folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Diyanete 1 Milyon Tllik Makam Aracı

Diyanete 1 Milyon Tllik Makam Aracı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Miras olarak yamalı hırka bırakan Peygamberin, S500'den aşağısına binmeyen ümmeti

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

O arabanın piyasasına baktımda o kadar yok la. 350.000'lerde falan ortalama.

Hea azmı çok tabii, topunun amk. 

Bu ay sonu yine bindirir devlet doğalgazda, elektrikte, suda..

donanım ve zırh ekle hacı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

her namaza yetişebilmeleri için mercedes şart beylerr :)

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Diyanet=Kilise

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bu millet ne zaman isyan edecek cok merak ediyorum.ole sadece chp mhp olmaz akpliside diyecek ki yeter lan bu kadar para harcadiginiz diyecek.hangi insan beyni bu sarayi bu arabalari bu israfi savunabilir ? Bu isyan yakin zamanda olmazsa turkiyeye daha kimse kurtaramaz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Şener Şen binmiş İlyas Salman'ın sırtına, İlyas Salman şikayet ediyor, Şener Şen de diyor ki; "eee kayinço. Senin gibi eşekler olmasa biz kimin sırtına binerik?"

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Abi akpli arkadaşlarımız cidden artık bakın ve görün daha adamlar napsın ülkenin varya anasını avradını ağlattılar

Heryerde yolsuzluk, para aklama, adam kayırma, ülke gelirlerini satma, cematlere arasındaki ilişkiler, Milli itibarımızın 5paralık adamların ellerine

düşürdü, kendine ait evler,arabalar,yatlar ve Saray ve sayamadığım bir çok şey.Beyler yapmayın artık görün Allah rızası için

tayip yol yaptı diye ,türbanın yolunu açtı diye,Atatürkü silmeye çalıştı diye bu kadar ama bu kadar körü körüne inanmayın artık şu adama

lütfen farklı açılardan düşünün...

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://diyanet.gov.tr/tr/icerik/basin-aciklamasi/25423

Dağılın beyler yasal olarak alınmış. Olanı söyleyin sene yok inu da söylemiyorlar. Pezevenk adam gibi rakamları da söylesene.

Diyanette dönen çakallıkların haddi hesabı yok. Adamlar torpil yüzünden hafız tanıdığımı imam yapmadılar. Bir sonraki dönemde bunu aldılar. Allah bunları ıslah etsin. Umre ve hac programlarına hep aynı adamları göndermeleri mi dersin. Lan bari gevşek birini gönder adam oraları bir görsün kendine gelsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

S0KR4T3S tarafından 13/Ara/14 13:26 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Bu millet ne zaman isyan edecek cok merak ediyorum.ole sadece chp mhp olmaz akpliside diyecek ki yeter lan bu kadar para harcadiginiz diyecek.hangi insan beyni bu sarayi bu arabalari bu israfi savunabilir ? Bu isyan yakin zamanda olmazsa turkiyeye daha kimse kurtaramaz

Bu millet tek kelime ile mal. Anasına tecavüz etsen onu da geçtim kendine tecavüz etsen sesi çıkmaz. Adama diyorum diyanet böyle böyle araba almış diyor ki alıp evine götürmedi ya devletin malı. Asıl devletin malı olan o araba değil sensin diyecektim de fazla uzatmadım. Az önce belçikalı bir müşterim geldi kadın bizim oradaki belediye başkanı bisikletle işe gidip geliyor diyor. Biz de sıçmaya bile arabayla gidelim.

Toplam Hit: 11790 Toplam Mesaj: 106