folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Doğadaki İnsan Tüm Bölümler 1080P

Doğadaki İnsan Tüm Bölümler 1080P

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

aynı şey hocam adam ağaç düşmanı amk :) olan ormanı kesti bi ev için :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

şimdi birde programı trtde diye şutlanmayalım diye twitterda taksime bi tane desteği yok amk :)

güya doğasever :)

çıkarcı insanlar hoca herkes ekmeğine bakıo amk...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Bir önceki sezon hocam ; Kendi sitesinde var zaten paylaştım sitesini ki youtube'da'da var ;

@DaveReed

Abi bu adama şahsi gıcığın var bence :|

Ayrıca o iş izinli bir iş kafasından ağaç kesmesi söz konusu olamaz ki bölümde anlatıyor, trilyonlarca ağaç katlediyorlar saçma uğurlarda, bu adam hayatta kalmak için bilgi adına yapınca mı kızıyorsun :D

Yok hocam yok sen adama feci gıcık kapmışsın ne yapsa deliriyorsun bence :D

Ayrıca Bear Grylls toy değil, allame bilge bir insandır toy kim demiş toy diye aa..

Mod'u rahatsız edicem ama şu son attığımız alıntılı mesajları silebilir mi konuya açıklık getirmek adına bayağı saptı temiz 1 konu olsun istemiştim.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

taksim gezi parkına bi tane desteği yok trtye program yapıo diye nasıl doğa sever bu bunuda mı savunacan şimdi zeytin?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

taksim gezi parkına bi tane desteği yok trtye program yapıo diye nasıl doğa sever bu bunuda mı savunacan şimdi zeytin?

Abi herkes 2 şeyi aynı anda sevmek zorunda değil bir adam doğayı çok seviyor diye araba kullanmayı 1 kenara bırakmadığı gibi.

Bu adamda siyaset yapmayı ve o işleri karışmayı istemediğinden yapmamıştır isteseydim meydan açıktı zaten herkes o kadar ünlü yaptı bu adamımı prangaladılar, insanların kendi iradeleri vardır, hoşlanmaya bilir, bu o adamın doğayı sevmediği anlamına gelmez.

He gelip bana deseydin devlet şu kadar şuursuz ağaç kesti, bu kadar bin ağacı yaktı yıktı, eylemsiz vs, ve herkes tepki gösterdi oturduğu yerden, bu adam onu bile yapmadı deseydin şüpe edebilirdim harbiden ya derdim ama gezi parkı olayı bambaşka.

Ve emin ol bu konuyu açan bensem anla ne kadar doğa sevdiğimi, ben bile gezi parkı olayı için yorum yapmazdım siyaseti herkes sevmez abi siyasi işler sonuçta.

Normal bir eyleminde çok dışındaydı.

Yahu konu mundar oldu he mod'danda ricamız vardı :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek

hocam paylaşım için saol ellerine sağlık ama ben 3. bölümü idm ile indiremedim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

Abi herkes 2 şeyi aynı anda sevmek zorunda değil bir adam doğayı çok seviyor diye araba kullanmayı 1 kenara bırakmadığı gibi.

Bu adamda siyaset yapmayı ve o işleri karışmayı istemediğinden yapmamıştır isteseydim meydan açıktı zaten herkes o kadar ünlü yaptı bu adamımı prangaladılar, insanların kendi iradeleri vardır, hoşlanmaya bilir, bu o adamın doğayı sevmediği anlamına gelmez.

He gelip bana deseydin devlet şu kadar şuursuz ağaç kesti, bu kadar bin ağacı yaktı yıktı, eylemsiz vs, ve herkes tepki gösterdi oturduğu yerden, bu adam onu bile yapmadı deseydin şüpe edebilirdim harbiden ya derdim ama gezi parkı olayı bambaşka.

Ve emin ol bu konuyu açan bensem anla ne kadar doğa sevdiğimi, ben bile gezi parkı olayı için yorum yapmazdım siyaseti herkes sevmez abi siyasi işler sonuçta.

Normal bir eyleminde çok dışındaydı.

Yahu konu mundar oldu he mod'danda ricamız vardı :D

hoca bende bu tür doğa işlerini sevmesem konuya girmem zaten yazıomki ilgili olduğum belli doğayla gözlemlediğim şeyler sadece yazmıyım mı

zaten ormanın içinde yaşıom sayılır amk :)

siyasetle ilgili olmadığını düşünmüyorum çünkü sarıkamışla ilgili bir bölüm yayınlamıştı ve askerlerin şehit olmasının enver paşa nın hatası olduğunu ima etmeye çalışıyordu o bölümde unutmadık :)

bence trt fes etmesin kontratı diye düşüncesini ifade etmiyor

konunun mundar olduğu flnda yok yazdığım şeyler konuyla baya alakalı müridler neyi izlediklerini bilsinler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

izlemeye değer, ilk fırsatta:)

Bir var,Bir yok..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

takipteyim

YalnızAdam