folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır"Daki Bombalar..

Diyarbakır"Daki Bombalar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ayırım gayrım yapmak istemiyoruz adam gibi insanca vatan için yaşayalım yeter birlik olunması gerekiyor bu durumda ama kürt insanlarımızında pkk bağlantısıyla onları koruması yine söylüyorum hepsi değil yapanlar var amcaoğlun çalıştığı yerde usta var mesela 5 vakit namaz kılar nerdeyse ahlaklı edepli olanlarda var pkkya yatakcılık yapan kürtlerlere sözüm hani adrenalin81 vardı o tipler vatan ekmeğini yiyip bölücülük yapmasınlar vicdanları bunu yapmalarına izin veriyorsa Allah kahretsin onları

kardeşim abd nin istediği ne biliyonuzmu türkiyeyi bölmek ha bu gavur abd ingiliz vs tek istedikleri yıllarca aynı bayrak altında yaşadığımız insanları ayırt etmek ve bölmek istemesi kürtler de pkk ile bağlantı kurup zenginlik hırsı meraklısı (hepsi değil yapanlar var) bunu yapmasınlar başımızın üstünde yeri var kürt kardeşlerimizin... öyle değilmi sözüm SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTEN İT SOYLARINA BAŞTA OSMAN BAYDEMİR DENEN SOYSUZ

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Shockman kardeşim ; kendince çok güzel bi açıklama yapmışsın , ama ben şahsım adına ve çevremde gördüğüm kürtlerin hal ve durumlarına göre durumu değerlendiriim , şimdi benim bu kürtlere karşı olan antipatim , kancılık,ırkçılık,kafatasçılık gibi nedenlerden kaynaklanmıyor , bu adamlar benim semtimde gasp yaparlar , kapkaç yaparlar , torba tutarlar , erkeğe tecavüz olayı bile var , ders ortasında okul basarlar , ayrıca ben bu adamlardan ülke adına güzel yararlı bi çalışmada görmüyorum bu adamlar nedir ? Asalak tan başka nedir yaani , yan mahallemizde ülkü ocağı açıldı adamlar molotof kokteyli ile saldırdılar yaktılar bina yı , karakol a keleş le ateş açıyorlar , mahallede olay çıkıyor polis açık açık diyor gidersek adamlar tariicaklar çevik kuvveti bekliyoruz , yani şimdi ben bunları niye sewiyimki , sokağımızda geçen yıl güneydoğudan gelen biri baklava imalathanesi açtı , hemen karşısındaki binadada 13 yaşında bi kız var adam tutturmuş ben bunu köyüme kaçırıcam , yaa güzel abicim 13 yaşındaki sübyandan ne karılık bekliyorsun sen kendine... adamda 35 yaşında ... şimdi kaldırıpta kurtuluş savaşı örneğini sunuyorsun herkesin sunduğu ve sunabileceği tek örnek gibi , bu olayın mazisi yaklaşık 1 asır'a dayanıyor yani biz şu anda günümüz konusunu 1 asır öncesine endeksleyemeyiz o zaman herşey çok farklıydı kayıt üstündeki dost ve düşmanlarımız farklıydı , ama o zamanda yine buna benzer sorunlar yaşıyorduk , bu millet yine maşa olarak kullanılıyordu .... ama yinede bunları göz ardı etmeye çalışarak ülkemde birlikte ikaamet etmek zournda olduğum insanlarla kardeş gibi yaşamak istiyorum , hiçbirisine  bi önyargım yok temkinim dışında .......

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Lemura Kardeşim, bilemeyecem, Antipati gibi cümleler sadece bulunduğumuz dönem içinde ters gider düşüncesindeyim, bu dallamalar kimdirler neden oradadırlar bi
    bilgim yok, bunların kürt olduklarından eminmisin, diyecem ama mutlaka eminsindir, eshef duydum, Diyarbakır ve güneydoğuda yaşayan bi insanım ben, Batıda yaşama şansım olmadı benim, bu dediklerini hayretler içinde okudum. ancak inanılır gibi olmasada gerçek olanı dediğin şüphe götürmez.

