam Hit: 4677 Toplam Mesaj: 39
belgesel platform izleme