folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Diyanete 1 Milyon Tllik Makam Aracı

Diyanete 1 Milyon Tllik Makam Aracı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Eskiden olsa inanmazdim. Diyanet haksizligin yapıldığı bir yer olamaz derdim ama mağlesef  müftülüklerdeki olayları duyunca şimdi neden olmasın diyorum. Şehir içindeki camilere  kendi tanişlarinı atıyorlar. Üzücü.

Ama yinede belirtmeliyim bunlar kötü olabilir ama

İslamla bunların alakası yok.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

bu araçla islamiyeti daha hızlı yayacaktır. yoksa diyanet işleri başkanın böyle şeylerle iş olmaz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Eskiden olsa inanmazdim. Diyanet haksizligin yapıldığı bir yer olamaz derdim ama mağlesef  müftülüklerdeki olayları duyunca şimdi neden olmasın diyorum. Şehir içindeki camilere  kendi tanişlarinı atıyorlar. Üzücü.

Ama yinede belirtmeliyim bunlar kötü olabilir ama

İslamla bunların alakası yok.

ablama katılıyorum ve bana bunları dini anlatmasını iştemiyorum yada ilkokulda din dersini bu zihniyette olanların anlatmasıda iştemiyorum , medrese kur. gerçek şeyh talebeleri oluştur ama gerçek türkiye 20 yakındır din konusunda parasız yardım edenler onun çevresi ailesinde birşeyler yap olur biter ama oda zor ondada para girirse herkes birbirine girir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Din iman para oldu iyice , biz bunu mu hakediyoruz diye sormadan edemiyorum kendime. İslamiyet sadelik ve hoşgörü prensipleriyle iç içeyken, vatandaş zorluklarla hayatını sürdürmeye uğraşırken böyle görgüsüzce davanışları kendine yakıştırabilen yöneticilere sahibiz. 

Diyanet işleri başkanının derhal vicdanıyla tartışıp bu aracı iade edeceğini bulunduğu kurumun ve pozisyonun doğası gereği gösterişten şaşadan  uzak olması gerektiğini anlayacağını umuyorum.  

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

edit: cuma namazlarında da israf haramdır,azla yetinmeyi bilin diye vaaz verirler 

adeleks tarafından 13/Ara/14 11:57 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    BEDB1N bunu yazdı

bu araçla islamiyeti daha hızlı yayacaktır. yoksa diyanet işleri başkanın böyle şeylerle iş olmaz :)

wuuhuuu günün espirisi gelmiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    BEDB1N bunu yazdı

Keşke Bugatti alsalardı, 1 seneye kalmaz 7 düvele İslamı yayardık, alimallah.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

yardımcısınada pagani zonda alalım.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Kaynak nedir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Bunlar gerçek müslüman değil gençler takılmayın. gerçek islamiyet s500 le yaşanmaz.

Gerçek islamiyet toyota pikap kasasında doçka ile yaşanır.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 11717 Toplam Mesaj: 106