Peki ne yapmalıyız, örneğin bu olayları Toplumsal ayıplar kategorisinde incelemeli irdelemeliyiz kanatimce, örneğin Demekki güneyde yaşayanlar oralara gönderdikleri evlatlarını çalışıyo biliyo onlarsa orada halt karıştırıyor demekki, yada diğer bi ihtimal direk örgüt kontrolündedir, Yapılması gereken istihbarat çalışmasıdır, oraya buraya bombalı eylem düzenlemek değildir, devletin gizli servisleri dahi olsa kendini örgütün seviyesine düşürmemesi gerekmektedir, diyarbakırı bombalamak devletin kuzey ıraka çıkarma yapmasını zorunlu kılmak için uygulanmış, haklı gösterme gerekçeli bi oyun olabilir, ancak devleti yanıltmak gizli servisin işi olmamalıdır, Devlet hesaplarda hata yapmamalıdır kanaatimce, Çünkü Irak Batak bi yerdir, Amerika oradan kuyruğu nasıl kurtaracak diye düşünürken, bide kendimizi aynı pislik içinde bulabiliriz, diye düşünenler vardır, burada kısaca devletin hesaplarını devlet adamlarının insiyatifine bırakmaktan bahsetmekteyim.

Arkadaşlar Mahallenizde gördüğünüz bir kaç kendini bilmez, için lütfen genelleme edinmeyiniz, onların bi şekilde icabına bakılıyor zaten, öle yada böyle derler ya, Akrep yuvasına parmağını sokmayanı akrep sokmaz diye, kim ne ekerse onu biçiyor bu dünyada buna emin olun, o kişilerin ömrüde yaptıkları hızlı eylemler gibi hızlıdır. siz kendinize mukayet olun uymayın onlara, devletimizede sonuna kadar güvenmeye devam etmeliyiz, gizli servislerede gelince, onlara bu halkın zaten güvendiğini sanmamaktayım, Milli istihbarat servisi hariç tabiki. Örnek Gzli Servis Namı hesabına çalışma yapan T.İ.T Sözde T.İ.T bu tugayın ne işi var, kurulu bir cumhuriyette, kimdirler bunlar güçleri yetecekmi bu davaya yoksa daha boktan bi durumamı getirecekler kurulmuşlar, Kuvayi milliye gibimiler, nedir amaçları. Kanlı eylemleri yürütmeye çabalamaktalar, Zaten bi Pkk belası var başımızda Allahtan tek dileğimiz bu örgüt saçmalıklarından güzelim memleketimizi kurtarması olmalıdır, bunu yaparkende birbirimizi küçük düşürmemeli, birbirimizi sayıp sevmeye devam etmeliyiz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

Ne diyonuz siz yaws. kendinize gelin azicik.. yok devlet yapmis derinmis bilmem neymis? oldu a.q pkk patlatsin bak devlet sizi böyle böyle korkutuyor desin? ne bicim düsünce bu? bu komplo teorisinin arkasinda savunulan taraf belli. yaws diyarbakırda herkes pkk li degil desem ne olcak demesem ne olcak. unutmadik taranan köyleri.. öldürülen ögretmenleri doktorlari hemsireleri.. yok yardim yapmamislar yok efendim unutulmuslar. kim unuttu lan? o adamlar kendileri istedi ordaki asiret reisleri toprak agalari degilmiydi okul yapilmasina karsi cikan hastane yapilmasina karsi cikan? hepside kuzu gibi önlerinde egilmiyorlarmiydi agam agam agam emret diye... hangi biri kalkti ben yapilmasini istiyorum deyip sivrilebildi. sivrileninde köyünü pkklar basip yakip yiktilar. sonrada söylenti cikarirlar yok efendim Türk askeri gelmis köyü yakmis? a.q köy cephanelik gibiyse bu köyü yakmayip napican?? saglik ocaklari acilir hemsire doktor gönderilir. bi bakmissin hemsire öldürülür doktor kacar? sonra da tv de cikip iste yapilan saglik ocaklari basibos kaldi. dogudaki insanimiz bekliyor? heeey yavrum heyy biz gönderelim siz öldürün a.q. cok yoksullarmis fakirlermis öyle mi? ulen ev demeye bin sahit isteyen derme catma tastan evlerin kapi önünde bmw x5 masallah dolup tasiyor. bunlar mi fakir a.q. cok doluyum a.q. lemuria arkadasima aynen katiliyor. yazdiklarinin altinada imzami cakiyorum.. 10 tane göstersen 3 tane adam gibi adam cikar iclerinden. ayirimcilik olmuyo mu demeyin bana.. bunlar masallah izmirde istanbulda ankarada cogu mafya bazinda dolasiyor siddettin sonradan türemis halini ben hep bunlarda gördüm. simdi bakıyorum nerde kavga var kalleslik var hirsizlik var gasp var cinayet var kan davasi var hep bunlarda a.q.

