Dizimag Replika

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Arkadaşla yardımcı olacak bi murit varmıdır ? :) şimdi takip ettiğimiz ve sadece dizimag'da bulduğumuz dizileri nereden izleyeceğiz takip edeceğiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Vay arkadaş ne dizimag'mış..

Sağlam bir net olsa elimde şu dizilerin hepsini 1-2 ayda bende yüklerim ki ?

Vps falan da değil, direkt manuel :)

Sağlam bi script lazım ama bana. Seo dan hiç anlamam çünkü :)

Arşiv var mı?

Torrentte hepsi var bu dizilerin. Dediğim gibi, sağlam bir net olsa çok sürmez bunları yapmak.

Yada vps ile halledilir. Böyle çok çok daha hızlı olur.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dizi sitesi açmak öyle kolay değil tüm dizilerin bölümlerine Teker teker. Altyazı gomeceksin sonra upload edeceksin vs zor iş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

abi bu dizimag olayında niye kasıyorsunuz ki gir kat.phye çek bütün sezonu altyazılarını indir izle

hayatımda bir kere bile girmedim bu siteye dizi izlemek için

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

sherlokholmes

3.sezon alt yazılı bulabilirmsiyi :S

oha ne zaman çıktı 3. sezon, ne zamandır bekliyordum :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    cuneyd bunu yazdı

Önemli olan sadece yüklemek değil,bunun çevirisi var adamlar dizide bölüm bölüm çalan müzikleri bile yazıyorlardı 2-3 tane alternatif izleme seçeneği yani herşey ince ince düşünülmüş tekrardan bir dizimag oluşturmak kolay değil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

abi bu dizimag olayında niye kasıyorsunuz ki gir kat.phye çek bütün sezonu altyazılarını indir izle

hayatımda bir kere bile girmedim bu siteye dizi izlemek için

ben de hayatımda hiç dizimagten dizi izlemedim. hatırladığım kadarıyla google arama sonuçlarından tıklayarak 1-2 kere girdim teması bok gibiydi daha uğramadım. sağda solda bets10 reklamları yeşil yeşil las vegasa çevirmişer amk dizi izleme sitesi mi kumar oynama sitesi mi belli değil.

ve hayatımda ilk ve son defa bir diziyi siteye girip bütün sezonlarını izleyecek kadar sevdim "breaking bad". hatta amc kanalını online izleme yöntemleri araştırıyordum Türkçe altyazısını bekleyemiyordum. final bölümü Türkiye saatiyle gece 4te yayınlanmıştı da uyumayıp izlemiştim :)) onun gibisi de bi daha gelmez zaten.

onu da şuradan izliyordum: http://webteizle.org

bu arada özellikle erkeklerin bu dizimag merakı bana gün boyu tv karşısında çekirdek çitleyen sıdıkayı andırıyor. kendinize gelin biraz. bir diziyi seversin izlersin bitti tamam. çok izlemek isteyen de alternatif site bulur zaten hayat damarlarınızdan biri kopmadı sakin.

DadasAdam tarafından 19/Ara/13 22:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Dizimag' a alternatif yok suanda.

break tarafından 20/Ara/13 01:08 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Önemli olan sadece yüklemek değil,bunun çevirisi var adamlar dizide bölüm bölüm çalan müzikleri bile yazıyorlardı 2-3 tane alternatif izleme seçeneği yani herşey ince ince düşünülmüş tekrardan bir dizimag oluşturmak kolay değil

Hocam kendi altyazı çevirme ekipleri mi var ? Sanmıyorum.

Divxplanet yada turkcealtyazi ne paylaşıyorsa onu alıyor onlar. Ha herşeyi düşünmüş adamlar lafım yok ama öyle aman aman büyütülecek bir şey de değil bence. Hiç girip izlemedim zaten. Torrent varken bunlara ne gerek var.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Arkadaşla yardımcı olacak bi murit varmıdır ? :) şimdi takip ettiğimiz ve sadece dizimag'da bulduğumuz dizileri nereden izleyeceğiz takip edeceğiz.

http://www.yabancidiziizle1.com/

izleme secenekleri altyazi hizliligi ile dizimagdan izlememe engel olan site.tek gecerim su an icin :D dizimag gibi sonu olacagi soyleniyor.

GonyaLi tarafından 20/Ara/13 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
Toplam Hit: 5332 Toplam Mesaj: 39