DJ İçin Yaptığım Logo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkürler yorumlar için,
    deneyeyim hocam dediğin şeyleri

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

eline sağlık 1. çogzel

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

warderpipi bunu yazdı:
    -----------------------------

1. resimin açıklamasını yapıyım ;
    o simge gibi bişey :D
    90 derece yana çevirip baktığınız zaman play tuşunun simgesini temsil ediyo,
    ortadaki büyük kuyruklu beyaz yuvarlak Quattro'nun baş harfi olan Q'yu temsil ediyo,
    Q'nun ortasındaki renkli yuvarlak plak'ı temsil ediyo :F
    gökkuşağıda yapılan müziğin her yaşa her zevke yani her renge hitap ettiğinin temsili :D

öncelikle;

ilk resimde ki mantık güzel olmuş ama benim kafamda kurduğum canlandırdığım ya da anladığım diyeyim anlamadığımda olabilir :d

kafayı sola yatırdığında play tuşu tamam güzel, ama o yuvarlakı pek q ya Penzetemedim. anlatabilmişimdir inş. : ))  -p oluyo yani.

yuvarlağın içindekini de plak değil de saat gibi anladım ilk bakışta, ki play simgesi gibi görmek için kafayı yan yatırdığında da saat 12 den sonra hayat başlıyo gibi bi anlam çıkardım : ))

o P yi q yaparsan sanki daha güzel olacak sanki: ))

güzeller ama, ellerine sağlık : ))

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CellyM bunu yazdı:

warderpipi bunu yazdı:

1. resimin açıklamasını yapıyım ;
    o simge gibi bişey :D
    90 derece yana çevirip baktığınız zaman play tuşunun simgesini temsil ediyo,
    ortadaki büyük kuyruklu beyaz yuvarlak Quattro'nun baş harfi olan Q'yu temsil ediyo,
    Q'nun ortasındaki renkli yuvarlak plak'ı temsil ediyo :F
    gökkuşağıda yapılan müziğin her yaşa her zevke yani her renge hitap ettiğinin temsili :D

öncelikle;

ilk resimde ki mantık güzel olmuş ama benim kafamda kurduğum canlandırdığım ya da anladığım diyeyim anlamadığımda olabilir :d

kafayı sola yatırdığında play tuşu tamam güzel, ama o yuvarlakı pek q ya Penzetemedim. anlatabilmişimdir inş. : ))  -p oluyo yani.

yuvarlağın içindekini de plak değil de saat gibi anladım ilk bakışta, ki play simgesi gibi görmek için kafayı yan yatırdığında da saat 12 den sonra hayat başlıyo gibi bi anlam çıkardım : ))

o P yi q yaparsan sanki daha güzel olacak sanki: ))

güzeller ama, ellerine sağlık : ))

playı tuşunu gördükten sonra kafanı düzeltip bak diğerlerini görmek için :D alttaki grafikte Q'yu farkettiysen alttaki çizgisi uzuyor sonuna kadar bu Q'da o Q'dan :D

ayrıca o logodan şöyle bi anlam çıkarılmasınıda bekliyordum çıkmayınca şaşırdım :D

play tuşuna piramit, ortadaki yuvarlağa Ra'nın gözü :F o plak'ıda saat olarak düşünüp saat 9 gösteriyor (Illuminati sıralamasında 9 şeytan'ıın basamağımış :D) diyen (gökkuşağının illuminati için ne anlama geldiğini bilen bilir) kimse çıkmadığı için şaşırdım :D

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
Toplam Hit: 2412 Toplam Mesaj: 25