folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır"A Jest 2 Milyar YTL...

Diyarbakır"A Jest 2 Milyar YTL...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    yaw koka o kadar kolay mı çokyüz tane eşek yükü kadar parayı PKKya yedirmek a.q. bunun denetlemesi var bişeyi var demi.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    unutmayın o bölgedeki insanlarda bunlarsan rahatsız yani PKK ile anılmaktan her kürt pkk lı değildir. ama PKKlıların çoğu kürttür. Biraz daha geniş düşünün yıllar boyu hiç yatırım yapılmamış bir bölge PKK da bundan yararlanıyor sizin şuraya bunu yapacaz al sana şu kadar para polise karşı kışkırtılan çocuklar 5 ytl ye kışkırttılar yada adamın hiç bir umudu kalmamış sen şunu yap biz ailene bakarız harbu ki yalan. Pkk kendi içinde bölünüyor örgüte giren kızlara tecavüzler vs.vs.vs Tayip in amacı o bölgeye yatırım yaparak parasız olan halkı paralandırmak o 5 ytl alıp polise saldıran çocukların büyünce daha büyük paralara daha büyük işler yapamayacağı ne malum? o çocuklarda T.C nin okullarında okuyan çocuklar çoğuda bilinçsizce yapıyordur belkide oyun anıyordur bunları ilşerde geri kazanmamız lazım ha gidelim basalım hepsini öldürelim yıllarca bunu yaptık ne işe yaradıki? önemli olan kökünü kurutmak kamuoyunun tepkisine ramen bugün bunu yapmaya çalışanlar var. Bakın bu bize saçma sapan gelebilir hatta gülersiniz bile ama Diyarbakır valisi o göreve devlet tarafından getirildi bu bir fikirdir benim fikrimdir. istese devlet DEHAP ı o bölgede kazandırmaya bilirdi. ya belediye seçimlerinde sahtekarlık yapıyorlar ordamı yapamayacaklar neyse bundaki amaç bu adamı dinletip (farkında7ysanız gösteriler sırasında adaın dediğinden çıkmıyolar) böylelikle kontrol altına almak yok soruşturma başlatıldı palavra adam okadar şey söyledi yapmadı başlamadı zamanında Devlet değilmiydi DEHAP genel başkanın bir konuşmasına partiyi kapatan ama bu adamı şimdiye kadar niye görevden almadı? neyse konu dağılmasın beyler PKK para veriyo alıyo DEvlet gelecek neslini daha çok para verip kökden kurutmak istiyor benim fikrim.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    baba şimdi pkk para veriyor doğru ama pkk yada para verenler var kimler mesela ? bazı sanatçılar.... Türkiyenin bölünmesini isteyen dış güçler... falan filan karışık bir durum şimdi bakın diyarbakıra yatırım yapılması lazım alper güzel açıklamış ayrıca orada sadece kürtler yaşamıyor türk askeride orda poliside orda ? bunları alltan almayın zihniyetiniz şu olmasın doğuyu bölelim defolsunlar gitsinler geri kalan Türkiye olsun nah olur hep böyle bir düşünce hakim yada diyarbakırı komple bombalayacaksın falan filan işte bunlar çözüm değil oranın gelişmesini sağlarsan pkk nında önüne geçersin her bi boku yaparsın oradaki insanların eğitime ihtiyacı var cahil insan çok kolay kandırılır ! zeki insanı kandıramazsınız ama unutmayın bunu hala dünyada 1 ytl için adam öldürecek insanların varlığını unutmayın bunlar cehaletten kaynaklanıyor pkk gibi örgütlerde gelip bunları kendi çıkarlarına kullanıyor ayrıca her kürt pkk değildir katılıyorum ayrıca her pkk da kürt değildir.çevre bölgelerde iran suriye falan filan buradanda adamlar geliyor pkk anlayacağınız doğru kullanılırsa iyi bişey bu 2 milyar ytl olayı...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    o zaman haklısınız beyler x4lo sende haklısın kardeşim denetim var ama bütün personel de yani denetleyenler falan baydemirin adamı olduğundan dolayı yine de bi tedirginlik oluyor.
    olaya alperin açısından bakmamıştım o açıdan bakarsak bu paranın yararı olabilir o zaman helali hoş olsun.
    pkk siktirip gitsin artık karışıklık olmasında 100 milyar dolar feda olsun

