folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Diyarbakır Beld Baskanının Yeni Olayı(Şerefsiz Lan Bu)

Diyarbakır Beld Baskanının Yeni Olayı(Şerefsiz Lan Bu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dummy
    dummy's avatar
    Erkek
    ne yapacagım saygı mı duyacagım bu insana  türkiyede 2. bi ülke yaratmak istiyolar ve bunların %95i kürt kalan 5i ise kandırılmış TÜRK gencleri. Sen bana diyosun ki  kürtlüğü işin içine katma nası katmam yaaa pkk kim bi kürt grubu eeeee o zaman ben bütün kürtleri döverimde öldürürümde.  Onlar kim ki ben onları insan yerine koyacagım. Elinden gelse bana git özür dile diyeceksin, bunlar vatan haini degil dikkatini cekerim bunlar bölücü serefsizler amerika bunlara saglam destek verse bunlar ertesi gün icraata baslarlar

Dünyanın en güzel sesi insanın kendi ismidir.........
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosKurt
    BosKurt's avatar
    Erkek
    dummy bunu yazdı:

ne yapacagım saygı mı duyacagım bu insana  türkiyede 2. bi ülke yaratmak istiyolar ve bunların %95i kürt kalan 5i ise kandırılmış TÜRK gencleri. Sen bana diyosun ki  kürtlüğü işin içine katma nası katmam yaaa pkk kim bi kürt grubu eeeee o zaman ben bütün kürtleri döverimde öldürürümde.  Onlar kim ki ben onları insan yerine koyacagım. Elinden gelse bana git özür dile diyeceksin, bunlar vatan haini degil dikkatini cekerim bunlar bölücü serefsizler amerika bunlara saglam destek verse bunlar ertesi gün icraata baslarlar

+1

Adam gibi imza koy birdaha üye olursan. - decameron -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKy
    HacKy's avatar
    Erkek
    dummy bunu yazdı:

Hepsine Ölüm +1

_____HacKy_____
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Kestane gürgen palamut
    Altı yaprak üstü bulut
    orman ne güzel ne güzel

gelin öldürün hadi bekliyom!

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

beyler konu yine türk kürt mevzusuna dönmüş, biliyorsunuzki bu tür konular forumda yasak...

http://www.tahribat.com/haberdetay.asp?id=90

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
Toplam Hit: 4344 Toplam Mesaj: 16