not: ha unutmadan türk olupta asiri komünist bazi pkk sempatizanlarida var ünv de cokgörmüssünüzdür seminerlerde orda burda. her bir poka atlarlar. onlarinda a.q neymis felsefefi destek, edebi destek,sanatsal destek düsüncesel destek yapiyorlarmis. sizin felsefenizi sanatinizi düsüncenizi skeyim emi a.q

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne diyonuz siz yaws. kendinize gelin azicik.. yok devlet yapmis derinmis bilmem neymis? oldu a.q pkk patlatsin bak devlet sizi böyle böyle korkutuyor desin? ne bicim düsünce bu? bu komplo teorisinin arkasinda savunulan taraf belli. yaws diyarbakırda herkes pkk li degil desem ne olcak demesem ne olcak. unutmadik taranan köyleri.. öldürülen ögretmenleri doktorlari hemsireleri.. yok yardim yapmamislar yok efendim unutulmuslar. kim unuttu lan? o adamlar kendileri istedi ordaki asiret reisleri toprak agalari degilmiydi okul yapilmasina karsi cikan hastane yapilmasina karsi cikan? hepside kuzu gibi önlerinde egilmiyorlarmiydi agam agam agam emret diye... hangi biri kalkti ben yapilmasini istiyorum deyip sivrilebildi. sivrileninde köyünü pkklar basip yakip yiktilar. sonrada söylenti cikarirlar yok efendim Türk askeri gelmis köyü yakmis? a.q köy cephanelik gibiyse bu köyü yakmayip napican?? saglik ocaklari acilir hemsire doktor gönderilir. bi bakmissin hemsire öldürülür doktor kacar? sonra da tv de cikip iste yapilan saglik ocaklari basibos kaldi. dogudaki insanimiz bekliyor? heeey yavrum heyy biz gönderelim siz öldürün a.q. cok yoksullarmis fakirlermis öyle mi? ulen ev demeye bin sahit isteyen derme catma tastan evlerin kapi önünde bmw x5 masallah dolup tasiyor. bunlar mi fakir a.q. cok doluyum a.q. lemuria arkadasima aynen katiliyor. yazdiklarinin altinada imzami cakiyorum.. 10 tane göstersen 3 tane adam gibi adam cikar iclerinden. ayirimcilik olmuyo mu demeyin bana.. bunlar masallah izmirde istanbulda ankarada cogu mafya bazinda dolasiyor siddettin sonradan türemis halini ben hep bunlarda gördüm. simdi bakıyorum nerde kavga var kalleslik var hirsizlik var gasp var cinayet var kan davasi var hep bunlarda a.q.

not: ha unutmadan türk olupta asiri komünist bazi pkk sempatizanlarida var ünv de cokgörmüssünüzdür seminerlerde orda burda. her bir poka atlarlar. onlarinda a.q neymis felsefefi destek, edebi destek,sanatsal destek düsüncesel destek yapiyorlarmis. sizin felsefenizi sanatinizi düsüncenizi skeyim emi a.q

