Doberman İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

4-5 aylik dobermani biraz vahsilessin diye karanlik odaya kapatmistim 3 gün, kapiyi açınca ufacik hayvan ağzıma etmişti, zor kurtulmustum. Sonra dikiş tutmadi köpek, vermistim birine. Harbi cocukmusum amk. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    DanLev bunu yazdı

ben de kangalı öneririm.

yemek ayrımı yapmaz.

basit komutlarla eğitebilirsiniz

sadıktır, hem sahibine hemde çevresine

çocuk ve dost canlısıdır

vs vs vs

kangalı nerde besleyeceksın ? evde mı ? 

yok öyle bir dünya ege kıyısında fılan olmuyor kangal zıyan oluyor köpekler.

@turan 

boşluktasın sanırım takıp ettım gecen konunuda gecmıs olsun dılıyorum allah sabır versın de

köpek ısı dısarıdan goruldugu gıbı degl ofıste evde olmuyor . bahcelı evde oluyor cıftlık evınde oluyor .

10 sene 12 15 sene yaşayacak senınle .

tatıle gıdeceksın bayramda aılenın yanına gıdeceksın denize gideyim diyeceksın oraya buraya gıdeym dıyeceksın gıdemeyeceksın ya da gıttıgın yerlerın ıllakı uygun olmasına bakacaksın ya da 

köpek oteline bırakacaksın devamlı buyumeyen bır cocukla yaşayacaksın hiç bulaşma derim 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

kulağına napıyorlar o hayvanın da dimdik oluyor öyle ya çok şirin bişeyken çok acayib birşeye dönüşüyor. 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    DanLev bunu yazdı

ben de kangalı öneririm.

yemek ayrımı yapmaz.

basit komutlarla eğitebilirsiniz

sadıktır, hem sahibine hemde çevresine

çocuk ve dost canlısıdır

vs vs vs

kangalı nerde besleyeceksın ? evde mı ? 

yok öyle bir dünya ege kıyısında fılan olmuyor kangal zıyan oluyor köpekler.

@turan 

boşluktasın sanırım takıp ettım gecen konunuda gecmıs olsun dılıyorum allah sabır versın de

köpek ısı dısarıdan goruldugu gıbı degl ofıste evde olmuyor . bahcelı evde oluyor cıftlık evınde oluyor .

10 sene 12 15 sene yaşayacak senınle .

tatıle gıdeceksın bayramda aılenın yanına gıdeceksın denize gideyim diyeceksın oraya buraya gıdeym dıyeceksın gıdemeyeceksın ya da gıttıgın yerlerın ıllakı uygun olmasına bakacaksın ya da 

köpek oteline bırakacaksın devamlı buyumeyen bır cocukla yaşayacaksın hiç bulaşma derim 

Hacım benim kangal ile ilgili  bi mesajım isteğim falan yok arkadaş önermiş. Evde tabi ki bakamam kangal falan olacak iş değil. :)

sağol teşekkür ederim dediğin gibi hayat arkadaşı olarak bundan sonra bir doberman istiyorum. sorumlulukların farkındayım çok fazla arkadaşla vs. görüştük konuştuk araştırdım. şimdilik olumsuz görünen hiç bişey yok ama 5-10 sene sonrasının da planına veya hakimiyetine hiç bir şekilde sahip olamıyoruz :(

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Hocam sosyal medyada bende ekli olanlar benim hayvansever olduğumu ve ücretsiz sahiplendirme yaptığımı bilir.

yavru takıntın yok ise ücretsiz yardımcı olabilirim. 

Doberman şuan varmı bilmiyorum, ırklara bakarım.

bizim değişmeyen tek şartımız kısırlaştırma şartımızın olması, üremeye izin vermiyoruz (iran kedimde kısır)

uygunsa görüşelim

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Dünyaca tescillenmiş 1 numara köpeğiniz var . gidip çakma hayvan arayışındasınız şaşırtıcı

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

husky besledim ve kesinlikle köpek katagorisinde ele alınacak gibi değildi. Güzel gözleri ve tipi olan bir köpekten beklenilen hemen hiç bir şeyi vermeyen. Asi, özgürlüğüne aşırı düşkün, köpeği çalmamaları için başka köpek gerek, zira elin 7 kat yabancısı gecenin bi vakti gelse kurruk sallar hatta ipini tutup götürürse oynaya zıplaya onunla gider.  Bağlı iken binbir şebeklik yapar size, çözüp biraz özgür dolaşsın derseniz ayvayı yediniz çözdüğünüz an verdiğiniz eğitimler vs buhar olur koşar durur çağırırsınız gelmez vs vs vs

bende husky besledim dediğin gibi özgürlüğüne aşırı düşkün hayvanlar o kadar düşkünler ki bir daha eve barka gelmedi ya piçin biri bunu görünce bağladı hemen ya freedoooom diyerek evi terk etti :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    futurist bunu yazdı

Dünyaca tescillenmiş 1 numara köpeğiniz var . gidip çakma hayvan arayışındasınız şaşırtıcı

Büyük köpekler enerjilerini atmaları için büyük alana ihtiyaç duyarlar. İlla çevrenizden duymuşsunuzdur evi kemirdi bilmem ne diye

mesela en çok alınan ve terkedilen cinslerin başında golden gelir. Çok düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Yıkanmadığında ölümüne kokar. Enerjisi atılmadığında da itinayla evi kemirir.

bahsettiğiniz köpek kangalsa görevinin ne olduğunu da bildiğinizi düşünüyorum. 

irwa tarafından 13/Mar/17 18:40 tarihinde düzenlenmiştir

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Büyük köpekler enerjilerini atmaları için büyük alana ihtiyaç duyarlar. İlla çevrenizden duymuşsunuzdur evi kemirdi bilmem ne diye

mesela en çok alınan ve terkedilen cinslerin başında golden gelir. Çok düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Yıkanmadığında ölümüne kokar. Enerjisi atılmadığında da itinayla evi kemirir.

bahsettiğiniz köpek kangalsa görevinin ne olduğunu da bildiğinizi düşünüyorum. 

köpek dedin mi, golden der kenarı çekilirim. Şirin, eğlenceli, sadık, oyuncu.. bu benim bir zamanlar baktığım yavru golden'im. Tam ağzı gözü yiyilecek cinsten. Patilerinin ucu beyazdı, kuyruğunun ucu,göbeği ve alnı beyazdı. Şerefsiz çok şirindi. 

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı

Hocam sosyal medyada bende ekli olanlar benim hayvansever olduğumu ve ücretsiz sahiplendirme yaptığımı bilir.

yavru takıntın yok ise ücretsiz yardımcı olabilirim. 

Doberman şuan varmı bilmiyorum, ırklara bakarım.

bizim değişmeyen tek şartımız kısırlaştırma şartımızın olması, üremeye izin vermiyoruz (iran kedimde kısır)

uygunsa görüşelim

facebook'tan mesaj attım :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 3468 Toplam Mesaj: 31
köpek doberman