folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır"A Jest 2 Milyar YTL...

Diyarbakır"A Jest 2 Milyar YTL...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    işte biz ne yapacaz Oy vermicez
    hoca oy vermezsen bu sefer öteki pkk lı şerefsizler ağır basar sırf bu aşağılıklar kazanmasın diye artık bi partiye oy verecez.(adam gibi bi parti de kalmadı ama meydanı dehap a da bırakacak değiliz...)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    procrust
    procrust's avatar
    Erkek
    arkadaşlar hiç düşünmüyorsunuz dimi yaraya merhemi vermeyi. bi düşünün 2 milyar ytl ile kaç tane okul, hastene, sağlık ocağı yapılacaktır. en önemlisi oradaki eğitim seviyesi artacak ve yeni nesil daha bilgili daha çağdaş ve düşünür olacak ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha sağlıklı düşünebilecekler. işte o zaman ne pkk yandaşlığı nede cahil insanlar kalacak. Çünkü sağlıklı düşünen herkes bilirki terörün ne ideolojisi nede sempatisi olur. Ağrı'dan Edirne'ye bu ülke toprakları bizim. Bırakın artık ayrımcılığı ve Doğuyu eziklemeyi!. Bu halinizle onlardan daha ezik bir hale girmiş oluyorsunuz!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ya kardeşim yazılanları okumadan ne die yorum yaparsın ki?
    biz bilmiyormuyuz bu para okula hastaneye giderse çok ii olacak die?
    ama sorun paranın oraya gidip gitmeyeceğinde.
    orayamı gidecek,başka yere mi?

yazılanları bi daha okursan anlarsın ne anlatmak istediğimzi

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ben size şunu söyliyim;terör eğitimsizlikten değil kanı bozuk olmaktan,şerefsiz olmaktan ve adamların sütünden geliyor...
    peki kaç kişi biliyor aranızda apo nun üniversite mezunu olduğunu(yanılmıyorsam apo ankara üniversitesi mezunu).Bu ve bunun gibi birsürü şerefsiz var,daha apoyu savunan avukatlar ilkokul mezunu mu?Benim arkadaşım diyarbakırda ünv okuyor ve oradaki teröristler(hemde üniversite öğrencisi)yurtta halaylar çekip oynamışlar ARTIK KENDİ DEVLETİMİZİ KURACAZ diye de bağırışmışlar bu olayların olduğu zaman.İşte bunlar hep üniversiteli.Şunu söyliyim TERÖRİSTİN CAHİLİ DEĞİL OKUMUŞU DAHA TEHLİKELİDİR.Cahilini dağda vurur geçersin arkasını kimse aramaz ama okumuşu beladır burda olmasa avrupada insan hakları diye başınıza dert açar,bela olur.Bir tanesi de osman baydemir denen piç...yani bu adamları eğitmek günahtır

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ne güzel konuştun pingattack :)
    benim gibileri de geçirmek lazım darağacından o zaman. nede olsa kanım bozuk. her an dağa çıkabilirim, yada devlet isterim diye halay çekebilirim. sonuçta sütüm haram demi ama

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca ben tümüne demiyorum eğer daha önceki yorumlarımı okursan bak şöyle birşey yazdım "Krdeşim şunu söyliyim oradan temiz insanları çekeceksin gerisini de orada aç susuz bırakacaksın..."
    işte bak orada ne yazıyor sonuçta ben vatana bağlı olana birşey demiyorum benim için önemli olan türk kürt farketmez insanın vatanına düşman olmaması.eğer sen de bu vatanı seviyor ve hakkında kötü bişey düşünmüyorsan o zaman bendensin ama seninde bölücü düşüncelerin,ayrı bir devlet kurma hayalin varsa o zaman kusura bakma ama bu dediklerim senin için de geçerli.Herhalde beni anlamışsındır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    kısaca bu söylediklerim pkk yandaşları ve destekçileri için geçerli
    (tabii bende de biraz suç var çünkü açık bir şekilde yazmamışım ki bu yüzden başkalarını da suçlamış oldum.yani tüm bunları pkk destekçileri için söylüyorum,pkk yandaşlarına hizmet verilmemesi için adı diyarbakır olduğu için değil.)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    be_cool

Kardeşim Tamam Orada Bizim Vatanımızın Bır Parçası Ama İnsanı Bızım Bır parçamız değil (İstisnalar Hariç Tabiki) İnşallah Bundan Sonraki butun zahiatlar Diyarbakırlı askerlerden verırde askerıye ozaman görürler bu acıların anlamını evlat acısını

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    multiyano ne konuştuğunun farkındamısın sen hoja?

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    walla kardeş gayet ne dediğim farkındayım bıraz gerçekcı olunn
    sizlerde askerliğinızı şırnakta yapıp o insanların içinde kalsaydınız bana hak verırdınız bır kaç götverenler tafaından Doğunun insanı komple köynek altına gırıyor adamlar resmen beslı yor yav şerefsızım biz 31 tane terörist getırdık cudi den adamların çoğu esnaf yavv katırlarla erzak çıkarıyorlar dağlara.azmı yakaladık bız o dağlarda.köyluler verıyor bu erzakları.muhummmatlarıda Iraktan gırdiriyorlar

Neyse Arkadaşlar ben konuşursam kötü konuşurum sızlerın çoğunun yaşı küçük bazı şeylerı anlayamıyorsunuz.ve milliyetçi takılmaya çalışıyorsunu beceremıyuosunuz.ama ben sapına kadar milliyetçiyım. siyasi partizanı değilim yanlış anlaşılmasın. kimin ne bok olduğu nu ve bu ülkeyı bölücülüğe götürenler belli zaten.

Allah ıma yemınler olsun elimde ımkan olsun Kenan Evran Paşa Gıbı Yakarım ortalığıııı sırf benden soraki TÜRKLER ıyı yaşasın dıyeee

imza
Toplam Hit: 4589 Toplam Mesaj: 44