Ne yapalım peki Kuzuların sessizliğinimi oynayalım neyi önerirsin, sen önce bi azının ayarlarını yap bakiyim (a.q) Cümle kurmada ondan sonra gel tartışmaya, Merak etme Pkk öyle bişey demez, dedirten dedirtiyorda konuşturmayan senin gibiler hep susturuyor zaten. Susa susa bu hale geldi efendi Memleket bu duruma, vede daha ne giriyon çılgın boğa gibi tartışmaya. Sen sanıyorsun eskisi gibi Cenge mi çıkılacak, alınan her kararda gereksiz kararda bi sürü Masumun vede bebeğin hakkı vardır, peki bunları düşünebiliyormusun acaba, T.İ.T şerefsizlerinin Diyarbakırda ki daha önceki bombalamasında 7 Bebek biri kundakta öldürüldü haberin varmı. Kundaklamacı, Torbacı hep kürt derken, Genelleme yapma Kardeşim Hata edersin. Elini koy vicdanına. Bu Vatanı kuran sen değilsin hiç olmazsa kuranlara saygın olsun. Habire atıp tutacağımıza bundan sonrası için bi çivi çakalım diyorum sen lafı nereden alıyor nereye getiriyorsun. Ankaradaki Bombalı eyleme aferin bravo diyenler kadar, diyen yok deme diyenler var, Diyarbakırdaki bombalı eylemede Aferin Bravo diyenlerde aynı kansız değillermidir sence Yani Ha Pkk Ha Sözde Milliyetçi Bölücüler, Ben sözde siyasi tartışmalara girmeyecektim diye söz vermiştim kendime, vede Holü Şayhimize ama kardeşim böyle bakıyorum millet yine yazıyor ayrımıcı cümlelere dayanamıyorum, Bu Noktada bıraktım tartışmayı, Son söz ne derseniz deyin elinizi vicdanınıza koyun deyin, Bu Millet Bu vatan sanıldığından çok çok daha yazıktır, vede sanıldığından çok daha kahramandır, hoş hayatta olan kahramanlarımıza ve yaşamlarına bakarsan onlarında önemli sayıldığı söylenemez ya neyse ben sapıtmaya başladım bu konular sapıtır adamı kimse kalbi kalmasın benden. Umarım kimseyi kırmadım, saygılar.

DipNot... : Çağatay kardeşim seninde laflarının altında yatan gerçekler belli, desem sanırım sende kızarsın, haddini aştın sanada bişiy demiş değilim ancak, dağılmaktansa toparlamak daha kolaydır, inan bana daha kolaydır. Onlar pkk lı desek ne demesek ne demekle çok yanlış bi ibare kullanıyorsun, lütfen kendine gel. vede yok unutulmuşlarda veya aç kalmışlarda diye bişiy yoktur diyende yoktur, ekonomik olarak boş geçilmişlik vardır biraz, kişisel bazda ele alınacak konuları genellemeye alıyorsun bu hatadır, kimisi vardır Zengindir kimisi vardır fakirdir, her toplumdaki gibi. Bilmem anlatabildimmi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

