Dmsn Harika

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rezan65
    rezan65's avatar
    Erkek

dMSN* Windows MSN yerine kul***ılabilen* java tabanlı* ücretsiz bir anında mesajlaşma progr**ıdır.

Başlıca özellikleri:

+ Sizi listesinden silenleri veya listesine kabul etmeyenleri gösterir.
    + Sizi BLOCK yapanları hiç bir progr** veya siteye gerek kalmadan kendi menüsünde tarar ve gösterir.
    +Birisi sizin nickinizi tıkladığı anda ( kim bu diye bile olsa ) yazmadığı halde sayfayı açar ve bu kişi sizin avatar kontrolünüzü yapıyor diye uyarır.

indirmek için tıklayın          http://ftp.univie.ac.at/mirror/simtelnet/win95/inetmsgr/dmsn-1706.exe

rezan_toji
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    1 ara kullanmıstım ama sonra sorun cıkardı net'e baglı olduum halde baglantıyı görmedi baglanmadı...suan kuallanmıyorum ayrıca birden fazla oturum acma imkanı war we konusma sırasında karsıdaki pencereyi kapatısa hbr werio...

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    msn messengerdan daha fazla ram kullanir
    messengera karsi bazi artilari var ama eksileri de var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    dogru diosun mesela sesli konusma yoq webcam kullanamıyosun vb...

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Dosyalar arasındaki boyut farkı dikkatimi çekti... Yazan arkadaş yanlış anlamasın , DMSN i buradan indirin derim , http://www.softpedia.com/progDownload/dMSN-Messenger-Download-3682.html Thnx!

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar bu Dmsn'nin Türkce yaması yokmudur ? varsa link verin , aradım bulamadım ..! İngilizce bir msn kullanamıyorum...ingilizceden heç anlama  ben :P Türkce yamasını nereden bulabılırm bilen varmi ?

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

Arkadaşlar bu Dmsn'nin Türkce yaması yokmudur ? varsa link verin , aradım bulamadım ..! İngilizce bir msn kullanamıyorum...ingilizceden heç anlama  ben :P Türkce yamasını nereden bulabılırm bilen varmi ?

Türkçe yaması yerine , İngilizce öğrenmeye başlasan iyi olur.. Bu devirde İngilizce bilmemek caiz değildir :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juke
    juke's avatar
    Erkek
    Bende var dmsn ama bni bloke edenleri (engelleyenleri*) nası görcem ben onu çözemedim???

En güzel şey dans etmek...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    Trojan olmadıgı ne malum?

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aheadinc
    aheadinc's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

Dosyalar arasındaki boyut farkı dikkatimi çekti... Yazan arkadaş yanlış anlamasın , DMSN i buradan indirin derim , http://www.softpedia.com/progDownload/dMSN-Messenger-Download-3682.html Thnx!

DecaMeroN adamdan şüphelenmekte haklısın ama ikinizin verdiği link de aynı :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

Programı kurdukta bizi engelleyenleri nasıl anliicaz????

Toplam Hit: 4381 Toplam Mesaj: 13