folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Dnsden Kapatılan Siteler Giriş

Dnsden Kapatılan Siteler Giriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Proxy arayanlar burdan bulabilirler.

http://proxy-list.org/en/index.php?  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Xhamster bağımlıları http://88.208.16.168 buradan girebilirsiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

joe_black  hocam,

hotspot iyidir, aynı zamanda hızlıdır da yüklendikten sonra kurulan sanal bağdaştırıcı pcnin ağ aygıtıyla paket mevzusunda çakışma yaptığından herhal

donma yaptırabiliyo. Hocam pcye kurdun işini de gördün diyelim; hem tekrar kaldırmak istediğinde 2 gün bekleme diye hem de kurup kaldıramayanlara 

yardımcı olsun annamında;

1-  Hotspotun kendi sanal ağ bağdaştırıcısını devre dışı bırakmak gerek. Bunun için Denetim Masası/Ağ ve Paylaşım/Bağlantılar(Bağlantı türünüze

göre orda yazar k.lu-k.suz), bağlantı durum ekranından Özellikler e tıkladığınızda Hotspot Shield Helper Driver' ın başındaki tiki kaldırın.

2-  Görev Yöneticisinden işlemler sekmesinde açık halde openvpn.exe/openvpnas.exe/openvpntray.exe hangisi bulunuyorsa işlemini sonlandırın.

3-  Artık denetim elinde, yatır masaya :}

SyspioniC hocanın önerdiği Ultrasurf de Tor gibi kurulum gerektirmez hocam netinin hızında seni TİB, ttnet, mahkeme kararı falan fişmekan dinlemeden

heryere götürür. Ultrasurf ü indirip aç hocam, sağ altta sarı kilit simgesi gelir, 2-3 sn bekle ufak bide bildiri ekranı gelir kendi

ağına bağlandığına dair, onu minimize et, program varsayılan olarak İE yi açacaktır kapat gitsin.

-Firefox'da; Seçenekler/Gelişmiş/Ağ/Ayarlar(bağlantı)/Sistem vekil sunucu ayarlarını kullan dedinmiydi senindir.

-Chrom'da; https://chrome.google.com/webstore/detail/caehdcpeofiiigpdhbabniblemipncjj?hl=tr   proxy switchy ı ekledinmiydi

(ultrasurf u, eklentiyi kurduktan sonra çalıştır, kendi tanır)  [65.49.*.*.] li iplerin ucundan yakalamışsındır. :}

HannibALgan hocam; Tor canını sıkmasın, bak şimdi, yukarıda çok güzel alternatifler var ama illede Tor kullancam diyosan ;

aç Toru, kendi tarayıcısını indir(kapatma),

-Firefox'sa tarayıcın, gel Seçenekler/Gelişmiş/Ağ/Ayarlar/Vekil sunucyu elle ayarla yaptıktan sonra en altta

SOCKS sunucusu(na) :  127.0.0.1     sağındaki    İletişim Noktası(na) : 9050   yaz, SOCKS v5 i seç, Vekil sunucu kullanma : 127.0.0.1 yap, Tor sende.

-Chrom'sa proxy switchy i ekle tarayıcına, simgesine sağ tıkla Seçenekler/manual conf. ta; (profil name : tor de)

HTTP Proxy : 127.0.01     port : 8118 

SOCKS Host : 127.0.0.1    port : 9050  ,  Socks v5 i de seç, yukarıda Network sekmesinde Monitor Proxy Changes i tikle (altındakini tikleme),

General de ise Quick i tikle, Binary Switch te P1 : Direct Connection/P2 : Tor  (SAVE)   yaptınmı Tor nimetini tam annamıyla kullanırsın. Hayrını görün :}

HyP-X tarafından 17/Ağu/12 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

.. you only have you ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek

vay vay vay, milette ne cevherler varmış :D

F.K.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Joe_black bisikleti bıraktın el arabasına m biniyon :D Avea Jet kullanıcıları için bunlar geçerli olur mu diye girdim.efukt'a girmiyodum bende Devilkingtr nin krom eklentisi ilaç gibi geldi...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

Joe_black bisikleti bıraktın el arabasına m biniyon :D Avea Jet kullanıcıları için bunlar geçerli olur mu diye girdim.efukt'a girmiyodum bende Devilkingtr nin krom eklentisi ilaç gibi geldi...

-----------------------------

yok müdür hani mesela internet kafedesin ya da iş yerindesin 5 10 dk bişeye bakcan eklentiydi tordu carttı currtu uğraşmadan haşırt the blackboard hesabı giriverirsiniz.

yoksa evde olanlar için tonlarca çözüm var :d

Toplam Hit: 8866 Toplam Mesaj: 37