shockman pkk yi desteklediginin farkindasin sanirim ve anlasilan o ki ne yazdiginida gayet iyi bilen birisin. ya onlarin icinde bulundun ki onlari biliyorsun yasadin yada senin tabirinle milliyetci bölücülerin icinde bulundun ki onlarida biliyorsun. bana yazdigin cevap olsun veya baskasina yazdiklarin olsun onlari yani pkk yi haklı konuma düsürmeye calistiginin farkındasin? oralarda neyin olup bittigini yillarca gördük duyduk. diyebilirmisin ki bir önceki cevabimda söylediklerinin hepsi yalan diye?(ögretmen hemsire köy yakılmasi vs.) diyemezsin cünkü bunlar oldu. tit bir terör örgütü oldu bunuda biliyorsun.. pkk terörü olursa karsi olarak yeter artik diyerekten Tit in kurulmasi sence cok mu yanlis? ne yapilacakti? devlet yardimi yapmadi böylece onlarda hakkini  araya araya artik böyle bir örgüt olup cikti basimiza mi diyorsun pkk? haklilarda diyorsun. özgürlük savascilari diyorlar kendilerine??? devlet bunlarin ümügünü mü sıktı? hic bir yere göndermedi mi? doktor olani müzisyen olani ögretmen olani memur olani. hatta ülke yönetiminde bir sürü kürt yok mu? haydi yok de bana? orada insanlar kiskirtilirken devlet buna engel olamadi. yardim yapmadi diyemezsin ancak yetersiz kaldi desen daha yerindedir. oranin iklim sartlari engebeli arazisi verimsiz topraklari hep bir engeldi. tüm yapilanlara karsi bazi seyler vardir ki kesin olacak deyip nokta koyamazsin. Gelelim genelleme olayina. bu ülkede cumhuriyetten sonra elinde gercektende tek tutabilecegi birsey vardi. oda birlik beraberlik kardeslikti. artik onuda yok ettik.

Not: Madem öyle ne diye silahla yapiyorlar isini? tit tarafindan 7 kisi kundaklandi diyorsunda peki pkk simdiye kadar ne yapmadi? konuya dönecek olursak Acik ve net bir sekilde düsüncemin tamemen arkasindayim devlet o bombalari atti diyen zihniyet pkk terör örgütünü  üstü kapali destekleyen zihniyetten baska bir zihniyet degildir. kaldiki devlet kendi eliyle boöba koyup ülkeyi bile bile boka götürcek kadarda salakmidir? ha bana desenki bombayi diger ülkeden destekli picler koydurdu o zaman anlarizda. hangi devlet bile kendi icisyanini körükler bu kadar mi mantiksiz olunabilir? orada bir arkadas kanitlansin pkk yaptigini desin? yaws adamlar zaten her bombadan sonra eylemi sahipleniyor sen ordan kalkmis ne diyorsun.. ne güzel degil mi islerine gelince kardesiz islerine gelmeyince ankarada bile bomba patlatiyorlar ne güzel bi zeka. (ha bu arada a.q filan derken ben öyle bireysel hakaret etmem tamamen konusmaya endeksli bir doluluk durumudur. karsimdakine degil..

birsey soracagim kürt müsün shockman?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

ah aaaaaaah...ben bi süre bu siyaset konularına cevap yazmayacam dedim..yoksa burdaki bazı şovenistlere cevaplarını verirdim..yaw kardesim ben de kürdüm , yarın gün sizin yanınıza gelsem "yok s*ktir git , sen kürtsün seni aramıza almayız" mı dieceniz ..lütfen bu mesajıma cevap yazmayın , sonra sinirleniyom ben tartışmaya giriyom.2-3 defa koko abü uyardı beni...girmicem ben tartışmaya.. 

edit : ayrıca shockman kardesimizin yazdıklarının pkk yi savunmakla uzaktan yakından alakası yoktur , ortamı germeyelim hacılar.

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

arkadaşlar herkes doğunun kötü şartlarından flan bahsediyo ama o adamlar gidip hastaneyi taşlıyor, yok yapım araçlarını yakıyolarsa sen bunlardan ne beklersin

babam anlatıo yol yapım çalışmaları yapılırken doğuda bütün arabaları yağmalayıp,yakmışlar sen şimdi bunlara ne yapcan adam değerini bilmiyorsa. herkes hakkettiğini alır !