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bu ülkede denetim olsa osman baydemnir o koltukta oturamaz.
    denetim olsa NTO güçleri PKKya yardım malezemesi atmaz ve daha çok örnek var...
    sokakta polise taş atan şerefsizlerden hiç biri bnu maddi nedenle yuapmıoyr.
    o şerefsizlerin içine işlemiş o düşünce.
    cet neden diyarbakır.
    neden trabzon değil.Diyarbakırın zor durmda olması ii de ama en çok lüks araçlar orada :S neden o bölgenin insanları kendi şehirlerine yardımcı olmuyor.
    bugun ona bakarsna ulkemi her yerinde fark,rlik var.
    pkklıların suyuna gidecem die yapılmış bir hareket.
    o 2 milyar ytlye tüm yollar asfaltlanır kimse de mayın döşeyemez
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    rer_hack:

sen vergi vermio olabilirsin ama aldiin her malin %50 si vergiye gümrüge fln gidio, arabana aldiin benzinden yediin yemee kadar herseye vergi oduon (araban yoksa da bindigin tasidin sahibi odicei vergi icin sana extra koyyo) dolayli olarak oyuluyoruz

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    koko bunu şeyettirdi:
    bu kadar vatanseverlerle dolu durumu düşük insanlardan oluşan şehirler varken neden diyarbakır?
    ayrıca bu para diyarbakıra gidecekse illaki osman baydemir"in eline verilecek.
    peki açık açık pkk sempatizanı ve yandaşı olduğunu belli eden bu adama nası güvenilecek?
    biz nerden bileceğiz bu şerefsizin parayı pkk ya yardım amaçlı kullanmayacığını?
    clk-j35 gibi diyarbakırda ikamet eden kardeşlerim alınmasın ama insan ister istemez tedirgin oluyor
    helal olsun sana koko ağzımdan almışsın lafları,bu vereceğimiz paralar osman baydemir denen orospu çocuğu,kahpe çocuğu,piç,orospu evladına... verilecek ki o para da zaten o orospu çocuğu pkk ya gidecek.Yani devlet kendisi beslemiş olacak pkk yı.Krdeşim şunu söyliyim oradan temiz insanları çekeceksin gerisini de orada aç susuz bırakacaksın...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    AntiOksidan'ın dediğine katılıyorum pkk nın suyuna gidilmek için yapılmış bir haraket.
    ama düşünmüyor da değilim devlet acaba ordaki vatandaşların pkk propogondalarına uymamaları için onların gözüne hoş görünmek için de bu yardımı yapabiliyor olabilir mi?
    başka bir şey daha var adını unuttum şimdi.godoş ab linin biri avrupa birliği diyarbakırdan geçer demişti.
    onun sözüne istimaden yapılmış bi yalakalıkda olabilir.
    sonuç olarak ben ülkemdeki denetimlere güvenmiyorum ve paranın dolaylı yoldan pkk ya gitmesinden dolayı tedirginim

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    kokocum ben de sana katılıorum...
    denetim konusunda.
    sonra ne olacak bilio musunuz halk cahil bütün bu paraların gelişini baydemi
    r adlı şleriefisize bağlıcak la sora adam da krtal olacak...
    trabzona neden bu kadar yardım yok konyaya
    kırıkkale
    düzce
    bunlar biizbakın burada ırkçıklık yapmıorus zaten ırkçılık yapılacak bir yer değişl çok sayıda vatansever insanda bulunduğu bir şehir ama OY UĞRUNA bunlar yapıulıor yazık
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    işte biz ne yapacaz Oy vermicez

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 4565 Toplam Mesaj: 44