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

benimde kürt arkadaşım oldu soframdaki ekmegimide paylaştım evimide paylaştım biz her kürt pkk dır demiyoruz ama kürtlerin neredeyse tamamı pkk ya destek verdi bu denli büyümesini sagladı bu ikici yazım yine söylüyorum kürtler kendi köyleri basılıp canlarıma mallarına namuslarına zarar geldikten sonra pkk ya yüz çevirdi pkk bunları yapmasaydı kürtler daha büyük baglılıkla pkk yı destekleyecekti abd danimarka ve israil pkk ya verdigi silah gıda ve parayla ayakta tutuyor gün gelecek bu yardım kesilecek ben o zaman görecem o destekçi kürtleri doguda olupta kentte yaşayanlar belki farklı düşünür ama köylülerin %90 pkk lı yada destekçisidir çok kürt dinledim amcam dayım teyzem kuzenim teröre kurban gitti diye ama nedense onlara acıyamıyorum zamanında verdikleri destegin kürdstan hayalinin sonucu bunlar benim askerim şehit olunca bıyık altı gülen kürtler var  bi söz vardır gördümemi inanıyım duydumamı ben gördüme inanırım

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    simel1982 bunu yazdı:

benimde kürt arkadaşım oldu soframdaki ekmegimide paylaştım evimide paylaştım biz her kürt pkk dır demiyoruz ama kürtlerin neredeyse tamamı pkk ya destek verdi bu denli büyümesini sagladı bu ikici yazım yine söylüyorum kürtler kendi köyleri basılıp canlarıma mallarına namuslarına zarar geldikten sonra pkk ya yüz çevirdi pkk bunları yapmasaydı kürtler daha büyük baglılıkla pkk yı destekleyecekti abd danimarka ve israil pkk ya verdigi silah gıda ve parayla ayakta tutuyor gün gelecek bu yardım kesilecek ben o zaman görecem o destekçi kürtleri doguda olupta kentte yaşayanlar belki farklı düşünür ama köylülerin %90 pkk lı yada destekçisidir çok kürt dinledim amcam dayım teyzem kuzenim teröre kurban gitti diye ama nedense onlara acıyamıyorum zamanında verdikleri destegin kürdstan hayalinin sonucu bunlar benim askerim şehit olunca bıyık altı gülen kürtler var  bi söz vardır gördümemi inanıyım duydumamı ben gördüme inanırım

kürtlerin neredeyse tamamı pkk ya destek verdi sözlerin sadece saçmalıktan ibaret. Anne tarafında kürdüz biz de bizim aileden destek olan çıkmadı, tanıdıklarmızdan da çıkmadı. bazı kendini bilmezlerin yaptıklarını genelleyip duruyosunuz. biraz suçu kendinizde aramayı hiç düşünmediniz mi? pis kürtler, yok kürtler şöyle kürtler böyle deyip itmediniz mi o ırkı, bu yaptığınız ırkçılık değil mi?  bence kıro lafı da bu zihniyetten çıkma, kıro kürtçede oğlan demek ve şimdi kullanım alanına bi bakın.  bu insanları suçlamak yerine adam akıllı olanlarına destek çıksanıza. yazmışlar her 10 kürtten 3 ü düzgündür die kaç tane kürt tanıdında bu genellemeyi yapıyosun, bu konuda nasıl genelleme yapabiliyosun. O zaman almanların almanyada yaşayan türklerle ilgili genellemeri de doğru ha, gurbetçilere bi haksızlık yapıldığını duydunuzmu çığrınızdan çıkıyosunuz. her ırkın şerefsizi adisi vardır, ama bikaç tane gördünüz diye genelleme yapmayın. biraz doğu ve güneydoğu illerimize eğilelim artık ve şu kürtlerle ilgili atıp tutmaya da son verin, başınıza bişey düşse kürtlerden bileceksiniz bunu. Yaptığınız şey ırkçılıktan başka bişey değil ve ırkçılık dünyanın en adice şeyi bence. Kürt Türk hepimiz kardeşiz, bütünüz olay bu. Ben çok kürt gördüm vatanını herhangi bir türkten daha çokseven. Lütfen artık bu tarz saçma sapan genellemeler yapmayın, Aynı vatanda yaşıyoruz ve kardeşiz

There is no life without struggle
Toplam Hit: 5711 Toplam Mesaj: 43